HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA F A P S H K N UKUPNO
1 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 88 77 110 445
2 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 110 33 110 409
3 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 - 110 390
4 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 22 66 110 368
5 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 66 110 332
6 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 22 33 110 321
7 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 33 110 313
7 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 33 110 313
9 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 56 55 33 62 306
10 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 24 50 28 22 33 110 287
11 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 110 280
12 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 - - 110 266
13 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 55 - 38 249
14 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - 0 110 245
15 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 63 0 66 0 229
16 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 22 0 24 216
17 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - 110 210
17 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - 110 210
19 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 22 - 37 187
19 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 38 42 - 33 24 187
21 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 - - 24 180
21 Nikola Capan 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 - 24 180
23 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 0 - 37 165
23 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 28 - - 37 165
25 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 - - - 156
26 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 35 70 - - - 155
27 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 49 - - - 149
28 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 56 - - - 146
29 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 21 - - 24 145
30 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 42 - - 7 139
31 Marko Srpak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 14 0 - 24 138
31 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 63 - - - 138
33 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 8 42 - - 37 137
34 Karlo Josip Kardum 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - 7 135
34 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 28 - - 7 135
36 Zvonimir Haramustek 4 III. gimnazija Osijek 20 26 50 14 0 - 24 134
37 Fabjan Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 - 0 24 131
38 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - 24 128
38 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
38 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 28 - - - 128
41 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 - - 13 127
41 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 6 50 14 - - 37 127
41 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 0 0 13 127
44 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 40 14 22 - - 126
45 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 20 30 40 21 - - 13 124
45 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - 20 124
45 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - 24 124
48 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 40 14 - - 24 122
49 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 14 0 - 7 121
49 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 50 14 0 0 7 121
49 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 - - 7 121
49 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 0 - 7 121
49 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 50 14 - - 7 121
49 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 14 0 - 7 121
49 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 14 - - 7 121
56 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 20 120
57 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 - 40 21 0 - 38 119
58 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 10 50 14 0 - 24 118
59 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 0 - - 114
59 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
59 Toni Brajko 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
59 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 0 - - 114
59 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 - - 0 114
59 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 0 - 0 114
59 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 14 0 - 0 114
59 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 - - - 114
59 Helena Jerbić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 50 14 - - 0 114
59 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 50 14 - - 0 114
59 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 20 30 50 14 - - - 114
59 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 14 - - - 114
59 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 14 - - - 114
59 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
59 David Vodopija 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 14 - - - 114
74 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 50 7 - - 24 111
74 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 21 - - - 111
74 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 47 14 - - - 111
77 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 44 14 - - 0 108
77 Lovre Marasović 2 Prirodoslovna škola Split 20 24 50 14 - - - 108
77 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 44 14 - - - 108
77 Simeon Stefanović 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 44 14 0 - 0 108
77 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 14 - - - 108
77 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 20 30 44 14 - - - 108
83 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 7 - - 0 107
84 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 22 50 14 - - - 106
84 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 28 28 - - - 106
86 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 14 - - - 104
86 Petar Knežević 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 40 14 - - - 104
86 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 14 - - - 104
86 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
86 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 40 14 0 - - 104
86 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 40 14 - 0 - 104
86 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
86 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - - - 104
94 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 0 - - 13 103
94 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 14 - - 24 103
94 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 46 7 - - - 103
97 Adrian Cvijanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 7 - - - 102
97 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 38 14 0 0 0 102
