HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na HIO - vrednuje se 5 najboljih kola)
SREDNJE ŠKOLE / II. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 410 280 251 332 500 395 1917
2 Pavel Kliska 4 XV. gimnazija Zagreb 201 280 415 368 395 260 1718
3 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 222 280 308 229 448 195 1487
4 Martin Josip Kocijan 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 252 214 319 306 310 260 1447
5 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 150 140 180 266 280 260 1136
6 Ivan Milinović 4 XV. gimnazija Zagreb 260 100 170 245 184 230 1089
7 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 170 85 219 137 140 295 961
8 Mislav Brnetić 4 XV. gimnazija Zagreb 143 155 170 120 175 295 938
9 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 107 170 135 180 280 115 880
10 Maja Drmač 4 XV. gimnazija Zagreb 110 147 176 187 145 177 832
11 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 100 115 100 187 170 160 732
12 Jakov Manjkas 4 Gimnazija Bjelovar - 40 145 210 135 170 700
13 Lana Šprajc 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 64 100 124 149 190 120 683
14 Marko Čengić 4 XV. gimnazija Zagreb 103 155 164 119 98 135 676
15 Nika Utrobičić 4 III. gimnazija Split 135 110 98 106 145 170 666
16 Leon Stjepan Uroić 4 XV. gimnazija Zagreb 94 83 114 139 135 182 664
17 Jerko Šegvić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 133 90 135 138 165 70 661
18 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 85 70 160 95 170 145 655
19 Jakov Tomasić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 58 100 114 118 165 145 642
20 Velimir Kovačić 4 XV. gimnazija Zagreb 46 70 100 145 164 155 634
21 Luka Bulić Bračulj 4 III. gimnazija Split 117 170 - 124 192 - 603
22 Tomislav Novak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 105 91 135 170 - 601
23 Bojan Puvača 4 Dom mladih Rijeka 170 90 100 114 105 100 589
24 Matej Ištuk 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 146 60 94 127 100 92 559
25 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 142 90 93 103 123 85 551
26 Matko Šimić 4 XV. gimnazija Zagreb 70 95 128 93 152 40 538
27 Mihael Pristav 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 100 100 100 104 130 85 534
28 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 76 40 76 121 135 105 513
29 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 98 100 94 114 104 92 510
30 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 50 100 121 110 95 506
31 Nikola Capan 4 XV. gimnazija Zagreb 46 - 114 180 162 - 502
32 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 56 60 101 104 135 90 490
33 Filip Šimičević 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 80 70 100 100 110 - 460
34 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 66 50 99 94 130 70 459
35 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 80 50 107 99 100 70 456
35 Vatroslav Jakopec 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 96 50 100 50 160 - 456
37 Filip Beleta 4 XV. gimnazija Zagreb 80 32 99 79 100 90 448
38 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 50 50 94 114 80 85 423
39 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 86 - 100 96 135 - 417
40 Željko Kelava 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 100 114 72 130 - 416
41 Antonio Kutnjak 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 102 77 121 - 110 - 410
42 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin - 50 97 90 135 35 407
43 Marko Srpak 4 Prva gimnazija Varaždin 90 - - 138 170 - 398
44 Karlo Josip Kardum 4 XV. gimnazija Zagreb 67 100 94 135 - - 396
45 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 50 50 81 - 125 85 391
46 Adrian Cvijanović 4 XV. gimnazija Zagreb 94 100 94 102 - - 390
47 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 80 40 94 71 100 - 385
48 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 80 35 - 108 95 50 368
49 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 63 50 - - 165 70 348
50 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 78 50 94 64 60 30 346
50 Tio Špicar 4 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 76 62 108 - 100 - 346
52 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 94 75 100 70 339
53 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 87 50 100 - - 90 327
54 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 60 50 80 32 73 60 323
55 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 50 40 - 64 100 65 319
56 Zvonimir Haramustek 4 III. gimnazija Osijek 46 - 130 134 - - 310
57 Mateo Kovačić 4 ZTK Križevci 138 70 100 - - - 308
58 Kristijan Komar 4 Gimnazija Bjelovar 36 40 76 90 56 25 298
58 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik - 40 93 100 45 20 298
60 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 70 40 80 - 100 - 290
61 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 68 50 - - 100 70 288
62 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 78 40 70 - 49 50 287
63 Mateo Plavec 3 XV. gimnazija Zagreb - - 132 - 144 - 276
64 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 50 40 97 - 64 20 271
65 Marin Teskera 4 Gimnazija Velika Gorica 80 - 105 - 85 - 270
66 Jura Starčević 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 80 50 - - 75 60 265
67 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 94 - - - 100 70 264
68 Noel Lakić 4 Gimnazija F. Petrića Zadar - - - 90 170 - 260
69 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 80 50 66 58 - - 254
70 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 70 35 61 84 - - 250
71 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 50 50 64 34 50 20 248
72 Vedran Đimoti 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 94 90 - - 234
