HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K G P B H P T UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 110 410
3 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 110 350
3 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 110 350
5 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 70 20 50 110 330
6 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 80 320
7 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
7 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 50 80 300
9 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 20 50 50 290
9 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 20 50 50 290
16 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 110 280
17 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 50 50 270
18 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 20 15 50 255
19 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 80 250
20 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - 15 50 235
20 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - 15 50 235
22 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 50 - 220
23 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 35 205
24 Lukas Baltas 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 20 50 - 190
24 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 20 20 0 50 190
24 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 20 - 50 190
27 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 15 50 185
28 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
28 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
28 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - - - 170
28 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - 50 - 170
28 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 50 - 170
33 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 50 20 0 0 35 155
33 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 20 - - 35 155
35 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 20 - - 33 153
36 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 50 150
36 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - 0 50 150
36 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 50 150
36 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 50 150
40 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 20 - - 140
41 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - 18 138
42 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 35 135
43 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 20 - - - 120
43 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 - - - 120
43 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 0 - - 120
43 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - 0 120
43 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 20 0 - - 120
43 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 20 - - - 120
43 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - 0 120
43 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 0 - - 120
43 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 20 - - 120
43 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 20 0 - 120
43 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 20 - - 120
43 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - 120
43 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
43 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 0 - 0 120
43 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
67 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 18 118
68 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - 0 - 0 100
68 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
68 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
68 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
68 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - 0 - 100
68 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
68 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
68 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - 0 100
68 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
68 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Mihael Kardum 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
68 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
68 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
68 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
68 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
68 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
68 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 20 - - 0 100
68 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
68 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
68 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
68 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
68 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
68 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
68 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
68 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
68 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 0 0 100
68 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 20 - - - 100
68 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
68 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
68 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Svebor Vasić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 - - - 100
68 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
68 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 30 20 - - - 100
68 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
68 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
68 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
68 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
114 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 27 50 0 - - - 97
115 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 20 20 - - - 90
116 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 - - - - 80
116 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 30 - - - 0 80
116 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
116 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
116 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 30 - - - - 80
116 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 30 0 - - - 80
116 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 - - - - 80
116 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 30 - - - - 80
116 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
116 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 30 - - - - 80
116 Vice Sladoljev 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 30 0 - - - 80
116 Marko Stipić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - - - - 80
116 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 30 - - - - 80
116 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - - - - 80
130 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 27 30 - - - - 77
131 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 21 30 - - - - 71
132 Ivan Badrov 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 20 - - - 70
132 Kristijan Gašpar 2 Gimnazija Požega 20 30 - 20 - - 0 70
132 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
132 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 0 20 - - - 70
132 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 20 0 - - - 70
132 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 20 - - - 70
132 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
132 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
140 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - 0 - 50
140 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 0 - - - 50
140 Lukas Balbino 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
140 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 20 30 - - - - - 50
140 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
140 Petar Božanović 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - 0 - - - 50
140 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
140 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
140 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
140 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 0 - - - - 50
140 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
140 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
140 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
140 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
140 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
140 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
140 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
140 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
140 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - 0 - - 50
140 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
140 Luka Gugić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 0 0 0 0 50
140 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
140 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
140 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
140 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
140 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - 0 - - - 50
140 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
140 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
140 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
140 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - 0 - 50
140 Luka Karačić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - 0 0 50
140 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 0 - - - 50
140 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
140 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
140 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
140 Pavao Knez 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - 50
140 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
140 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
140 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
140 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - 50
140 Miron Lončarić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
140 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
140 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
140 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - 0 - 50
140 Josip Marić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Jakov Maroševac 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - 0 - - - 50
140 Vedran Martinko 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
140 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - 0 - - - 50
140 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
140 Dominko Milić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
140 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
140 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
140 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
140 Ivan Jakob Pavičić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
140 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - - - 50
140 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 - - 0 - 50
140 Niko Perica 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 0 - - - - 50
140 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - 0 - - - 50
140 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - 0 - 50
140 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
140 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - 0 - - 50
140 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
140 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
140 Antonio Stjepić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
140 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
140 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
140 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
140 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 - - - - - 50
140 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
140 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
140 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
140 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
140 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
140 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
140 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
140 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
140 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
140 Noa Zelenko 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
140 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
140 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
140 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - - - 50
140 Natan Štifanić 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
140 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
140 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
248 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 27 - - 0 - - 47
248 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 27 - - - - - 47
248 Marin Brkić 3 III. gimnazija Zagreb 20 27 - - - - - 47
248 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 27 - - - - - 47
248 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 20 27 - - - 0 - 47
248 Marin Hrvaćanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 27 0 - - - - 47
248 Filip Ileković 1 Gimnazija Bjelovar 20 27 0 - 0 - - 47
248 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 27 - 0 - - - 47
248 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 27 0 - - - - 47
248 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 27 0 - - - - 47
248 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 27 0 - 0 - - 47
248 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 27 0 0 - - - 47
248 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 27 - 0 - - - 47
261 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 24 - - 0 - - 44
261 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 24 - - - - - 44
261 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 0 0 - - - 44
261 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 0 0 - 0 - 44
261 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 - 0 - - - 44
261 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 20 24 - 0 - - - 44
267 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 21 0 0 - - - 41
267 Ivan Perić 2 III. gimnazija Split 20 21 - - - - - 41
267 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 21 - - - 0 - 41
267 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 21 - 0 - - - 41
267 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 21 - 0 - 0 - 41
272 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 20 18 - - - - - 38
272 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
272 Marko Majstorović 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 - - - - - 38
272 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 20 18 0 - - - - 38
272 Lorena Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 18 - - - - - 38
272 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
272 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
279 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 15 0 - - - - 35
279 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 15 - - - - - 35
279 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 15 0 0 - - - 35
279 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 0 - - - - 35
279 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 20 15 0 - - - - 35
279 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - 35
279 David Škrlec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 15 - - - - - 35
286 Sven Brlek 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 12 0 0 - 0 - 32
286 Borna Knez 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
286 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 12 - 0 - - - 32
286 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 12 0 - - - - 32
286 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 12 - - - - - 32
286 Rebeka Čačić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
292 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 9 - - - - - 29
292 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 9 - - - - - 29
292 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 20 9 0 - - - - 29
295 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 3 - - - - - 23
296 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
296 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
296 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 0 - - - - - 20
296 Filip Havidić 2 V. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
296 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
296 Maks Horvat 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
296 David Iličić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - 0 - - - - 20
296 Luka Janošić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - - 20
296 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 0 - - - - - 20
296 Marin Klojber 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
296 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
296 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
296 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
296 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
296 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
296 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
296 Vigo Misir 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 - - - - - - 20
296 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 - - - - - - 20
296 Leon Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Nika Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Dora Petričević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - - 20
296 Jan Pocrnčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - - 20
296 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
296 Lucija Ravlić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
296 Vito Rokić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 0 - - - - - 20
296 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
296 Elena Solina 2 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
296 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
296 Antonio Zulim 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - 0 20
296 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Josip Čaljkušić 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
296 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
296 Davor Žic 2 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
296 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
336 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
336 Ela Jandrić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 0 - - - - - - 0
336 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 0 0 - - - - - 0
336 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
336 Mihaela Nosić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - - 0
336 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 0 0 - - - - - 0
336 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
336 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 - - - - - - 0
336 Luka Čipin 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 0 - - - - - - 0
336 Luka Štivić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - - 0