HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K G P B H P T UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 110 410
2 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 80 320
3 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
4 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 20 50 50 290
5 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 80 250
6 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - 15 50 235
7 Lukas Baltas 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 20 50 - 190
7 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 20 - 50 190
9 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
10 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 20 - - 33 153
11 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - 0 50 150
12 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 20 - - 140
13 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 20 0 - - 120
13 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
13 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
13 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
17 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - 0 - 100
17 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - 0 100
17 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
17 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
17 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
17 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
17 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
17 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
25 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 30 0 - - - 80
25 Marko Stipić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - - - - 80
27 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
28 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 0 - - - 50
28 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
28 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
28 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
28 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
28 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - 0 - - - 50
28 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
28 Josip Marić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
28 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
28 Niko Perica 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 0 - - - - 50
28 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - 0 - - - 50
28 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
40 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 27 - - - - - 47
41 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 24 - - 0 - - 44
42 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 15 0 - - - - 35
43 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 12 - 0 - - - 32