HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA F A P S H K N UKUPNO
1 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 0 - 37 165
2 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - 24 128
3 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 6 50 14 - - 37 127
3 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 0 0 13 127
5 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 40 14 22 - - 126
6 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - 20 124
7 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 40 14 - - 24 122
8 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 14 0 - 7 121
8 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 50 14 0 0 7 121
8 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 50 14 - - 7 121
8 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 14 0 - 7 121
12 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 0 - - 114
12 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
12 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 0 - 0 114
12 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 - - - 114
12 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 20 30 50 14 - - - 114
12 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 - - - 114
12 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
19 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 50 7 - - 24 111
19 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 21 - - - 111
21 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 44 14 - - 0 108
22 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 7 - - 0 107
23 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 22 50 14 - - - 106
24 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 14 - - - 104
24 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 14 - - - 104
24 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
24 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
28 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
28 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
28 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
31 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 30 14 - - 24 98
32 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
32 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
32 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 10 50 14 - - - 94
35 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 40 14 - - - 92
36 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 24 14 - - - 88
37 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 16 36 14 - - - 86
38 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 40 14 - - - 84
38 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 14 - - - 84
38 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 14 - - - 84
41 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 - - - 0 82
42 Maša Dobrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 14 14 - - - 78
43 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 8 14 - - - 72
44 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 20 0 - - - 70
44 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
44 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 40 - - - - 70
47 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 5 14 - - 0 69
48 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 14 - - - 64
48 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - 14 - - - 64
48 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 14 - - - 64
51 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 - 14 0 - 0 60
51 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
53 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 2 36 0 - - - 58
53 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 8 0 - - - 58
55 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 10 14 - - - 54
55 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 20 - 14 - - - 54
57 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 11 - - - - 51
58 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
58 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
58 Nika Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
58 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 20 30 0 - - - - 50
58 Petar Hrkać 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
58 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
58 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 20 - - - - 50
58 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
58 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 20 - - - - 50
58 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
58 Leon Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
58 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
58 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 - - - - 50
58 Sanjin Vlašić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
58 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
58 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
58 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
75 Antonio Matijašević 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 5 14 - - - 49
76 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 10 17 - - - - 47
77 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 0 14 - - - 46
78 Luka Cundeković 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 10 0 14 - - 0 44
78 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 4 - - - - 44
80 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 6 - 14 - - - 40
80 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - 0 0 - - 40
80 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - - 0 - - 40
83 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 16 - - - - - 36
83 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 2 - 14 - - - 36
85 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 4 30 - - - - - 34
85 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 4 - - - - 34
87 Niko Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
88 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 10 - - - - - 30
88 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 0 - - - - 30
88 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 - - - - - 30
88 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 4 - - - - 30
88 Michelle Mesarić 5 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 10 0 - - - - 30
88 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 - - - - - 30
88 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 10 0 - - - - 30
88 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 10 - 0 - - - 30
88 Matija Rupčić 7 RIK Popovača 20 10 - - - - - 30
88 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 0 - - - - 30
88 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 - - - - - 30
99 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 8 - - - - - 28
99 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 8 0 - - - - 28
99 Marin Klojber 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 8 - - - - - 28
99 Hrvoje Šoštarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 8 - - - - - 28
103 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 2 5 - - - - 27
104 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 6 - - - - - 26
104 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 6 - - - - - 26
104 Lorena Protrka 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 6 - - - - - 26
104 David Rodiger 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 - - - - - 26
104 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 - - - - - 26
109 Jakša Kopjar 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 4 - - - - - 24
109 Leon Lakić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 4 - - - - - 24
111 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 2 - - - - - 22
111 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 2 0 - - - - 22
111 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 2 - - - - - 22
111 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 2 - - - - - 22
115 Gabriel Bajčić 8 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
115 Lukas Balbino 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 - - - - - 20
115 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
115 Mare Grdinić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
115 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
115 Roko Müller 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
115 Nika Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
115 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 - - - - - - 20
115 Ivan Prikratki 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
115 Vid Suman 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - 20
115 Fran Sučija 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
115 Rebeka Ćaćić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 - - - - - - 20
127 Bruno Kolarić 6 OŠ Centar Pula 0 8 4 - - 0 0 12
128 Nina Maligec 6 Klub informatičara otoka Krka 0 - - - - - - 0
128 Sara Mavrić 6 Klub informatičara otoka Krka 0 - - - - - - 0
128 Nina Wagner 6 Klub informatičara otoka Krka 0 - - - - - - 0