HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 27 40 0 237
2 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 4 - - 174
3 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
4 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 42 12 - - 154
5 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 49 4 - - 153
6 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 35 16 - - 151
7 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 12 - - 140
8 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 28 - 0 - 128
9 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 40 21 - 0 - 111
10 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - 20 - - 110
11 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 4 - - 104
12 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 40 7 4 0 0 101
13 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
13 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
13 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
13 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
13 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
13 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
13 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
13 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
13 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
22 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 - - - - 90
22 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 - - - - 90
22 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 0 - - - 90
22 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 0 - - 90
22 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - 90
27 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 - - 0 0 88
27 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 50 0 0 - - 88
29 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 - - - - 80
29 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 30 - - - - 80
31 Lukas Balbino 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
31 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 20 - - - - 70
31 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 20 - - - - 70
31 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
31 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
36 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 18 30 - - - - 68
36 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 30 - - - - 68
36 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 30 - - - - 68
39 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 20 - - - - 64
40 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 20 - - - - 58
41 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 18 20 - - - - 53
42 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
42 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
42 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
42 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
42 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
42 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
42 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
42 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
42 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - 0 - 50
42 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
42 Neva Ladavac 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
42 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - 0 50
42 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
42 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
42 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
42 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Noa Zelenko 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
42 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
42 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
42 Natan Štifanić 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
42 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
70 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 20 24 - - - - - 44
70 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 0 - - - - 44
70 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 24 - - - - - 44
70 Jakov Marodi 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 - - - - - 44
74 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 0 - - - - 38
74 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
74 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 20 18 - - - - - 38
74 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
74 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 0 - - - - 38
74 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
74 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 18 - - - - - 38
74 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
74 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
83 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 15 18 - - - - - 33
84 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 12 - - - - - 32
84 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 12 - - - - - 32
84 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 12 - - - - - 32
84 Marin Klojber 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
84 Ante Kralj 8 OŠ Mokošica 20 12 - - - - - 32
84 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 12 - - - - - 32
84 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
84 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 20 12 - - - - - 32
92 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 15 12 - - - - - 27
93 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 - - - - - 26
93 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 20 6 - - - - - 26
93 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 6 - - - - - 26
93 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 6 - - - - - 26
93 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 6 - - - - - 26
93 Rebeka Čačić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 - - - - - 26
93 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
100 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 10 12 - - - - - 22
100 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 10 12 - - - - - 22
100 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 10 12 - - - - - 22
103 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 15 6 - - - - - 21
104 Petar Hrkać 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - 20
104 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
104 Leon Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
104 Nika Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
104 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 0 - - - - 20
104 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
104 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
104 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 0 - - - - 20
112 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 10 6 - - - - - 16
112 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 10 6 - - - - - 16
114 Pavao Margetić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 10 0 - - - - - 10
114 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 10 0 - - - - - 10
114 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 10 - - - - - - 10
117 Dorotea Jesih 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
117 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 0 - - - - - - 0