HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P H S L A K M UKUPNO
1 Nikola Vujica 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 30 420
2 Karlo Brčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
2 Jakov Celin 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
2 Fabijan Cikač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
2 Fran Škarica 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
6 Lovro Tunjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 30 310
6 Sofija Velkovska 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 110 - 30 310
8 Dino Hadžić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 - 0 280
9 Bruno Kosmačin 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 54 20 30 274
10 Gabriel Katić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 0 30 254
10 David Lang 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 - 30 254
12 Maša Dobrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Luka Milošević 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Lara Semeš 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Maksim Stanković Šprajc 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Vito Toševski 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
17 Luka Duplančić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 20 0 244
18 Zoe Posokhova 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 110 - - 234
19 Luka Krašnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
19 Luka Protulipac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
19 Lana Škarica 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
22 Luka Barbić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 - - 224
23 Jakov Biškup 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 29 20 - 219
24 Ivor Vukmanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 54 - 30 208
25 Leon Mamić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 48 29 - 30 207
26 Fran Janči 2 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 29 - - 199
26 Ozana Margotić 1 Međimurski informatički klub / Prva Gimnazija Varaždin 20 30 50 70 29 - - 199
28 Niko Baotić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 29 - 30 183
29 Emil Missoni 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 54 - - 178
30 Marko Budimir 3 Gimnazija Požega 20 30 50 24 29 20 - 173
30 Lovro Sambolec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 26 50 48 29 - - 173
32 Borna Lebinac Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
32 Mate Pastorčić 3 Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile Pazin 20 30 50 11 29 0 30 170
32 Marin Protulipac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
35 Marko Nujić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 50 70 - 0 - 166
35 Ana Đimoti 2 Gimnazija Požega 20 30 50 24 29 - 13 166
37 Antun Kralj 3 Međimurski informatički klub / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 12 - - 160
38 Alojzije Begović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 29 - - 153
38 Mihael Bertetić 3 Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile Pazin 20 30 50 24 29 0 - 153
38 Marko Hrenić 3 Međimurski informatički klub / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 29 - - 153
38 Duje Jerončić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 24 29 0 - 153
38 Patrik Klovar Lukarić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - 0 153
38 Iva Laštro 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - - 153
38 Luka Lukačević 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 24 29 - - 153
38 Vedran Novaković 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 24 29 - - 153
38 Petar Peljušić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 24 29 - - 153
38 Lovro Penavin 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 24 29 - 0 153
38 Vanja Perman 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - - 153
38 Šimun Tomić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 29 - - 153
38 Dino Unukić 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 24 29 0 - 153
38 Lana Šćukanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 29 - - 153
52 Juraj Mandić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 28 50 - 54 - - 152
53 Marin Kupanovac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - 148
53 Adrian Skomerža 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 - - - 148
53 Mare Zrno Agoli 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 37 - - 148
56 Leo Dolenec 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 11 29 - - 140
56 Niko Radić 1 Gimnazija Požega 20 30 50 11 29 - - 140
56 Filip Švajger 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 11 29 - - 140
59 Jana Dvoraček 2 Gimnazija Požega 20 30 50 24 12 - - 136
59 Luka Knapić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 12 - - 136
59 Marta Ljubić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 12 - - 136
59 Zara Lugar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 12 0 - 136
59 Bruna Paleček 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 12 - - 136
59 Andrija Punčec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 12 - - 136
59 Josip Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 26 50 11 29 - - 136
66 Matej Ban 4 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 29 - - 129
66 Tonći Crljen 1 III. gimnazija Split 20 30 50 - 29 0 - 129
66 Teodor Ferenčak 2 I. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
66 Jana Furdi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 29 - - 129
66 David Ivanjek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
66 Ana Jelić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 29 - - 129
66 Vito List 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - 29 - - 129
66 Domagoj Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - 29 - - 129
66 Lana Milani 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - 29 0 - 129
66 Andrija Mlinarić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 29 0 0 129
