HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P H S L A K M UKUPNO
1 Nikola Vujica 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 30 420
2 Karlo Brčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
2 Jakov Celin 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
2 Fabijan Cikač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
2 Fran Škarica 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 30 330
6 Lovro Tunjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 30 310
6 Sofija Velkovska 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 110 - 30 310
8 Dino Hadžić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 - 0 280
9 Bruno Kosmačin 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 54 20 30 274
10 Gabriel Katić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 0 30 254
10 David Lang 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 - 30 254
12 Maša Dobrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Luka Milošević 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Lara Semeš 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Maksim Stanković Šprajc 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
12 Vito Toševski 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 29 20 30 249
17 Luka Duplančić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 20 0 244
18 Zoe Posokhova 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 110 - - 234
19 Luka Krašnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
19 Ivo Pavičić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
19 Luka Protulipac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
19 Lana Škarica 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 29 - 30 229
23 Luka Barbić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 54 - - 224
23 Ivan Prikratki 7 RIK Popovača 20 30 50 70 54 - - 224
25 Jakov Biškup 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 29 20 - 219
26 Ivor Vukmanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 54 - 30 208
27 Leon Mamić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 48 29 - 30 207
28 Fran Janči 2 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 29 - - 199
28 Ozana Margotić 1 Međimurski informatički klub / Prva Gimnazija Varaždin 20 30 50 70 29 - - 199
30 Niko Baotić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 29 - 30 183
31 Emil Missoni 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 54 - - 178
32 Juraj Bosnić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 29 - - 177
33 Marko Budimir 3 Gimnazija Požega 20 30 50 24 29 20 - 173
33 Lovro Sambolec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 26 50 48 29 - - 173
35 Borna Lebinac Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
35 Mate Pastorčić 3 Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile Pazin 20 30 50 11 29 0 30 170
35 Marin Protulipac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
38 Marko Nujić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 50 70 - 0 - 166
38 Ana Đimoti 2 Gimnazija Požega 20 30 50 24 29 - 13 166
40 Antun Kralj 3 Međimurski informatički klub / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 12 - - 160
41 Alojzije Begović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 29 - - 153
41 Mihael Bertetić 3 Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile Pazin 20 30 50 24 29 0 - 153
41 Borna Gudac 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - 0 153
41 Marko Hrenić 3 Međimurski informatički klub / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 29 - - 153
41 Duje Jerončić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 24 29 0 - 153
41 Patrik Klovar Lukarić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - 0 153
41 Iva Laštro 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - - 153
41 Luka Lukačević 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 24 29 - - 153
41 Vedran Novaković 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 24 29 - - 153
41 Petar Peljušić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 24 29 - - 153
41 Lovro Penavin 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 24 29 - 0 153
41 Vanja Perman 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 29 - - 153
41 Šimun Tomić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 29 - - 153
41 Dino Unukić 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 24 29 0 - 153
41 Nikola Vlašić 8 OŠ Čavle 20 30 50 24 29 0 - 153
41 Lana Šćukanec 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 29 - - 153
57 Juraj Mandić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 28 50 - 54 - - 152
58 Marin Kupanovac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - 148
58 Adrian Skomerža 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 - - - 148
58 Mare Zrno Agoli 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 37 - - 148
58 Rebeka Ćaćić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 - - - 148
62 Leonardo Starešinčić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 13 29 - - 142
63 Leo Dolenec 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 11 29 - - 140
63 Gita Radiković 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 11 29 - - 140
63 Niko Radić 1 Gimnazija Požega 20 30 50 11 29 - - 140
63 Filip Švajger 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 11 29 - - 140
67 Jana Dvoraček 2 Gimnazija Požega 20 30 50 24 12 - - 136
67 Luka Knapić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 12 - - 136
67 Marta Ljubić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 24 12 - - 136
