HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 27 40 0 237
2 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
3 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 49 4 - - 153
4 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 12 - - 140
5 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 28 - 0 - 128
6 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 40 21 - 0 - 111
7 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 40 7 4 0 0 101
8 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
8 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
10 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 - - - - 90
11 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 50 0 0 - - 88
12 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 - - - - 80
12 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 30 - - - - 80
14 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 20 - - - - 70
15 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 18 30 - - - - 68
15 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 30 - - - - 68
17 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 18 20 - - - - 53
18 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
18 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
18 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
18 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
22 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 0 - - - - 44
23 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 0 - - - - 38
23 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
23 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
26 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 15 18 - - - - - 33
27 Ante Kralj 8 OŠ Mokošica 20 12 - - - - - 32
28 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 6 - - - - - 26
28 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 6 - - - - - 26
28 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
31 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
31 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 0 - - - - 20
33 Pavao Margetić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 10 0 - - - - - 10