HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K G P B H P T UKUPNO
1 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 50 50 270
2 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 20 15 50 255
3 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 50 20 0 0 35 155
4 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - 18 138
5 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - 0 120
5 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 20 - - - 120
5 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - 120
8 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - 0 - 0 100
8 Mihael Kardum 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
8 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
8 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
8 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
13 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 30 - - - 0 80
14 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
14 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 0 - - - - 50
14 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
14 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
14 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
14 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - 0 - 50
14 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
14 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
14 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
14 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
14 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
14 Ivan Jakob Pavičić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
14 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - - - 50
14 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
14 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
14 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - - - 50
30 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 27 - 0 - - - 47
31 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 20 18 0 - - - - 38
32 Vigo Misir 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 - - - - - - 20