67 Zara Lugar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 12 0 - 136
67 Jakov Marodi 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 24 12 - - 136
67 Bruna Paleček 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 12 - - 136
67 Andrija Punčec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 12 - - 136
67 Josip Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 26 50 11 29 - - 136
75 Matej Ban 4 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 29 - - 129
75 Tonći Crljen 1 III. gimnazija Split 20 30 50 - 29 0 - 129
75 Teodor Ferenčak 2 I. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
75 Jana Furdi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 29 - - 129
75 David Ivanjek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
75 Ana Jelić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 29 - - 129
75 Vito List 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - 29 - - 129
75 Domagoj Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - 29 - - 129
75 Lana Milani 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - 29 0 - 129
75 Lav Mlinar 7 OŠ Manuš 20 30 50 - 29 - - 129
75 Andrija Mlinarić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 29 0 0 129
75 Luka Rančić 8 OŠ Split 3 20 30 50 - 29 - - 129
75 Noah Sitar 4 Međimurski informatički klub / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 29 - - 129
75 Tin Strmečki 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
75 Luka Tuksar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
75 Luka Valentić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 29 - - 129
75 Luka Žišković 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - 29 - - 129
92 Sanjin Vlašić 1 Dom mladih Rijeka 20 26 50 - 29 - - 125
93 Karla Barbir 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - 124
93 Amarie Bednjički Kovačićek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
93 Luka Dakić 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 24 - - - 124
93 Jakov Jandrić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
93 Gabriel Kos 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
93 Ivano Lukačević 8 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 24 - - - 124
93 Luka Milas 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
93 Ozren Vili Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
93 Damjan Pavličević 3 Gimnazija Požega 20 30 50 24 - - - 124
93 Natko Stjepan Ruždjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
93 Svebor Stublija 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - 124
93 Marta Topolnjak 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 24 - - - 124
93 Lucija Udovčić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 - - 124
106 Karlo Ahel 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 11 12 - - 123
106 Marko Bošnjaković 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 11 12 0 - 123
106 Leo Briški 2 Gimnazija Požega 20 24 50 - 29 0 0 123
106 Teo Milić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 12 - - 123
106 Mateo Turić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 11 12 - - 123
111 Karlo Kolarić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 26 50 24 - - - 120
112 Dominik Vidović 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 26 50 11 12 - - 119
113 Gabriel Čajsa 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 13 - - - 113
114 Iva Babić 8 OŠ Središće 20 30 50 - 12 - - 112
114 Jozo Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - 12 - - 112
116 Dino Dragić 3 Gimnazija Karlovac 20 30 50 11 0 0 - 111
116 Leona Granoša 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
116 Toma Kapec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
116 Michelle Mesarić 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 11 - - - 111
116 Viktoria Mikotić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
116 Jan Modun 3 III. gimnazija Split 20 30 50 11 - - - 111
116 Borut Patčev 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
116 Dominik Vugrinec 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 11 0 - - 111
116 Filip Čutura 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 11 - - - 111
116 Lovro Žagar 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 11 - - - 111
126 Emanuel Kraljić 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 0 29 0 0 104
127 Emanuel Vidović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 23 - 29 - - 102
128 Leonardo Barulek 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
128 Stipe Bilić 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 50 - - 0 - 100
128 Antonio Bogović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
128 Marin Dokmanović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Mirna Drabić 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
128 Juraj Feljan 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - 0 - - 100
128 Petar Filo 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
128 Fran Galović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
128 Jana Glavač 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Roko Gluhak 3 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
128 Jakov Ivanjko 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
128 Jan Ivković 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Marko Ježina 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 50 - - - - 100
128 Mitja Kirinčić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
128 Marin Klojber 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
128 Matej Kovačević 7 OŠ Tužno 20 30 50 0 - - - 100
128 Enzo Kutić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
