HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S D E P M P Z UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 58 110 110 448
2 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 58 110 110 448
4 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 12 110 110 402
5 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 110 110 395
6 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 110 110 390
6 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 110 110 390
8 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 5 25 110 310
9 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 - 20 110 300
10 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
10 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 110 280
12 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 58 20 22 270
13 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 45 - 220
14 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 5 20 - 195
15 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - 22 192
16 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - 20 - 190
16 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 - 20 - 190
18 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 12 30 50 70 - 0 22 184
19 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 0 - 175
19 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 - 0 175
21 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - - - 170
21 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 - - - 170
21 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
21 Noel Lakić 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 0 - - 170
21 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - - - 170
21 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
21 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
21 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
21 Marko Srpak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 0 - 0 170
21 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 - - - 170
21 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
32 Fabjan Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 70 5 - 0 169
33 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 65 - - - 165
33 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 65 - - - 165
33 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 65 - - - 165
36 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 70 - - 0 164
37 Nikola Capan 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 22 162
38 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 60 - - - 160
38 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 60 - - 0 160
40 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - 0 22 157
41 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 20 22 152
41 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - 22 152
43 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 - - - 150
44 Toni Brajko 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 12 30 50 50 5 - - 147
45 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 70 - 0 0 145
45 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 45 - - - 145
47 Mateo Plavec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 24 25 70 5 0 0 144
48 Ida Kolmanić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 35 5 - - 140
48 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - 0 140
48 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 35 5 - - 140
51 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 35 - - 0 135
51 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
51 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 35 - - - 135
51 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 35 - - - 135
51 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 35 - - - 135
51 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 35 - - - 135
51 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 35 - - 0 135
51 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
59 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - 0 130
59 Željko Kelava 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
59 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 30 - - - 130
59 Lovre Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
59 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 0 - - 130
59 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 30 - - - 130
59 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
66 Patrik Modrić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 25 - - - 125
66 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 25 - - 0 125
66 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 25 0 - 0 125
69 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 35 - - - 123
70 Vid Martin Lulić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 35 35 - - - 114
71 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 35 - - 0 110
71 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 10 - - - 110
71 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
71 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
71 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
71 Bruno Rogulj 2 III. gimnazija Split 20 30 25 35 - - - 110
71 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 10 - - - 110
78 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 5 - - - 105
78 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 5 - - 0 105
80 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 24 50 10 0 - 0 104
80 Vedran Hrabar 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 10 - - - 104
82 Ivan Badrov 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - 100
82 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - - 100
82 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
82 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 0 - - 100
82 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 15 35 - - - 100
82 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Roko Kakarigi 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 45 5 - 0 0 100
82 Robin Kovačić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 35 - - - 100
82 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
82 Ivan Petrović-Poljak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Lovro Pranjić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - - 100
82 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 35 - - - 100
82 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
82 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
82 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - 100
82 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
82 Frane Šupe 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
103 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 18 25 35 - - - 98
104 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 40 5 0 - - 95
105 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 5 0 - 0 93
106 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 10 - - - 90
107 Marin Teskera 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - 35 - - - 85
107 Ivo Veverec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 35 - - 0 85
107 Leonard Zadro 1 XV. gimnazija Zagreb 20 15 50 0 0 - 0 85
110 Frane Doljanin 2 III. gimnazija Split 20 12 50 0 - - - 82
111 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 20 10 0 - - 80
112 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 0 0 - - 75
112 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 25 0 - - 0 75
112 Višen Pavlica 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - 75
112 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 - - - - 75
116 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 3 50 0 - 0 0 73
117 Noa Oreški 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - 0 - - 70
117 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 30 20 - - - - 70
119 Antonio Zulim 1 III. gimnazija Split 20 12 35 - - - - 67
120 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 - - - - 65
120 Emanuel Gardla 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 - - - - 65
120 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 - - - - 65
120 Antonio Šulenta 2 III. gimnazija Split 20 30 15 0 - - - 65
124 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 24 20 - - - - 64
125 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 25 - - - - 60
125 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 25 - - - 0 60
125 Duje Ćubelić 2 III. gimnazija Split 20 30 10 - - - - 60
128 Dino Islamović 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 18 25 - - - - 59
129 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 16 30 10 - - - - 56
130 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 24 10 - - - - 54
131 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 15 - - - 0 50
131 Lovre Jeličić 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
131 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
131 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
131 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
136 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 24 5 - - - - 49
137 Svebor Vasić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 12 15 - 0 - - 47
138 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 25 - 0 - - 45
139 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 24 0 - - - - 44
140 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 18 - - - - - 38
141 Luka Oslić 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 10 - - - - 36
142 Dušan Toni Ugrin 2 III. gimnazija Split 0 30 - 5 - - - 35
143 Andrija Palašek 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 3 10 - - - - 33
144 David Mihić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 0 10 0 - - 0 30
145 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 9 0 - - - - 29
146 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 - - - - - - 20
146 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
146 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 0 - - - - - 20
146 Tin Keglević 1 V. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
146 Matej Majsec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
146 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
146 Luka Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - 0 0 - 20
153 Viktor Merćep 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 0 6 - - - - - 6
154 Vatroslav Bočkaj Bundara 1 III. gimnazija Split - 0 - - - - - 0
154 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik 0 0 - - - - - 0
154 Natalija Celjak 1 Krapinski informatički klub Krik 0 0 - - - - - 0