66 Noah Sitar 4 Međimurski informatički klub / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 29 - - 129
66 Tin Strmečki 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
66 Luka Tuksar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
66 Luka Valentić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
66 Luka Žišković 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - 29 - - 129
81 Sanjin Vlašić 1 Dom mladih Rijeka 20 26 50 - 29 - - 125
82 Karla Barbir 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - 124
82 Amarie Bednjički Kovačićek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
82 Luka Dakić 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 24 - - - 124
82 Jakov Jandrić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
82 Damjan Pavličević 3 Gimnazija Požega 20 30 50 24 - - - 124
82 Natko Stjepan Ruždjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
82 Svebor Stublija 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
82 Lucija Udovčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 - - 124
90 Karlo Ahel 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 11 12 - - 123
90 Marko Bošnjaković 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 11 12 0 - 123
90 Leo Briški 2 Gimnazija Požega 20 24 50 - 29 0 0 123
90 Teo Milić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 12 - - 123
90 Mateo Turić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 11 12 - - 123
95 Karlo Kolarić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 26 50 24 - - - 120
96 Dominik Vidović 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 26 50 11 12 - - 119
97 Gabriel Čajsa 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 13 - - - 113
98 Dino Dragić 3 Gimnazija Karlovac 20 30 50 11 0 0 - 111
98 Leona Granoša 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
98 Toma Kapec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
98 Michelle Mesarić 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 11 - - - 111
98 Viktoria Mikotić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
98 Jan Modun 3 III. gimnazija Split 20 30 50 11 - - - 111
98 Borut Patčev 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
98 Dominik Vugrinec 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 11 0 - - 111
98 Filip Čutura 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
107 Emanuel Kraljić 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 0 29 0 0 104
108 Emanuel Vidović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 23 - 29 - - 102
109 Leonardo Barulek 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
109 Stipe Bilić 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 50 - - 0 - 100
109 Antonio Bogović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
109 Mirna Drabić 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
109 Juraj Feljan 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - 0 - - 100
109 Fran Galović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
109 Jana Glavač 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
109 Roko Gluhak 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
109 Jakov Ivanjko 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
109 Jan Ivković 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
109 Marko Ježina 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 50 - - - - 100
109 Mitja Kirinčić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
109 Enzo Kutić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
109 Andrija Lovaković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
109 Marin Luša 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
109 Adrian Mišić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
109 Saša Ovčarić 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
109 Borna Ožanić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
109 Anej Paunović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
109 Karlo Posedi 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - 0 - - 100
109 Lana Radošić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - 100
109 Marin Rameša 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
109 Josip Razumović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
109 Hrvoje Valent 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
109 Leonardo Veček 3 I. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
109 Filip Vinko 2 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
109 Bartul Zavorović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
109 Noa Zelenko 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
109 Borna Josip Zidar 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
109 Fran Čeko 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
109 Josipa Šaravanja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
140 Marko Josip Paj 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 50 - - - - 96
141 Petar Starčević 3 Gimnazija Požega 20 30 36 - - - - 86
142 Leko Damjan 1 Gimnazija Požega 20 30 23 11 - - - 84
143 Roko Štimac 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - 29 - - 79
144 Karlo Kokotović 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 0 - - - 75
144 Anteo Muzurovic-Janeš 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 - - - - 75
146 Ivan Golubić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 24 - - - - 74
147 Slaven Alfirević 4 III. gimnazija Split 20 30 23 - - - - 73
147 Lovro Brekalo 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 23 - - - - 73
147 Jan Fistrić 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 23 - - - - 73
147 Niko Landeka 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 23 - - - - 73
147 Luka Miloš 3 Gimnazija Požega 20 30 23 - - - - 73
147 Borna Rozman 3 Gimnazija Požega 20 30 23 - - - - 73
147 Maja Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 23 - - - - 73
147 Antun Visković 4 III. gimnazija Split 20 30 23 - - - - 73
155 David Malovčak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 22 - - 29 - - 71