128 Andrija Lovaković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
128 Marin Luša 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Adrian Mišić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
128 Filip Mlađenović 8 OŠ Središće 20 30 50 - - - - 100
128 Saša Ovčarić 1 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
128 Borna Ožanić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
128 Anej Paunović 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Nikola Perčić Debeljuh 7 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
128 Karlo Posedi 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - 0 - - 100
128 Lana Radošić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - 100
128 Marin Rameša 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
128 Josip Razumović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
128 Marin Rođak 8 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 - - - - 100
128 Sergej Starešinčić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
128 Fran Sučija 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Fran Topolnjak 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 50 - - - - 100
128 Marko Tripković 8 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
128 Hrvoje Valent 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
128 Leonardo Veček 3 I. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Filip Vinko 2 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
128 Bartul Zavorović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
128 Noa Zelenko 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Borna Josip Zidar 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
128 Fran Čeko 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
128 Josipa Šaravanja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
170 Lukas Dučkić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 26 50 0 - - - 96
170 Leo Lipić 8 MIS & MIK Čakovec 20 26 50 0 - - - 96
170 Marko Josip Paj 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 50 - - - - 96
173 Petar Starčević 3 Gimnazija Požega 20 30 36 - - - - 86
174 Leko Damjan 1 Gimnazija Požega 20 30 23 11 - - - 84
175 Oleg Darabuš 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 0 29 0 0 79
175 Val Družeta 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - 29 0 0 79
175 Noa Hornischer 7 OŠ Manuš 20 30 0 - 29 - - 79
175 Roko Štimac 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - 29 - - 79
179 Karlo Kokotović 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 0 - - - 75
179 Anteo Muzurovic-Janeš 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 - - - - 75
179 Zara Starčević 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 - - - - 75
182 Ivan Golubić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 24 - - - - 74
183 Viktor Agejev 5 Klub informatičara otoka Krka 20 28 25 - - - - 73
183 Slaven Alfirević 4 III. gimnazija Split 20 30 23 - - - - 73
183 Lovro Brekalo 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 23 - - - - 73
183 Jerko Cvetković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 23 - - - - 73
183 Jan Fistrić 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 23 - - - - 73
183 Viktor Kraić 6 OŠ Čavle 20 30 23 0 0 - - 73
183 Gabrijel Kundrata 7 RIK Popovača 20 30 23 - - - - 73
183 Niko Landeka 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 23 - - - - 73
183 Luka Miloš 3 Gimnazija Požega 20 30 23 - - - - 73
183 Dorian Panić 8 MIS & MIK Čakovec 20 30 23 - - - - 73
183 Borna Rozman 3 Gimnazija Požega 20 30 23 - - - - 73
183 Maja Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 23 - - - - 73
183 Robert Trnka 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 23 - - - - 73
183 Antun Visković 4 III. gimnazija Split 20 30 23 - - - - 73
183 Šimun Zrinščak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 23 - - - - 73
183 Gabriel Šimek 6 RIK Popovača 20 30 23 - - - - 73
183 Mateo Štefanek 6 OŠ Josipovac 20 30 23 - - - - 73
200 David Malovčak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 22 - - 29 - - 71
201 Nina Ergović 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 12 - - 62
201 Luka Ivanov 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 0 12 - - 62
201 Mihael Lucijanić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - 12 - - 62
201 Lucija Nosić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 12 - - 62
201 Marija Novak 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 12 - - 62
206 Luka Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 11 - - - - 61
206 Mihael Grabar 2 BIT Kutina 20 30 11 - - - - 61
206 Lucia Nika Mišura 4 III. gimnazija Split 20 30 11 - - - - 61
206 Paulo Nomo Nemi 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 11 - - - - 61
206 Jan Runko 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 11 - - - - 61
206 Karlo Saršon 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 11 - - 0 - 61
206 Erik Štrumberger 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 11 - 0 - - 61
213 Dora Arnold 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
213 Matej Aščić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
213 Abel Baranašić 8 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Ana Barbarić 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
213 Toni Bartolić 1 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
213 Jonas Bijelić 4 OŠ Josipovac 20 30 - - - - - 50
213 Rafael Bijelić 6 OŠ Josipovac 20 30 - - - - - 50
213 Mihael Blatančić 7 Connect IT Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
