HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S D E P M P Z UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 58 110 110 448
2 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 58 110 110 448
4 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 12 110 110 402
5 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 110 110 395
6 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 110 110 390
6 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 110 110 390
8 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 5 25 110 310
9 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 - 20 110 300
10 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
10 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 110 280
12 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 58 20 22 270
13 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 25 55 250
14 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 45 - 220
15 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 5 20 - 195
16 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - 22 192
17 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - 20 - 190
17 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 - 20 - 190
19 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 12 30 50 70 - 0 22 184
20 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 0 - 175
20 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 5 - 0 175
22 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - - - 170
22 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 - - - 170
22 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
22 Noel Lakić 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 0 - - 170
22 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - - - 170
22 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
22 Marko Srpak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 0 - 0 170
22 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 - - - 170
22 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
34 Fabjan Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 70 5 - 0 169
35 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 65 - 0 - 165
35 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 65 - - - 165
35 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 65 - - - 165
35 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 65 - - - 165
39 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 70 - - 0 164
40 Nikola Capan 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 22 162
41 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 60 - - - 160
41 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 60 - - 0 160
43 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - 0 22 157
44 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 20 22 152
44 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - 22 152
46 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 - - - 150
46 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 35 65 - - - 150
48 Toni Brajko 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 12 30 50 50 5 - - 147
49 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 70 - 0 0 145
49 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 45 - - - 145
51 Mateo Plavec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 24 25 70 5 0 0 144
52 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 35 5 - 0 140
52 Ida Kolmanić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 35 5 - - 140
52 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - 0 140
52 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 30 60 - - - 140
52 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 35 5 - - 140
57 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 35 - - 0 135
57 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
57 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 35 - - 0 135
57 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
57 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 35 - - - 135
57 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 50 35 - - - 135
57 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 35 - - 0 135
57 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 35 - - - 135
57 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 35 - - - 135
57 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 35 - - - 135
57 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 60 - - 0 135
57 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 35 - - 0 135
57 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 35 - - 0 135
57 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
57 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 35 - - - 135
72 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 30 - - - 130
72 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - 0 130
72 Željko Kelava 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
72 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
72 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 30 - - - 130
72 Lovre Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
72 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 0 - - 130
72 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 30 - - - 130
72 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
72 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
72 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
83 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 50 35 - 0 - 129
83 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 35 0 - 0 129
85 Patrik Modrić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 25 - - - 125
85 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 25 - - 0 125
85 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 25 0 - 0 125
88 Ika Jančiković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 45 35 - - - 124
89 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 35 - - - 123
90 Vid Martin Lulić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 35 35 - - - 114
91 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 25 30 12 - - 111
92 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 35 - - 0 110
92 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 10 - - - 110
92 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 10 - - - 110
92 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
92 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
92 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
92 Bruno Rogulj 2 III. gimnazija Split 20 30 25 35 - - - 110
92 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 10 0 - - 110
92 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 25 35 - - - 110
92 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 10 - - - 110
102 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 30 - - - 105
102 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 5 - - - 105
102 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 5 - - 0 105
102 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 5 - - - 105
106 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 24 50 10 0 - 0 104
106 Vedran Hrabar 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 10 - - - 104
108 Ivan Badrov 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - 100
108 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - - 100
108 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
108 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 0 - - 100
108 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 15 35 - - - 100
108 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Roko Kakarigi 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 45 5 - 0 0 100
108 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
108 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
108 Robin Kovačić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 35 - - - 100
108 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
108 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
108 Ivan Petrović-Poljak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Lovro Pranjić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - - 100
108 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 35 - - - 100
108 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
108 Bruno Ševčenko 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
108 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - 100
108 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
108 Frane Šupe 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
133 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 50 5 - - 0 99
133 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 5 0 0 - 99
135 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 18 25 35 - - - 98
136 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 40 5 0 - - 95
137 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - - - 0 94
138 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 5 0 - 0 93
139 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 10 - - - 90
139 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 10 30 - - - 90
141 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 45 - 0 - 0 89
142 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 20 18 50 - - - - 88
143 Marin Teskera 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - 35 - - - 85
