HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K G P B H P T UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 110 410
3 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 110 350
3 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 110 350
5 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 70 20 50 110 330
6 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 80 320
7 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
7 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 50 80 300
9 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 20 50 50 290
16 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 110 280
17 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 80 250
18 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - 15 50 235
18 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - 15 50 235
20 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 50 - 220
21 Lukas Baltas 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 20 50 - 190
21 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 20 20 0 50 190
21 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 20 - 50 190
24 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 15 50 185
25 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
25 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
25 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - - - 170
25 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - 50 - 170
25 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 50 - 170
30 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 20 - - 35 155
31 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 20 - - 33 153
32 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - 0 50 150
32 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 50 150
34 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 20 - - 140
35 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 35 135
36 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 20 - - - 120
36 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 - - - 120
36 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 0 - - 120
36 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 20 0 - - 120
36 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - 0 120
36 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 0 - - 120
36 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 20 - - 120
36 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 20 0 - 120
36 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
36 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 0 - 0 120
53 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 18 118
54 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
54 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
54 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
54 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - 0 - 100
54 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
54 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
54 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - 0 100
54 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
54 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
54 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
54 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
54 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
54 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
54 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
54 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
54 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
54 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
54 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
54 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
54 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 20 - - - 100
54 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
54 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
54 Svebor Vasić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 - - - 100
54 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 30 20 - - - 100
54 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
54 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
54 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
54 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
90 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 27 50 0 - - - 97
91 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 20 20 - - - 90
92 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 - - - - 80
92 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
92 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 30 - - - - 80
92 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 30 0 - - - 80
92 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 - - - - 80
92 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 30 - - - - 80
92 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
92 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 30 - - - - 80
92 Vice Sladoljev 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 30 0 - - - 80
92 Marko Stipić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - - - - 80
92 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 - - - - 80
92 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - - - - 80
104 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 27 30 - - - - 77
105 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 21 30 - - - - 71
106 Ivan Badrov 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 20 - - - 70
106 Kristijan Gašpar 2 Gimnazija Požega 20 30 - 20 - - 0 70
106 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
106 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 0 20 - - - 70
106 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 20 0 - - - 70
106 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 20 - - - 70
106 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
106 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
114 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - 0 - 50
114 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 0 - - - 50
114 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
114 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 20 30 - - - - - 50
114 Petar Božanović 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - 0 - - - 50
114 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
114 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
114 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
114 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
114 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
114 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - 0 - - 50
114 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
114 Luka Gugić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 0 0 0 0 50
114 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
114 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
114 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
114 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - 0 - - - 50
114 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
114 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
114 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
114 Luka Karačić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 0 - - - 50
114 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
114 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
114 Pavao Knez 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
114 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
114 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
114 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
114 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - 50
114 Miron Lončarić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
114 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
114 Josip Marić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Jakov Maroševac 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - 0 - - - 50
114 Vedran Martinko 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
114 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
114 Dominko Milić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
114 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
114 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Niko Perica 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 0 - - - - 50
114 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - 0 - - - 50
114 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
114 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
114 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - 0 - - 50
114 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
114 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
114 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
114 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
114 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
114 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 - - - - - 50
114 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
114 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
114 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
114 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
114 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
114 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
114 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
114 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
114 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
114 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
178 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 27 - - 0 - - 47
178 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 27 - - - - - 47
178 Marin Brkić 3 III. gimnazija Zagreb 20 27 - - - - - 47
178 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 27 - - - - - 47
178 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 20 27 - - - 0 - 47
178 Marin Hrvaćanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 27 0 - - - - 47
178 Filip Ileković 1 Gimnazija Bjelovar 20 27 0 - 0 - - 47
178 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 27 - 0 - - - 47
178 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 27 0 - - - - 47
187 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 24 - - 0 - - 44
187 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 0 0 - - - 44
187 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 20 24 - 0 - - - 44
190 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 21 0 0 - - - 41
190 Ivan Perić 2 III. gimnazija Split 20 21 - - - - - 41
190 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 21 - 0 - - - 41
193 Marko Majstorović 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 - - - - - 38
193 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
193 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
196 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 15 0 - - - - 35
196 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 15 - - - - - 35
196 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 15 0 0 - - - 35
196 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 20 15 0 - - - - 35
196 David Škrlec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 15 - - - - - 35
201 Sven Brlek 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 12 0 0 - 0 - 32
201 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 12 - 0 - - - 32
201 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 12 - - - - - 32
204 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 9 - - - - - 29
204 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 20 9 0 - - - - 29
206 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
206 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 0 - - - - - 20
206 Filip Havidić 2 V. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
206 David Iličić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - 0 - - - - 20
206 Luka Janošić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - - 20
206 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 0 - - - - - 20
206 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
206 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
206 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
206 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 - - - - - - 20
206 Dora Petričević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - - 20
206 Jan Pocrnčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - - 20
206 Lucija Ravlić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
206 Vito Rokić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 0 - - - - - 20
206 Elena Solina 2 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
206 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
206 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
206 Antonio Zulim 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - 0 20
206 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
206 Josip Čaljkušić 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
206 Davor Žic 2 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
227 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
227 Ela Jandrić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 0 - - - - - - 0
227 Mihaela Nosić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - - 0
227 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 0 0 - - - - - 0
227 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
227 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 - - - - - - 0
227 Luka Čipin 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 0 - - - - - - 0
227 Luka Štivić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - - 0