99 Eugen Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
99 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
99 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
99 Višen Pavlica 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
99 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
99 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
99 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 - - - - 100
106 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 35 14 - - - 99
107 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 30 14 - - 24 98
108 Ivan Bubalo 2 III. gimnazija Split 20 22 40 14 - - - 96
108 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 26 50 - - - - 96
110 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 38 7 - - - 95
111 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
111 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 10 50 14 - - 0 94
111 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 10 50 14 - - - 94
111 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 10 50 14 - - - 94
111 Patrik Modrić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 10 50 14 - - - 94
111 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 44 - - - - 94
111 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 10 50 14 - - - 94
111 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 40 7 - - 7 94
119 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 46 7 - - 0 93
120 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 40 14 - - - 92
121 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 10 40 14 0 - 7 91
122 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 0 - - - 90
122 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 40 - - - - 90
122 Noel Lakić 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 20 50 - - - - 90
122 Andrija Palašek 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 12 44 14 - - - 90
122 Vedran Đimoti 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 40 - - - - 90
127 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 39 0 0 - 0 89
128 Ivan Badrov 1 XV. gimnazija Zagreb 20 10 37 14 - - 7 88
128 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 38 0 - - - 88
128 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 10 44 14 - - - 88
128 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 24 14 - - - 88
132 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 16 36 14 - - - 86
133 Frane Doljanin 2 III. gimnazija Split 20 30 20 14 - - - 84
133 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 40 - - - - 84
133 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 40 14 - - - 84
133 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 14 - - - 84
133 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 20 24 40 0 - - - 84
133 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 14 - - - 84
139 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 - - - 0 82
140 Boris Pavić 3 III. gimnazija Split 20 20 20 14 0 - 7 81
141 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 10 50 0 - - - 80
142 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 8 14 0 - 7 79
143 Maša Dobrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 14 14 - - - 78
143 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 28 - - - - 78
143 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 28 0 - - - 78
146 Dino Islamović 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 10 32 14 - - - 76
147 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 25 - - - - 75
148 Željko Kelava 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 2 50 0 0 - - 72
148 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 8 14 - - - 72
148 Ian Petek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 6 32 14 - - - 72
151 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 - 14 - - 7 71
152 Ivan Bezjak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 40 - - - - 70
152 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 20 0 - - - 70
152 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
152 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 40 - - - - 70
156 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 5 14 - - 0 69
157 Vid Martin Lulić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 4 14 - - - 68
158 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - 14 - - - 64
158 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 - 14 - - 0 64
158 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 14 - - - 64
158 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - 14 - - - 64
158 Marta Lučić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - 14 - - - 64
158 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 14 - - - 64
158 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 14 - - - 64
165 Oleksandr Ichenskyi 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 5 0 - - 7 62
165 Dorian Radošević 1 XV. gimnazija Zagreb 20 10 32 - - - 0 62
167 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 - 14 0 - 0 60
167 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 6 20 14 - - - 60
167 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
170 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 2 36 0 - - - 58
170 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 24 0 14 - - - 58
170 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 8 0 - - - 58
173 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 10 14 - - - 54
173 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 20 - 14 - - - 54
175 Tin Keglević 1 V. gimnazija Zagreb 20 10 16 7 - - - 53
175 Leonard Zadro 1 XV. gimnazija Zagreb 20 0 19 14 - 0 0 53
177 Matej Brezović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 18 0 14 - - 0 52
177 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 - 32 - - - - 52
177 Marko Vukadin 2 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 12 20 - - - - 52
180 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 11 - - - - 51
181 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
181 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
181 Nika Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
181 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 20 30 0 - - - - 50
181 Petar Hrkać 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
181 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
181 Antonio Kovač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
181 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 20 - - - - 50
181 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 20 - - - - 50
181 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
181 Leon Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 - - - - 50
181 Sven Radović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
181 Sanjin Vlašić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
181 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
181 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
181 Frane Šupe 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