73 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin - - 94 44 60 35 233
74 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 80 50 30 64 - - 224
75 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 80 50 90 - - - 220
76 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 46 40 73 36 - 20 215
77 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 46 40 49 34 44 20 213
78 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 40 94 - 75 - 209
78 Oleksandr Ichenskyi 3 V. gimnazija Zagreb 80 - 67 62 - - 209
80 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar - - 60 26 100 20 206
81 Ida Kolmanić 4 Prva gimnazija Varaždin - 55 - - 140 - 195
82 Emanuel Zakanj 4 Gimnazija Velika Gorica 100 - 94 - - - 194
83 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 50 46 50 26 - 20 192
84 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 80 50 58 - - - 188
85 Leopold Brodar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - 50 93 44 - - 187
86 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 51 85 - 50 - 186
87 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 74 40 70 - - - 184
88 Lovro Pranjić 4 Gimnazija Bjelovar - 40 - - 100 35 175
89 Antonio Kovač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - 50 73 50 - - 173
90 Ante Bošković 3 Prirodoslovna škola Split - - 94 26 - 50 170
90 Marin Petric 4 III. gimnazija Split 80 - - - - 90 170
90 Marko Pongrac 3 XV. gimnazija Zagreb 100 70 - - - - 170
93 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 66 40 61 - - - 167
94 Helena Jerbić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica - 50 - 114 - - 164
94 Petar Mirković 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 42 - 50 32 20 20 164
96 Boris Pavić 3 III. gimnazija Split 80 - - 81 - - 161
97 Eugen Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 60 - - 100 - - 160
97 Antonio Lukić 4 XV. gimnazija Zagreb 60 - 100 - - - 160
97 Eugen Podrug 3 Prirodoslovna škola Split - - 100 - - 60 160
100 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 38 50 - - - 70 158
101 Anja Bosak 4 V. gimnazija Zagreb 80 50 - 27 - - 157
101 Pavle Ergović 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 87 - 70 - - - 157
103 Emanuel Gardla 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 87 - - - 65 - 152
104 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 46 40 20 30 - 10 146
104 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 50 - 26 - 50 146
106 Oliver Horvat 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - 50 94 - - - 144
107 Ivan Cepanec 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 80 50 - - - - 130
108 Lea Petanović 3 III. gimnazija Zagreb 50 50 - 26 - - 126
108 Iva Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 50 50 - 26 - - 126
108 Nika Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 50 50 - 26 - - 126
111 Iva Džaja 3 III. gimnazija Zagreb 50 46 - 26 - - 122
111 Marko Višić 3 III. gimnazija Zagreb - - 94 28 - - 122
113 Dario Drame 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 60 50 - - - - 110
113 Marko Putnik 3 III. gimnazija Split 56 - 54 - - - 110
113 Borna Matej Rabadžija 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 60 50 - - - - 110
116 Karlo Šoprek 4 Gimnazija Velika Gorica 100 - - - - - 100
117 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin - - 22 28 38 0 88
118 Ivo Veverec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 85 - 85
119 Karlo Borovčak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 - - - - - 80
119 Josip Bosnić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 31 49 - - - 80
119 Luka Bračun 4 III. gimnazija Zagreb 80 - - - - - 80
119 Josip Goluža 4 III. gimnazija Zagreb 80 - - - - - 80
119 Petra Habjanec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 - - - - - 80
119 Zvonko Lelas 3 III. gimnazija Split 80 - - - - - 80
119 Fran Marić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 80 - - - - - 80
119 Vittorio Vičević 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 80 - - - - - 80
119 Sara Vukman 3 III. gimnazija Split 80 - - - - - 80
128 Ivor Balog 4 III. gimnazija Osijek 76 - - - - - 76
128 Patrik Živić 3 Krapinski informatički klub Krik 76 - - - - - 76
130 Patrik Špoljar 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 74 - - - 74
131 Luka Katić 3 Prirodoslovna škola Split - - 73 - - - 73
131 Mateo Piskač 3 ZTK Križevci - - 73 - - - 73
133 Jan Bogović 4 Športska gimnazija Zagreb 20 50 - - - - 70
134 Dina Cetušić Jakopović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 66 - - - - - 66
134 Jakov Markovinović 3 Gimnazija Bjelovar 66 - - - - - 66
136 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin - - 20 20 20 - 60
136 Sebastian Medjaković 3 II. gimnazija Zagreb 60 - - - - - 60
138 Noa Holešek 4 Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Zagreb 50 - - - - - 50
138 Barbara Matoković 3 Gimnazija Požega 50 - - - - - 50
138 Filip Peruško 3 XV. gimnazija Zagreb - 50 - - - - 50
138 Libor Zima 3 Gimnazija Velika Gorica 50 - - - - - 50
138 Iva Nera Čačić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
138 Alen Šćuric 3 Krapinski informatički klub Krik - 50 - - - - 50
144 Armando Gabor 4 II. gimnazija Zagreb 46 - - - - - 46
145 Stella Balić 4 III. gimnazija Split 42 - - - - - 42
146 Vedran Lončar 3 III. gimnazija Zagreb - 38 - - - - 38
147 Jurica Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - 30 - - 0 30
147 Robert Kalinić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 30 - - - - - 30
149 Domagoj Jurič 3 III. gimnazija Zagreb - - - 26 - - 26
150 Josip Mojzeš 3 Elektrostrojarska škola Varaždin - - 20 - - - 20
150 Denis Sinković 3 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - 20