213 Juraj Blašković 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
213 Ante Bodolović 6 Katolička osnovna škola u Požegi 20 30 - - - - - 50
213 Ivona Crnčić 5 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
213 Petra Crnčić Jurasić 5 Klub informatičara otoka Krka 20 30 0 - - - - 50
213 Hugo Darabuš 1 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Roko Deur 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 - - - - - 50
213 Niko Dobrić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
213 Karla Dužević 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
213 Marko Franjković 6 OŠ Josipovac 20 30 - 0 - - - 50
213 Martin Galin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
213 Kristijan Galinec 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
213 Jakov Galović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
213 Filip Grbeš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - 0 - 50
213 Goran Grobenski 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Mihael Habek 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 0 - - - - 50
213 Dijan Hadžić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Juraj Haraminčić 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
213 Zeta Hećimović Obradović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - 0 - 50
213 Gabrijel Hojsak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
213 Maks Horvat 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Adrian Jagnjić 7 Connect IT Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
213 Borna Jambrek 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
213 Eugen Janković 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
213 Nera Jurjević 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 - - - - - 50
213 David Jutriša 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
213 Bruno Kalinić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
213 Andro Klobučarić 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
213 Niko Kocijan 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
213 Petar Kocijan 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Nika Kožul 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
213 Marta Krstulović Opara 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
213 Andro Lovrenčić 8 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Petra Lukavski 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Zvonko Mandalinić 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
213 Dora Maranić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Maja Marenić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
213 Nikola Mihanović 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
213 Vigo Misir 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
213 Oleksandr Moskalov 5 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
213 Toma Mrle 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
213 Vjeran Murković 4 Međimurski informatički klub / Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
213 Roko Müller 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
213 Lovro Novak 6 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Mijo Novak 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Rafael Pahlić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 0 - - - - 50
213 Dorian Patila 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
213 Leon Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Antun Pavlović 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
213 Roko Pazinović 1 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
213 Kristijan Pažin 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
213 Bartol Petrić 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 0 - - - - 50
213 Marija Pečur 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Toni Pivčević 4 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
213 Elena Puhelek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
213 Iva Puljak 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
213 Katja Purić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
213 Mario Rigatti 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
213 Dominik Rogić 5 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
213 Josip Sinković 4 Srednja škola Krapina 20 30 - - - - - 50
213 Ian Sršan 5 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Dominik Turk 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
213 Filip Udovčić 5 OŠ Josipovac 20 30 - - - - - 50
213 Max Varga 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
213 Nikša Vaupotić 7 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Noa Veočić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
213 Leon Vincelj 4 Srednja škola Krapina 20 30 0 - - - - 50
213 Oliver Vitez 8 MIS & MIK Čakovec 20 30 0 - - - - 50
213 Luka Višaticki 7 Katolička osnovna škola u Požegi 20 30 0 - - - - 50
213 Bartol Vižintin 6 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
213 Lovre Ćurlin 4 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
213 Mate Šarić 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 - - - - - 50
213 Klara Šeatović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
213 Luka Šoprek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Andro Štefulj 4 MIS & MIK Čakovec 20 30 - - - - - 50
213 Nika Šunjić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
213 Karlo Švedek 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
297 Leon Klemše 3 Gimnazija Bjelovar 20 28 - - - 0 - 48
297 Borna Knez 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 - - - - - 48