156 Nina Ergović 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 12 - - 62
156 Luka Ivanov 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 0 12 - - 62
156 Marija Novak 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 12 - - 62
159 Mihael Grabar 2 BIT Kutina 20 30 11 - - - - 61
159 Lucia Nika Mišura 4 III. gimnazija Split 20 30 11 - - - - 61
159 Erik Štrumberger 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 11 - 0 - - 61
162 Dora Arnold 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
162 Matej Aščić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
162 Ana Barbarić 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
162 Toni Bartolić 1 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
162 Hugo Darabuš 1 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
162 Roko Deur 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 - - - - - 50
162 Niko Dobrić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
162 Karla Dužević 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
162 Filip Grbeš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - 0 - 50
162 Goran Grobenski 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
162 Zeta Hećimović Obradović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - 0 - 50
162 Gabrijel Hojsak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
162 Borna Jambrek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
162 Nera Jurjević 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 - - - - - 50
162 David Jutriša 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
162 Bruno Kalinić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
162 Nika Kožul 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
162 Marta Krstulović Opara 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
162 Petra Lukavski 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
162 Zvonko Mandalinić 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
162 Dora Maranić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
162 Nikola Mihanović 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
162 Vigo Misir 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
162 Toma Mrle 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
162 Vjeran Murković 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
162 Roko Müller 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
162 Dorian Patila 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
162 Antun Pavlović 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
162 Roko Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
162 Kristijan Pažin 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
162 Bartol Petrić 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 0 - - - - 50
162 Toni Pivčević 4 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
162 Elena Puhelek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
162 Iva Puljak 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
162 Mario Rigatti 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
162 Josip Sinković 4 Srednja škola Krapina 20 30 - - - - - 50
162 Dominik Turk 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
162 Noa Veočić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
162 Leon Vincelj 4 Srednja škola Krapina 20 30 0 - - - - 50
162 Lovre Ćurlin 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
162 Mate Šarić 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 - - - - - 50
162 Klara Šeatović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
162 Luka Šoprek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
205 Leon Klemše 3 Gimnazija Bjelovar 20 28 - - - 0 - 48
205 Arsenii Oliinyk 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 28 0 - - - - 48
207 Nora Dali Jukić 4 III. gimnazija Split 20 26 - - - - - 46
207 Andrija Lastrić 2 Gimnazija Velika Gorica 20 26 0 0 - - - 46
207 Gabrijel Olujić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 26 0 - - - - 46
210 Roko Šikić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 24 - - - - - 44
211 Marin Peruzović 2 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
211 Paula Plazibat 2 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
211 Nikola Poljak 4 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
214 Fabijan Mihanović 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
214 Anastazija Petričić 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
216 Marko Pocrnja 2 III. gimnazija Split 20 18 0 - - - 0 38
216 Ivan Roguljić 2 III. gimnazija Split 20 18 0 0 0 - 0 38
216 Leo Stipičić 4 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
216 Eduard Turkalj 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 18 - - - - - 38
216 Marko Šavorić 2 III. gimnazija Split 20 18 0 - - - - 38
221 Filip Beljan 1 Klub tehničke kulture Lipovljani 20 16 - - - - - 36
222 Helena Furčić 2 V. gimnazija Zagreb 20 12 - - - - - 32
223 Borna Horvat 1 MIS & MIK Čakovec 20 6 - - - - - 26
224 Tonko Aviani 4 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Antonio Marino Božić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Tea Buljan 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Lucija Jancetić 1 Klub tehničke kulture Lipovljani 20 - - - - - - 20
224 Mlado Matej Karmelić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Filip Kaselj 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
224 Ema Kekez 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Petra Kovačević 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Zvonimir Martić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Prošper Meštrović 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Marcela Milić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Lucija Ravlić 4 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
224 Dominik Vešligaj 2 Srednja škola Krapina 20 - - - - - - 20
224 Roko Zelić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
238 Mario Halužan 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 0 - - - - - - 0
238 Josip Šebelja 1 Centar tehničke kulture Rijeka - - 0 - - - - 0