143 Ivo Veverec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 35 - - 0 85
143 Leonard Zadro 1 XV. gimnazija Zagreb 20 15 50 0 0 - 0 85
146 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 24 25 35 0 - 0 84
147 Frane Doljanin 2 III. gimnazija Split 20 12 50 0 - - - 82
148 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 5 - - - 80
148 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 20 10 0 - - 80
148 Dino Kukolja 7 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 20 10 - - - 80
148 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 30 - - - 80
148 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 30 - - - 0 80
153 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 0 0 - - 75
153 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 30 25 0 - - 0 75
153 Luka Cundeković 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 25 - - - - 75
153 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
153 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 25 - - - - 75
153 Armin Kadrić 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 25 0 - - 0 75
153 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 25 0 - - 0 75
153 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
153 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 25 - - - - 75
153 Višen Pavlica 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - 75
153 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 - - - - 75
153 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
153 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 25 - - - - 75
166 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 3 50 0 - 0 0 73
166 Gabriel Katić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 25 10 - - 0 73
168 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
168 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 10 - - 0 70
168 Antonio Matijašević 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 50 - - - - 70
168 Noa Oreški 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - 0 - - 70
168 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 30 20 - - - - 70
173 Antonio Zulim 1 III. gimnazija Split 20 12 35 - - - - 67
174 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 - - - - 65
174 Emanuel Gardla 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 - - - - 65
174 Maksimilijan Hižman 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 - - - - 65
174 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - - - - 65
174 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 15 0 - - - 65
174 Antonio Šulenta 2 III. gimnazija Split 20 30 15 0 - - - 65
180 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 24 20 - - - - 64
181 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 25 - - - - 60
181 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
181 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 30 10 - - - - 60
181 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
181 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 - - - - 60
181 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - 60
181 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - 10 - - - 60
181 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - 60
181 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 25 - - - 0 60
181 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
181 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
181 Duje Ćubelić 2 III. gimnazija Split 20 30 10 - - - - 60
193 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 15 - - - - 59
193 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 15 - - - - 59
193 Dino Islamović 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 18 25 - - - - 59
196 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 16 30 10 - - - - 56
197 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 - - - 0 55
197 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 - - - - 55
199 Filip Gojak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 24 10 - - - - 54
199 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 10 - - - - 54
201 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 0 - - - 50
201 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 15 15 - - - 0 50
201 Lovre Jeličić 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
201 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
201 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
201 Lorena Protrka 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
201 Roko Pupačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
201 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
209 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 24 5 - - - - 49
210 Svebor Vasić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 12 15 - 0 - - 47
211 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 6 15 5 0 0 0 46
212 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 25 - 0 - - 45
213 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 24 0 - - - - 44
213 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 24 0 - - - - 44
213 Marin Kurešić 7 RIK Popovača 20 24 - - - - - 44
213 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 - - - - 0 44
217 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 18 - - - - - 38
217 Nika Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 18 - - - - - 38
217 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 3 15 - - - - 38
220 Petar Hrkać 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 6 30 - - - - - 36
220 Luka Oslić 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 10 - - - - 36
222 Dušan Toni Ugrin 2 III. gimnazija Split 0 30 - 5 - - - 35
223 Andrija Palašek 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 3 10 - - - - 33
224 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 12 - - - - - 32
224 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 - - - - - 32
224 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
227 David Mihić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 0 10 0 - - 0 30
227 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka - 30 - - - - - 30
227 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 10 - - - - 30
230 Jure Jerčić 2 III. gimnazija Split 20 9 0 - - - - 29
230 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 9 - - - - - 29
232 Jakov Iljadica 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 0 - - - - 26
232 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
234 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 3 - - - - - 23
234 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 3 - - - - - 23
234 Andrej Martinez 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 3 - - - - - 23
234 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 20 3 - - - - - 23
234 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 3 - - 0 - - 23
234 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 3 0 - 0 - - 23
234 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 3 - - - - - 23
241 Leonardo Barulek 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 - - - - - - 20
241 Lucija Bilandžić 2 RIK Nuštar 20 - - - - - - 20
241 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
241 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
241 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 0 - - - 0 20
241 Jakov Hižman 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
241 Niko Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
241 Bernard Inkret 2 XV. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
241 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 0 - - - - - 20
241 Tin Keglević 1 V. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
241 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - 20
241 Leon Lakić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
241 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
241 Daniel Lukšić 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 0 - - - - - 20
241 Matej Majsec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
241 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
241 Leon Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
241 Nika Pavić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
241 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
241 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
241 Ema Sačar 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
241 Petar Starčević 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
241 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
241 Luka Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - 0 0 - 20
241 Leon Žvorc 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
266 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 6 0 - - - - - 6
266 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 6 - - - - - - 6
266 Viktor Merćep 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 0 6 - - - - - 6
269 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 0 0 - - - - - 0
269 Vatroslav Bočkaj Bundara 1 III. gimnazija Split - 0 - - - - - 0
269 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik 0 0 - - - - - 0
269 Natalija Celjak 1 Krapinski informatički klub Krik 0 0 - - - - - 0
269 Borna Knez 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
269 Fran Sučija 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
269 Patrik Čudić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0