HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
2 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
4 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 0 315
4 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 0 315
6 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
6 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 20 110 0 300
8 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 15 110 0 295
9 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 110 - 280
10 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 20 40 0 230
11 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 110 0 - 210
12 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 20 0 - 190
13 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 16 - 0 186
14 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
14 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
16 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 4 - - 160
17 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 49 - - - 139
18 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 0 - - 107
19 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 35 - - - 105
20 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - 0 - - 100
20 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
20 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
20 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
20 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
20 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
20 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
20 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
20 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
20 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
30 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 30 - - - - 80
30 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - 80
30 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
30 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 30 - - - - 80
34 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
34 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
34 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 20 - - - - 70
37 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 40 - - - - 66
38 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - 15 - - 65
39 Petar Kapec 3 V. gimnazija Zagreb 20 0 - 42 - - - 62
40 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 20 0 - - - 58
41 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 7 - - - 57
42 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
42 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
42 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
42 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
42 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
42 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - 0 - - 50
42 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - 50
42 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
42 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
42 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
42 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
42 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
42 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
42 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
58 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 24 - - - - - 44
58 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - 44
58 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 24 0 - - - - 44
61 Rino Ćular 3 V. gimnazija Zagreb 15 24 - 0 - - - 39
62 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 18 - - - - - 38
62 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik 20 18 - - - - - 38
62 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
62 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 0 - - - - 38
66 Bruno Tonković 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 0 - - 0 - 32
67 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 20 6 - - - - - 26
67 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
67 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
70 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20