HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P H S L A K M UKUPNO
1 Ivan Prikratki 7 RIK Popovača 20 30 50 70 54 - - 224
2 Borna Gudac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - 0 153
3 Jakov Marodi 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 24 12 - - 136
4 Lav Mlinar 7 OŠ Manuš 20 30 50 - 29 - - 129
5 Ozren Vili Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
5 Marta Topolnjak 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 24 - - - 124
7 Jozo Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - 12 - - 112
8 Marin Dokmanović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
8 Petar Filo 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
8 Marin Klojber 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
8 Matej Kovačević 7 OŠ Tužno 20 30 50 0 - - - 100
8 Nikola Perčić Debeljuh 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
13 Val Družeta 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - 29 0 0 79
13 Noa Hornischer 7 OŠ Manuš 20 30 0 - 29 - - 79
15 Gabrijel Kundrata 7 RIK Popovača 20 30 23 - - - - 73
15 Šimun Zrinščak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 23 - - - - 73
17 Paulo Nomo Nemi 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 11 - - - - 61
18 Mihael Blatančić 7 Connect IT Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
18 Martin Galin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
18 Jakov Galović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
18 Mihael Habek 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 0 - - - - 50
18 Adrian Jagnjić 7 Connect IT Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
18 Andro Klobučarić 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
18 Niko Kocijan 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
18 Petar Kocijan 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
18 Katja Purić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
18 Max Varga 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
18 Nikša Vaupotić 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
18 Luka Višaticki 7 Katolička osnovna škola u Požegi 20 30 0 - - - - 50
18 Karlo Švedek 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
31 Toni Balint 7 OŠ Manuš 20 4 - - - - - 24
32 Juraj Arbula 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 - 0 - - - - 20
32 Filip Bilonić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - 20
32 Luka Bušić 7 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
35 Marko Šustek 7 OŠ Malešnica Zagreb 0 0 - - - - - 0