HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S D E P M P Z UKUPNO
1 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 25 55 250
2 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
3 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 65 - 0 - 165
4 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 35 65 - - - 150
5 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 35 5 - 0 140
5 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 30 60 - - - 140
7 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
7 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 35 - - 0 135
7 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 50 35 - - - 135
7 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 35 - - 0 135
7 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 60 - - 0 135
7 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 - - 0 135
7 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 35 - - - 135
14 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 30 - - - 130
14 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
14 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
14 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
18 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 50 35 - 0 - 129
18 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 35 0 - 0 129
20 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 45 35 - - - 124
21 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 25 30 12 - - 111
22 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 10 - - - 110
22 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 10 0 - - 110
22 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 25 35 - - - 110
25 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 30 - - - 105
25 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 5 - - - 105
27 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
27 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
27 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
27 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
31 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 50 5 - - 0 99
31 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 5 0 0 - 99
33 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - - - 0 94
34 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 10 30 - - - 90
35 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 45 - 0 - 0 89
36 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 18 50 - - - - 88
37 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 24 25 35 0 - 0 84
38 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 5 - - - 80
38 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 20 10 - - - 80
38 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 30 - - - 80
38 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 30 - - - 0 80
42 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 25 0 - - 0 75
42 Luka Cundeković 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 25 - - - - 75
42 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
42 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 25 - - - - 75
42 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 25 0 - - 0 75
42 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
42 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 25 - - - - 75
42 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
42 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
51 Gabriel Katić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 25 10 - - 0 73
52 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
52 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 10 - - 0 70
52 Antonio Matijašević 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 50 - - - - 70
55 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - - - - 65
55 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 15 0 - - - 65
57 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
57 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 30 10 - - - - 60
57 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
57 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 - - - - 60
57 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - 60
57 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - 10 - - - 60
57 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - 60
57 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
57 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
66 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 15 - - - - 59
66 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 15 - - - - 59
68 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 - - - 0 55
68 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 - - - - 55
70 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 10 - - - - 54
71 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 0 - - - 50
71 Lorena Protrka 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
71 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
74 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 6 15 5 0 0 0 46
75 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 24 0 - - - - 44
75 Marin Kurešić 7 RIK Popovača 20 24 - - - - - 44
75 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 - - - - 0 44
78 Nika Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 18 - - - - - 38
78 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 3 15 - - - - 38
80 Petar Hrkać 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 6 30 - - - - - 36
81 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 12 - - - - - 32
81 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 - - - - - 32
81 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
84 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka - 30 - - - - - 30
84 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 10 - - - - 30
86 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 9 - - - - - 29
87 Jakov Iljadica 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 0 - - - - 26
87 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
89 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 3 - - - - - 23
89 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 3 - - - - - 23
89 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 3 - - - - - 23
89 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 20 3 - - - - - 23
89 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 3 - - 0 - - 23
89 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 3 0 - 0 - - 23
89 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 3 - - - - - 23
96 Leonardo Barulek 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 - - - - - - 20
96 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
96 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
96 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 0 - - - 0 20
96 Jakov Hižman 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
96 Niko Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
96 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - 20
96 Leon Lakić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
96 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
96 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 0 - - - - - 20
96 Leon Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
96 Nika Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
96 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
96 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
96 Ema Sačar 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
96 Petar Starčević 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
96 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
96 Leon Žvorc 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
114 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 6 0 - - - - - 6
114 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 6 - - - - - - 6
116 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 0 0 - - - - - 0
116 Borna Knez 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
116 Fran Sučija 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
116 Patrik Čudić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0