HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P H S L A K M UKUPNO
1 Karlo Brčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
1 Fabijan Cikač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
3 Lovro Tunjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 30 310
4 Maša Dobrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
5 Lana Škarica 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
6 Fran Janči 2 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 29 - - 199
7 Emil Missoni 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 54 - - 178
8 Lovro Sambolec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 26 50 48 29 - - 173
9 Borna Lebinac Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
10 Ana Đimoti 2 Gimnazija Požega 20 30 50 24 29 - 13 166
11 Petar Peljušić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 24 29 - - 153
11 Vanja Perman 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - - 153
11 Šimun Tomić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 29 - - 153
11 Lana Šćukanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 29 - - 153
15 Mare Zrno Agoli 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 37 - - 148
16 Jana Dvoraček 2 Gimnazija Požega 20 30 50 24 12 - - 136
16 Bruna Paleček 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 12 - - 136
18 Teodor Ferenčak 2 I. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
18 Ana Jelić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 29 - - 129
18 Domagoj Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - 29 - - 129
18 Luka Tuksar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
22 Karla Barbir 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - 124
22 Amarie Bednjički Kovačićek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
22 Jakov Jandrić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
22 Svebor Stublija 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
26 Leo Briški 2 Gimnazija Požega 20 24 50 - 29 0 0 123
27 Leonardo Barulek 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
27 Antonio Bogović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
27 Juraj Feljan 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - 0 - - 100
27 Adrian Mišić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
27 Anej Paunović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
27 Hrvoje Valent 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
27 Filip Vinko 2 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
34 Maja Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 23 - - - - 73
35 Nina Ergović 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 12 - - 62
35 Marija Novak 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 12 - - 62
37 Mihael Grabar 2 BIT Kutina 20 30 11 - - - - 61
38 Matej Aščić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
38 Roko Deur 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 - - - - - 50
38 Niko Dobrić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
38 Gabrijel Hojsak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
38 David Jutriša 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
38 Bruno Kalinić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
38 Zvonko Mandalinić 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
38 Toma Mrle 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
38 Mario Rigatti 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
38 Noa Veočić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
48 Andrija Lastrić 2 Gimnazija Velika Gorica 20 26 0 0 - - - 46
49 Marin Peruzović 2 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
49 Paula Plazibat 2 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
51 Fabijan Mihanović 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
51 Anastazija Petričić 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
53 Marko Pocrnja 2 III. gimnazija Split 20 18 0 - - - 0 38
53 Ivan Roguljić 2 III. gimnazija Split 20 18 0 0 0 - 0 38
53 Marko Šavorić 2 III. gimnazija Split 20 18 0 - - - - 38
56 Helena Furčić 2 V. gimnazija Zagreb 20 12 - - - - - 32
57 Antonio Marino Božić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Tea Buljan 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Mlado Matej Karmelić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Ema Kekez 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Petra Kovačević 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Zvonimir Martić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Prošper Meštrović 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Marcela Milić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
57 Dominik Vešligaj 2 Srednja škola Krapina 20 - - - - - - 20
57 Roko Zelić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20