HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S D E P M P Z UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 58 110 110 448
3 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
3 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 110 280
5 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
5 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
7 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 65 - - - 165
8 Mateo Plavec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 24 25 70 5 0 0 144
9 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - 0 140
10 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 35 - - 0 135
10 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 35 - - - 135
10 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 35 - - - 135
10 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 35 - - - 135
14 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 30 - - - 130
15 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 25 - - 0 125
16 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 35 - - - 123
17 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
18 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 24 50 10 0 - 0 104
19 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - 100
19 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - - 100
19 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
19 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 15 35 - - - 100
19 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
19 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
19 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
19 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
27 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 40 5 0 - - 95
28 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 20 10 0 - - 80
29 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 0 0 - - 75
30 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 3 50 0 - 0 0 73
31 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 24 20 - - - - 64
32 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 25 - - - - 60
32 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 25 - - - 0 60
34 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 15 - - - 0 50
34 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
36 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 24 5 - - - - 49
37 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 25 - 0 - - 45
38 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 24 0 - - - - 44
39 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 18 - - - - - 38
40 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 0 - - - - - 20