HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O U D B K S T UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 70 15 110 110 395
2 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 15 - 110 295
3 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 70 - - 110 260
4 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 0 50 70 - - 55 195
5 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 70 - - 0 160
6 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 0 - - 55 145
7 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 15 10 70 - - 0 115
8 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 35 - - - 105
9 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 35 - 0 - 95
10 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - 22 92
11 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 25 - - - 90
11 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
13 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 35 - - - 85
13 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 35 - - - - 85
13 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 35 0 - - - 85
16 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - 0 70
16 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
16 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - - - - 70
16 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
16 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 5 - - - 70
16 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - - - - 70
16 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
23 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 15 - - - - 65
24 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 10 - - - 60
24 Eugen Podrug 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 10 - - - - 60
26 Ante Bošković 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 0 0 - - - 50
26 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
26 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
26 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
30 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 15 - - - - 35
30 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 15 - - - - 35
32 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin - 30 0 - - - - 30
33 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 - - - - - - 20
33 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 0 - - - - - 20
33 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 - - - - - 20
33 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
33 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 0 0 - - - - 20
33 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
33 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 - - - - - 20
40 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 10 0 - - - - - 10
41 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 0 - - - - - 0