297 Arsenii Oliinyk 1 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 28 0 - - - - 48
297 Ronald Podgorski 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 - - - - - 48
301 ILAN Buza 4 MIS & MIK Čakovec 20 26 - - - - - 46
301 Jakov Fabek 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 26 - - - - - 46
301 Nora Dali Jukić 4 III. gimnazija Split 20 26 - - - - - 46
301 Igor Kozlinger 8 OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica 20 26 0 - - - - 46
301 Andrija Lastrić 2 Gimnazija Velika Gorica 20 26 0 0 - - - 46
301 Gabrijel Olujić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 26 0 - - - - 46
307 Jakov Sičić 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 24 - - - - - 44
307 Roko Šikić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 24 - - - - - 44
309 Nikola Lukić 5 Connect IT Slavonski Brod 20 22 0 - - - - 42
309 Marin Peruzović 2 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
309 Paula Plazibat 2 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
309 Nikola Poljak 4 III. gimnazija Split 20 22 - - - - - 42
309 Jakov Škorvaga 6 Katolička osnovna škola u Požegi 20 22 - - - - - 42
314 Fabijan Mihanović 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
314 Anastazija Petričić 2 III. gimnazija Split 20 20 - - - - - 40
316 Borna Blank 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 18 - - - - - 38
316 Pavao Margotić 5 MIS & MIK Čakovec 20 18 0 - - - - 38
316 Marko Pocrnja 2 III. gimnazija Split 20 18 0 - - - 0 38
316 Ivan Roguljić 2 III. gimnazija Split 20 18 0 0 0 - 0 38
316 Leo Stipičić 4 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
316 Maksim Tall 6 Connect IT Slavonski Brod 20 18 - - - - - 38
316 Kristijan Turk 6 MIS & MIK Čakovec 20 18 - - - - - 38
316 Eduard Turkalj 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 18 - - - - - 38
316 Luka Zgrebec 6 MIS & MIK Čakovec 20 18 - - - 0 - 38
316 Marko Šavorić 2 III. gimnazija Split 20 18 0 - - - - 38
326 Filip Beljan 1 Klub tehničke kulture Lipovljani 20 16 - - - - - 36
327 Zvan Milisavljević 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 14 - - - - - 34
328 Helena Furčić 2 V. gimnazija Zagreb 20 12 - - - - - 32
328 Bruno Sučija 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
328 Jan Tkalec 5 MIS & MIK Čakovec 20 12 - - - - - 32
331 Borna Horvat 1 MIS & MIK Čakovec 20 6 - - - - - 26
332 Toni Balint 7 OŠ Manuš 20 4 - - - - - 24
332 Sebastian Lesinger 5 MIS & MIK Čakovec 20 4 0 0 0 0 0 24
334 Juraj Arbula 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 - 0 - - - - 20
334 Tonko Aviani 4 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Matej Barišić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
334 Filip Bilonić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - 20
334 Nikola Bogović 5 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
334 Antonio Marino Božić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Roko Bugarin 5 OŠ Josipovac 20 - - - - - - 20
334 Tea Buljan 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Luka Bušić 7 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
334 Jura Dering 5 MIS & MIK Čakovec 20 - - - - - - 20
334 Niko Dujić 5 Connect IT Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
334 Kristijan Funduk 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
334 Gabriel Grabar 8 BIT Kutina 20 - - - - - - 20
334 Lucija Jancetić 1 Klub tehničke kulture Lipovljani 20 - - - - - - 20
334 Borna Jurešić 5 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
334 Mlado Matej Karmelić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Filip Kaselj 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
334 Ema Kekez 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Antonio Korbar 6 OŠ Tužno 20 - - - - - - 20
334 Petra Kovačević 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Josip Loinjak 6 OŠ Josipovac 20 - - - - - - 20
334 Stjepan Lucijanić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
334 Paulina Markanović 4 OŠ Josipovac 20 - - - - - - 20
334 Zvonimir Martić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Vito Matković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
334 Prošper Meštrović 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Marcela Milić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Jan Ogrizović 6 Connect IT Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
334 Noa Ogrizović 5 Connect IT Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
334 Marin Plišić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
334 David Popić 4 Connect IT Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
334 Matija Prikratki 6 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
334 Lucija Ravlić 4 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Domagoj Sertić 8 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 - - - - - - 20
334 Leon Sošić 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - 20
334 Linda Stojkovic 6 OŠ Josipovac 20 0 - - - - - 20
334 Vid Suman 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - 20
334 Bruna Tkalec 3 MIS & MIK Čakovec 20 - - - - - - 20
334 Dominik Vešligaj 2 Srednja škola Krapina 20 - - - - - - 20
334 Fran Vujčić 8 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 - - - - - - 20
334 Roko Zelić 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
334 Bartol Šišul 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
376 Mario Halužan 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 0 - - - - - - 0
376 Josip Šebelja 1 Centar tehničke kulture Rijeka - - 0 - - - - 0
376 Marko Šustek 7 OŠ Malešnica Zagreb 0 0 - - - - - 0