HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 35 0 - 205
1 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 - - 205
3 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
4 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - 0 142
5 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 42 4 0 - 136
6 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
7 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 42 - - 0 132
8 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 21 - - - 121
8 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 21 - - - 121
10 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 40 28 - - - 118
11 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - 0 - 100
11 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
11 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
11 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - 0 100
11 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
16 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 - - - - 90
17 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
17 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 30 - - - - 80
17 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - 80
20 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 18 40 - - - - 78
21 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 24 30 - 0 - - 74
22 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 - - - - 70
22 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 20 - - - - 70
24 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
24 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
24 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
24 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
24 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
24 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - 0 0 50
24 Mak Terbovc 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
24 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
24 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
24 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
24 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
35 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 15 30 - - - - - 45
36 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 24 - - - - - 44
37 Dario Adamović 1 III. gimnazija Osijek 20 18 - - - - - 38
37 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
37 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 - - - - - 38
37 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek 20 18 0 - - - - 38
37 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
37 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 - - - 0 - 38
37 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
44 Ivan Nevečerel 1 V. gimnazija Zagreb 10 18 - - - - - 28
45 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
45 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 6 - - - - - 26
45 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
45 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 6 - - - - - 26
49 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
49 Jan Radoš 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
49 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
52 Tin Leko 1 III. gimnazija Osijek 0 - - - - - - 0
52 Alen Pavlek 1 Krapinski informatički klub Krik - 0 - - - - - 0
52 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 - - - - - - 0