HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA F A P S H K N UKUPNO
1 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 88 77 110 445
2 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 110 33 110 409
3 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 - 110 390
4 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 24 50 28 22 33 110 287
5 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 110 280
6 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 22 0 24 216
7 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 35 70 - - - 155
8 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 56 - - - 146
9 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
10 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - 24 124
11 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 14 - - 7 121
12 David Vodopija 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 14 - - - 114
13 Lovre Marasović 2 Prirodoslovna škola Split 20 24 50 14 - - - 108
13 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 20 30 44 14 - - - 108
15 Petar Knežević 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 40 14 - - - 104
15 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
17 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 14 - - 24 103
18 Ivan Bubalo 2 III. gimnazija Split 20 22 40 14 - - - 96
19 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 10 50 14 - - 0 94
20 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 10 40 14 0 - 7 91
21 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 39 0 0 - 0 89
22 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 38 0 - - - 88
22 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 10 44 14 - - - 88
24 Frane Doljanin 2 III. gimnazija Split 20 30 20 14 - - - 84
25 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 10 50 0 - - - 80
26 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 28 - - - - 78
27 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 6 20 14 - - - 60
28 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 - 32 - - - - 52
28 Marko Vukadin 2 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 12 20 - - - - 52
30 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
30 Sven Radović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
30 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
30 Frane Šupe 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
34 Roko Pilić 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 10 - 0 - - - 30
34 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 10 0 - - - - 30
34 Duje Ćubelić 2 III. gimnazija Split 20 10 - 0 - - - 30
37 Vjeran Pejić Bach 2 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
37 Dino Plodinec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
39 Dušan Toni Ugrin 2 III. gimnazija Split 20 2 0 - - - - 22