HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P H S L A K M UKUPNO
1 Gita Radiković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 11 29 - - 140
2 Gabriel Kos 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
3 Lovro Žagar 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 11 - - - 111
4 Sergej Starešinčić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
4 Fran Topolnjak 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 - - - - 100
6 Oleg Darabuš 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 0 29 0 0 79
7 Viktor Kraić 6 OŠ Čavle 20 30 23 0 0 - - 73
7 Gabriel Šimek 6 RIK Popovača 20 30 23 - - - - 73
7 Mateo Štefanek 6 OŠ Josipovac 20 30 23 - - - - 73
10 Mihael Lucijanić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - 12 - - 62
11 Karlo Saršon 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 11 - - 0 - 61
12 Rafael Bijelić 6 OŠ Josipovac 20 30 - - - - - 50
12 Ante Bodolović 6 Katolička osnovna škola u Požegi 20 30 - - - - - 50
12 Marko Franjković 6 OŠ Josipovac 20 30 - 0 - - - 50
12 Dijan Hadžić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
12 Juraj Haraminčić 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
12 Eugen Janković 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
12 Maja Marenić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
12 Lovro Novak 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
12 Rafael Pahlić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 0 - - - - 50
12 Marija Pečur 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
12 Bartol Vižintin 6 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
23 Borna Knez 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 - - - - - 48
23 Ronald Podgorski 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 - - - - - 48
25 Jakov Fabek 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 - - - - - 46
26 Jakov Sičić 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 24 - - - - - 44
27 Jakov Škorvaga 6 Katolička osnovna škola u Požegi 20 22 - - - - - 42
28 Borna Blank 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 18 - - - - - 38
28 Maksim Tall 6 Connect IT Slavonski Brod 20 18 - - - - - 38
28 Kristijan Turk 6 MIS & MIK Čakovec 20 18 - - - - - 38
28 Luka Zgrebec 6 MIS & MIK Čakovec 20 18 - - - 0 - 38
32 Bruno Sučija 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
33 Antonio Korbar 6 OŠ Tužno 20 - - - - - - 20
33 Josip Loinjak 6 OŠ Josipovac 20 - - - - - - 20
33 Jan Ogrizović 6 Connect IT Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
33 Matija Prikratki 6 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
33 Linda Stojkovic 6 OŠ Josipovac 20 0 - - - - - 20
33 Bartol Šišul 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20