HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O U D B K S T UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 70 15 110 110 395
2 Vlatko Borevković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 18 110 328
3 Patrick Pavić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 - 55 315
4 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 15 - 110 295
4 Marko Dorčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 70 - 25 110 295
4 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 15 - 110 295
7 Ivan Jambrešić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 70 - - 110 270
7 Dorijan Lendvaj 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 70 110 - 0 270
9 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 70 - - 110 260
9 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 35 15 50 110 260
9 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 35 15 0 110 260
12 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 70 - - 110 230
13 Vito Anić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 15 18 22 225
13 Sara Lazarušić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 55 225
13 Boris Španić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 - - 55 225
16 Simeon Stefanović 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 70 - 18 55 208
17 Matej Vojvodić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 70 - 18 22 200
18 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 0 50 70 - - 55 195
19 Mate Marjanović 1 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 35 70 15 - 22 192
19 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 22 192
21 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 30 40 70 - - 22 182
21 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 70 - - 22 182
23 Martina Licul 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 20 70 - 18 22 180
24 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 70 - 0 22 177
25 Filip Cvjetićanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
25 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 - - - 170
25 Fran Rabljenović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
25 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
29 Fran Babić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 70 - - 22 167
30 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 15 0 0 55 160
30 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 70 - - 0 160
32 Toma Begović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 70 - - 22 157
32 Fran Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 70 - - 22 157
34 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 55 155
34 Relja Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 70 - - - 155
36 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 0 - - 55 145
36 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 0 - - 55 145
38 Stela Čolo 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 0 70 - - 22 142
39 Ivan Janjić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 65 15 - 0 140
40 Vilim Hrupelj 2 XV. gimnazija Zagreb 0 30 15 70 - - 22 137
41 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 70 - - - 135
42 Patrik Blašković 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 0 40 70 - - - 130
42 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 45 35 - - - 130
44 Lovro Nidogon 2 XV. gimnazija Zagreb 20 0 35 70 - 0 - 125
45 Martin Vrbovčan 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 35 35 - - - 120
45 Nikola Vujica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 70 - 0 - 120
45 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 0 - - 55 120
48 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 15 10 70 - - 0 115
49 Mihael Bertetić 7 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 40 0 - - 22 112
49 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 30 40 0 - 0 22 112
51 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 35 - - - 105
51 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 35 - - - 105
51 Fabijan Cikač 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 5 - - 0 105
51 Martin Majsec 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 35 - 0 0 105
55 Toni Brajko 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 35 - - - 100
55 Karlo Brčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
55 Filip Jerleković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
55 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
59 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 35 - 0 - 95
59 Emanuel Tukač 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 10 35 - - - 95
61 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - 22 92
61 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 20 - - 22 92
63 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 - - - 0 90
63 Ivan Beraković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 40 - - - - 90
63 Domagoj Gavranić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 0 - - - 90
63 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - 90
63 Ivano Lukačević 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 - - - - 90
63 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 25 - - - 90
63 Marin Petric 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - 90
63 Lovro Tunjić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 - - - 90
63 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
72 Ernest Toth 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 15 - - - 22 87
73 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 35 - - - 85
73 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 30 35 - - - - 85
73 Ivan Patarčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 - 0 0 0 85
73 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 35 - - 0 - 85
73 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 35 - - - - 85
73 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 35 0 - - - 85
79 Antonio Dijanić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 0 - 18 - 83
80 Alojzije Begović 7 RIK Nuštar 20 20 20 0 - - 22 82
81 Matija Bujanić 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 30 0 - - - 80
82 Antun Kralj 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 0 - - 22 77
83 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 20 15 40 0 - - - 75
83 Lovro Milišić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - 75
83 Viktor Pijanec 2 Prva gimnazija Varaždin 0 30 40 5 - - - 75
83 Iva Tadić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 25 - - - - 75
83 Lana Šćukanec 6 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 20 15 40 0 - - - 75
88 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
88 Leona Granoša 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
88 Marko Hrenić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
88 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - 0 70
88 Ema Krčadinac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
88 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
88 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 20 - - - - 70
88 David Mihić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
88 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
88 Niko Mixich 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - - - - 70
88 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 5 - - - 70
88 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - - - - 70
88 Filip Vinko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 - - - - 70
88 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 - 0 - 70
88 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
88 Frane Šupe 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 20 - - - - 70
104 Marko Dodig 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 - - - - 65
104 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 20 30 15 - - - - 65
104 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 15 - - - - 65
104 Dominik Vugrinec 7 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 15 0 - - - 65
108 Luka Barbić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 10 0 - - - 60
108 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 10 - - - 60
108 Ivo Gabud 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 10 - - - - 60
108 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 10 - - - - 60
108 Marin Kupanovac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 40 - - - - 60
