HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O U D B K S T UKUPNO
1 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 22 192
2 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 40 70 - - 22 182
3 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 15 0 0 55 160
4 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 70 - - 22 157
5 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 45 35 - - - 130
6 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 70 - 0 - 120
7 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 40 0 - - 22 112
7 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 40 0 - 0 22 112
9 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 35 - - - 105
9 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 5 - - 0 105
11 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
11 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
13 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - 90
13 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 - - - - 90
13 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 - - - 90
16 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 - 0 0 0 85
16 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 35 - - - - 85
18 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 20 20 0 - - 22 82
19 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 0 - - 22 77
20 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 15 40 0 - - - 75
20 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 15 40 0 - - - 75
22 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
22 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
22 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
22 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
26 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 15 - - - - 65
26 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 15 0 - - - 65
28 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 10 0 - - - 60
28 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 10 - - - - 60
28 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 40 - - - - 60
28 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 20 - - - - 60
28 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
28 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 0 - - - 60
34 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 - - - - 55
34 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 5 - - - - 55
36 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
36 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - 0 50
36 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
36 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
36 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
36 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
36 Kate Gršković 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
36 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
36 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
36 Gabriel Katić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - 0 50
36 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
36 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
36 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
36 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
36 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
36 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
36 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
36 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
36 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
36 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
36 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
36 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
36 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
36 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
36 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
36 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
36 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
36 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
64 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 15 - - - - 45
65 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - - - - - 40
65 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 0 20 - - - - 40
65 Nina Wagner 6 Klub informatičara otoka Krka 20 20 - - - - - 40
65 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 20 - - - - - 40
69 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 15 - - - - - 35
69 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 15 - - - - - 35
69 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 15 - - - - 35
72 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 10 - - - - - 30
72 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 10 - - - - - 30
74 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 5 - - - - - 25
75 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
75 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 0 - - - - - 20
75 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
75 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
75 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
75 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 20 - - - - - - 20
75 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - 0 20
75 Roko Jović 8 Dom mladih Rijeka 20 0 - - - - - 20
75 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
75 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
75 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
75 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 0 - - - - - 20
75 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 0 - - - 0 20
75 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
75 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 0 - - - - 20
75 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
75 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 0 - - - - - 20
75 Ivan Prikratki 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
75 Petar Starčević 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
75 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
75 Sanjin Vlašić 5 Dom mladih Rijeka 20 0 - - - - - 20
75 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - 20
75 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
75 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
99 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 0 0 0 - - - - 0
99 Borna Knez 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
99 Jakša Kopjar 5 Mladi informatičari Strahoninca 0 - - - - - - 0
99 Leon Lakić 5 Mladi informatičari Strahoninca - 0 - - - - - 0
99 Michelle Mesarić 5 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 0 - - - - - - 0
99 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 0 0 - - - - - 0
99 Patrik Čudić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
99 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 0 0 - - - 0 0
99 Hrvoje Šoštarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0