HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 3 XV. gimnazija Zagreb 410 280 251 332 500 395 2168
2 Bartol Markovinović 3 XV. gimnazija Zagreb 222 280 308 229 448 195 1682
3 Vedran Cifrek 3 XV. gimnazija Zagreb 150 140 180 266 280 260 1276
4 Nikola Kušen 3 Prva gimnazija Varaždin 170 85 219 137 140 295 1046
5 Ema Borevković 3 XV. gimnazija Zagreb 107 170 135 180 280 115 987
6 Vlatko Rohak 3 XV. gimnazija Zagreb 100 115 100 187 170 160 832
7 Antonio Đakulović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 85 70 160 95 170 145 725
8 Jura Hostić 3 XV. gimnazija Zagreb 142 90 93 103 123 85 636
9 Antonio Hohnjec 3 Krapinski informatički klub Krik 98 100 94 114 104 92 602
10 Bruno Galić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 50 100 121 110 95 556
11 Petar Belošević 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 76 40 76 121 135 105 553
12 Fran Meglić 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 56 60 101 104 135 90 546
13 Nikola Mesarić 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 66 50 99 94 130 70 509
14 Hana Ivančić 3 V. gimnazija Zagreb 80 50 107 99 100 70 506
15 Tibor Kakuk 3 Gimnazija Požega 50 50 94 114 80 85 473
16 Antonio Macan 3 Krapinski informatički klub Krik 86 - 100 96 135 - 417
17 Gašpar Haramija 3 Prva gimnazija Varaždin - 50 97 90 135 35 407
18 Andrej Todić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 50 50 81 - 125 85 391
19 Florijan Blažeka 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 80 40 94 71 100 - 385
20 Teo Putarek 3 Prva gimnazija Varaždin 78 50 94 64 60 30 376
21 Luka Margetić 3 Gimnazija Požega 80 35 - 108 95 50 368
22 Jan Celin 3 Centar tehničke kulture Rijeka 60 50 80 32 73 60 355
23 Leonarda Pribanić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 63 50 - - 165 70 348
24 Lucija Renić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 94 75 100 70 339
25 Božo Đerek 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 87 50 100 - - 90 327
26 Marin Francuz 3 Gimnazija Požega 50 40 - 64 100 65 319
27 Filip Podhraški 3 Krapinski informatički klub Krik - 40 93 100 45 20 298
28 Filip Vučenik 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 70 40 80 - 100 - 290
29 Jana Matić 3 III. gimnazija Split 68 50 - - 100 70 288
30 Jakov Novak 3 Prva gimnazija Varaždin 78 40 70 - 49 50 287
31 Mateo Plavec 3 XV. gimnazija Zagreb - - 132 - 144 - 276
32 Marko Varga 3 Prva gimnazija Varaždin 50 40 97 - 64 20 271
33 Lovro Bujanec 3 Prva gimnazija Varaždin 50 50 64 34 50 20 268
34 Duje Štolfa 3 III. gimnazija Split 94 - - - 100 70 264
35 Ines Strapač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 80 50 66 58 - - 254
36 Marko Miličević 3 Gimnazija Požega 70 35 61 84 - - 250
37 Vedran Đimoti 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 94 90 - - 234
38 Robert Bačani 3 Prva gimnazija Varaždin - - 94 44 60 35 233
38 Luka Bilandžić 3 RIK Nuštar 46 40 49 34 44 20 233
40 Filip Borić 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 80 50 30 64 - - 224
41 Domagoj Sviličić 3 V. gimnazija Zagreb 80 50 90 - - - 220
42 Mihael Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 46 40 73 36 - 20 215
43 Luka Babić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 40 94 - 75 - 209
43 Oleksandr Ichenskyi 3 V. gimnazija Zagreb 80 - 67 62 - - 209
45 Luka Diktić 3 Gimnazija Bjelovar - - 60 26 100 20 206
46 Amalija Danjek 3 III. gimnazija Zagreb 50 46 50 26 - 20 192
47 David Matijanić 3 Gimnazija Požega 80 50 58 - - - 188
48 Leopold Brodar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - 50 93 44 - - 187
49 Josip Marić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 51 85 - 50 - 186
50 Marko Udvari 3 ZTK Križevci 74 40 70 - - - 184
51 Ante Bošković 3 Prirodoslovna škola Split - - 94 26 - 50 170
51 Marko Pongrac 3 XV. gimnazija Zagreb 100 70 - - - - 170
53 Mihael Žagar 3 ZTK Križevci 66 40 61 - - - 167
54 Boris Pavić 3 III. gimnazija Split 80 - - 81 - - 161
55 Eugen Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 60 - - 100 - - 160
55 Eugen Podrug 3 Prirodoslovna škola Split - - 100 - - 60 160
57 Marin Miloš 3 III. gimnazija Split 38 50 - - - 70 158
58 Pavle Ergović 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 87 - 70 - - - 157
59 Matej Breznički-Herceg 3 Srednja škola Vrbovec 46 40 20 30 - 10 146
59 Mia Maurović 3 III. gimnazija Zagreb 20 50 - 26 - 50 146
61 Lea Petanović 3 III. gimnazija Zagreb 50 50 - 26 - - 126
61 Iva Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 50 50 - 26 - - 126
61 Nika Vidalina 3 III. gimnazija Zagreb 50 50 - 26 - - 126
64 Iva Džaja 3 III. gimnazija Zagreb 50 46 - 26 - - 122
64 Marko Višić 3 III. gimnazija Zagreb - - 94 28 - - 122
66 Marko Putnik 3 III. gimnazija Split 56 - 54 - - - 110
67 Vinko Bohnec 3 Elektrostrojarska škola Varaždin - - 22 28 38 0 88
68 Petra Habjanec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 - - - - - 80
68 Zvonko Lelas 3 III. gimnazija Split 80 - - - - - 80
68 Sara Vukman 3 III. gimnazija Split 80 - - - - - 80
71 Patrik Živić 3 Krapinski informatički klub Krik 76 - - - - - 76
72 Luka Katić 3 Prirodoslovna škola Split - - 73 - - - 73
72 Mateo Piskač 3 ZTK Križevci - - 73 - - - 73
74 Dina Cetušić Jakopović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 66 - - - - - 66
74 Jakov Markovinović 3 Gimnazija Bjelovar 66 - - - - - 66
76 Karlo Jačmenjak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin - - 20 20 20 - 60
76 Sebastian Medjaković 3 II. gimnazija Zagreb 60 - - - - - 60
78 Barbara Matoković 3 Gimnazija Požega 50 - - - - - 50
78 Filip Peruško 3 XV. gimnazija Zagreb - 50 - - - - 50
78 Libor Zima 3 Gimnazija Velika Gorica 50 - - - - - 50
78 Iva Nera Čačić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
78 Alen Šćuric 3 Krapinski informatički klub Krik - 50 - - - - 50
83 Vedran Lončar 3 III. gimnazija Zagreb - 38 - - - - 38
84 Robert Kalinić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 30 - - - - - 30
85 Domagoj Jurič 3 III. gimnazija Zagreb - - - 26 - - 26
86 Josip Mojzeš 3 Elektrostrojarska škola Varaždin - - 20 - - - 20
86 Denis Sinković 3 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - 20