108 Juraj Mandić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 20 - - - - 60
108 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 10 - - - - 60
108 Eugen Podrug 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 10 - - - - 60
108 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 0 - - - 60
108 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 10 - - - - 60
118 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 5 - - - - 55
118 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 5 - - - - 55
120 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
120 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - 0 50
120 Viktor Benedetti 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
120 Ante Bošković 3 Prirodoslovna škola Split 20 30 0 0 - - - 50
120 Marin Brkić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Leo Dolenec 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
120 Juraj Feljan 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
120 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
120 Jana Glavač 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Kate Gršković 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
120 Dino Hadžić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
120 Teo Ivančević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
120 Mihael Kardum 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
120 Gabriel Katić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - 0 50
120 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
120 Đurđica Kovačić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
120 Borna Lebinac Milinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
120 Fran Lešković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
120 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
120 Zara Lugar 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
120 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
120 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Viktor Merćep 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
120 Noa Oreški 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 - - - - 50
120 Saša Ovčarić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
120 Andrija Palašek 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 - - - - 50
120 Bruna Paleček 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
120 Ivan Jakob Pavičić 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
120 Lovre Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 20 10 0 - - - 50
120 Ivan Perić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
120 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
120 Maja Tadić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
120 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
120 Jakov Vlahović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
120 Ivo Vraneš 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
120 Vito Weiser 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
120 Božidar Zrnić 2 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
120 Borna Čizmarević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
120 Josip Šupe 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
163 Jakov Blašković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 15 - - - - 45
164 David Ivanjek 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 - - - - - 40
164 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 20 0 20 - - - - 40
164 Leo Stričak 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 10 10 - - - - 40
164 Nina Wagner 6 Klub informatičara otoka Krka 20 20 - - - - - 40
164 Matija Ćurić 4 OŠ Malešnica Zagreb 20 20 - - - - - 40
164 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 0 0 - - - 40
170 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 15 - - - - 35
170 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 15 - - - - 35
170 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 15 - - - - - 35
170 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 15 - - - - - 35
170 Lovro Pranjić 4 Gimnazija Bjelovar 20 15 - - - - - 35
170 Marijan Tadijal 2 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - 35
170 Lana Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 15 - - - - 35
177 Luka Protrka 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 10 - - - - - 30
177 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin - 30 0 - - - - 30
177 Luka Ričković 6 RIK Popovača 20 10 - - - - - 30
180 Ema Hrkać 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 5 - - - - - 25
180 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 20 5 0 - - - - 25
182 Nika Baričić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
182 Dominik Belavić 6 RIK Popovača 20 0 - - - - - 20
182 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 20 - - - - - - 20
182 Dominik Blažeka 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
182 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
182 Vatroslav Bočkaj Bundara 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
182 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 20 0 - - - - - 20
182 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 - - - - - 20
182 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
182 Ivan Dijanić 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 0 - - - - - 20
182 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar 20 0 0 - - - - 20
182 Mirna Drabić 5 Mladi informatičari Strahoninca / OŠ Strahoninec 20 - - - - - - 20
182 Petar Furdi 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - 0 20
182 Roko Jović 8 Dom mladih Rijeka 20 0 - - - - - 20
182 Robin Kovačić 1 V. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
182 Borna Kraljević 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
182 Leo Lipić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
182 Lucas Lopar 2 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
182 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 20 0 - - - - - 20
182 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
182 Anej Paunović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 0 - - - 0 20
182 Vili Ozren Paunović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
182 Ivo Pavičić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 0 - - - - 20
182 Roko Petrović 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
182 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
182 Tin Pranjić 7 RIK Popovača 20 0 - - - - - 20
182 Ivan Prikratki 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
182 Zvonimir Rajačić 1 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - 0 - 20
182 Petar Starčević 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
182 Antonio Stjepić 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
182 Mateo Turk 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
182 Dušan Toni Ugrin 2 III. gimnazija Split 20 0 0 - - - - 20
182 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 20 0 - - - - - 20
182 Svebor Vasić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - 20
182 Sanjin Vlašić 5 Dom mladih Rijeka 20 0 - - - - - 20
182 Erik Vujasinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - 20
182 Sebastian Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
182 Noa Zelenko 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
220 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 10 0 - - - - - 10
221 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 0 - - - - - 0
221 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 0 0 0 - - - - 0
221 Natalija Celjak 1 Krapinski informatički klub Krik 0 - - - - - - 0
221 Jurica Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 0 - - - - - 0
221 Borna Knez 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
221 Jakša Kopjar 5 Mladi informatičari Strahoninca 0 - - - - - - 0
221 Leon Lakić 5 Mladi informatičari Strahoninca - 0 - - - - - 0
221 Matej Majsec 1 Krapinski informatički klub Krik 0 0 - - - - - 0
221 Dominik Marcelja 1 Gimnazija Požega 0 0 - - - - - 0
221 Michelle Mesarić 5 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 0 - - - - - - 0
221 Petar Mijaković 7 RIK Nuštar 0 0 - - - - - 0
221 Luka Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik - 0 - - - - - 0
221 Patrik Čudić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
221 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 0 0 - - - 0 0
221 Hrvoje Šoštarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0