HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K G P B H P T UKUPNO
1 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 50 80 300
2 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 50 - 220
3 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 20 20 0 50 190
4 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 15 50 185
5 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
6 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 35 135
7 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 - - - 120
7 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 0 - - 120
7 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - 0 120
7 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
11 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 18 118
12 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
12 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
12 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
12 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
12 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
12 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
12 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
12 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
20 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 30 - - - - 80
20 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
22 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
23 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - 0 - 50
23 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
23 Luka Gugić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 0 0 0 0 50
23 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
23 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
23 Pavao Knez 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
23 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - 50
23 Jakov Maroševac 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - 0 - - - 50
23 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
23 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
23 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - 0 - - 50
23 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
23 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
23 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
23 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
38 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 20 27 - - - 0 - 47
38 Filip Ileković 1 Gimnazija Bjelovar 20 27 0 - 0 - - 47
40 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 21 0 0 - - - 41
41 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 15 - - - - - 35
41 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 15 0 0 - - - 35
43 Sven Brlek 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 12 0 0 - 0 - 32
43 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 12 - - - - - 32
45 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 0 - - - - - 20
45 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
45 Dora Petričević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - - 20
45 Lucija Ravlić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
45 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
45 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
45 Josip Čaljkušić 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
52 Ela Jandrić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 0 - - - - - - 0
52 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
52 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 - - - - - - 0