HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O U D B K S T UKUPNO
1 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 5 - - 0 105
2 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
2 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
4 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 - - - 90
5 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 - 0 0 0 85
6 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 15 40 0 - - - 75
7 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
8 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
8 Kate Gršković 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
8 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
8 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
8 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
8 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
14 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 15 - - - - 45
15 Nina Wagner 6 Klub informatičara otoka Krka 20 20 - - - - - 40
16 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 15 - - - - 35
17 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 10 - - - - - 30
17 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 10 - - - - - 30
19 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
19 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 0 - - - - - 20
19 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
19 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
19 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
19 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 0 - - - - - 20
19 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 0 - - - 0 20
19 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
19 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - 20