HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 4 - - 174
2 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 42 12 - - 154
3 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 35 16 - - 151
4 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - 20 - - 110
5 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 4 - - 104
6 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
6 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
6 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
6 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
6 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
11 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 0 - - - 90
11 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 0 - - 90
11 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - 90
14 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 20 - - - - 70
15 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 20 - - - - 64
16 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
16 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
16 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
16 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
16 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
16 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
22 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 20 24 - - - - - 44
22 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 24 - - - - - 44
24 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
24 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
26 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 12 - - - - - 32
26 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 12 - - - - - 32
26 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 12 - - - - - 32
29 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 20 6 - - - - - 26
29 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 6 - - - - - 26
31 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20