204 Antonio Matijašević 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 5 14 - - - 49
205 Vedran Hrabar 1 XV. gimnazija Zagreb 20 14 0 14 0 - 0 48
206 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 10 17 - - - - 47
207 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 0 14 - - - 46
208 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 10 - 14 - - - 44
208 Leopold Brodar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 24 - - - - - 44
208 Luka Cundeković 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 10 0 14 - - 0 44
208 Marin Hrvaćanin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 6 4 14 - 0 0 44
208 Ivan Petrović-Poljak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 10 - 14 - - - 44
208 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 4 - - - - 44
214 Vito Križaić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 22 - - - - - 42
214 Lovre Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 10 12 - - - - 42
216 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 6 - 14 - - - 40
216 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - 0 0 - - 40
216 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - - 0 - - 40
216 Karlo Višnjovski 1 XV. gimnazija Zagreb 20 6 0 14 0 0 0 40
220 Svebor Vasić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 0 5 14 - - - 39
221 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 16 - - - - - 36
221 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 16 - - 0 - 0 36
221 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 2 - 14 - - - 36
224 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 14 - - - - - 34
224 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 - 14 - - - 34
224 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 4 30 - - - - - 34
224 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 4 - - - - 34
228 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 12 0 0 - 0 - 32
228 Niko Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
228 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - 32
228 Martin Sić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 12 0 - - - - 32
232 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 10 - - - - 0 30
232 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 10 - - - - - 30
232 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 0 - - - - 30
232 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 - - - - - 30
232 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 4 - - - - 30
232 Michelle Mesarić 5 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 10 0 - - - - 30
232 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 - - - - - 30
232 Roko Pilić 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 10 - 0 - - - 30
232 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 10 0 - - - - 30
232 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 10 0 - - - - 30
232 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 10 - 0 - - - 30
232 Matija Rupčić 7 RIK Popovača 20 10 - - - - - 30
232 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 0 - - - - 30
232 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 - - - - - 30
232 Duje Ćubelić 2 III. gimnazija Split 20 10 - 0 - - - 30
247 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 8 - - - - - 28
247 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 8 - - - - - 28
247 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 8 0 - - - - 28
247 Marin Klojber 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 8 - - - - - 28
247 Luka Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 8 - - - - - 28
247 Marko Višić 3 III. gimnazija Zagreb 20 8 0 - - - - 28
247 Hrvoje Šoštarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 8 - - - - - 28
254 Anja Bosak 4 V. gimnazija Zagreb 20 0 - 0 - - 7 27
254 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 2 5 - - - - 27
256 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 6 - - - - - 26
256 Ante Bošković 3 Prirodoslovna škola Split 20 6 0 0 0 - 0 26
256 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 6 0 - - - - 26
256 Iva Džaja 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Domagoj Jurič 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 6 - - - - - 26
256 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Vjeran Pejić Bach 2 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Lea Petanović 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Dino Plodinec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
256 Lorena Protrka 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 David Rodiger 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 - - - - - 26
256 Vito Tešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 6 0 0 - - - 26
256 Iva Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Nika Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
256 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 - - - - - 26
273 Jakša Kopjar 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 4 - - - - - 24
273 Leon Lakić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 4 - - - - - 24
275 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 20 2 - - - - - 22
275 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 2 - - - - - 22
275 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 2 0 - - - - 22
275 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 2 - - - - - 22
275 Dušan Toni Ugrin 2 III. gimnazija Split 20 2 0 - - - - 22
275 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 2 - - - - - 22
281 Zvonimir Antolović 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
281 Gabriel Bajčić 8 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
281 Lukas Balbino 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 - - - - - 20
281 Viktor Benedetti 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
281 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
281 Natalija Celjak 1 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
281 Mare Grdinić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
281 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
281 Eugen Kundih 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
281 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
281 Roko Müller 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
281 Nika Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
281 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 - - - - - - 20
281 Ivan Prikratki 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
281 Vid Suman 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - 20
281 Fran Sučija 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
281 Rebeka Ćaćić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 - - - - - - 20
281 Antonio Fran Štignjedec 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - 20
299 Bruno Kolarić 6 OŠ Centar Pula 0 8 4 - - 0 0 12
300 Nina Maligec 6 Klub informatičara otoka Krka 0 - - - - - - 0
300 Sara Mavrić 6 Klub informatičara otoka Krka 0 - - - - - - 0
300 Nina Wagner 6 Klub informatičara otoka Krka 0 - - - - - - 0