HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
2 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
2 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 0 300
4 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 20 40 - 230
5 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 70 20 40 - 220
6 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 27 10 - 207
7 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 - - 205
8 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 4 - - 174
9 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
10 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 42 20 - - 162
11 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 24 40 42 31 - - 157
12 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 42 - - - 142
12 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 142
14 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
15 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 42 - - - 132
16 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 30 49 - - - 129
17 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 20 - - 120
18 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
18 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
18 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
21 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 40 7 - - - 97
22 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
22 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 40 - - - - 90
22 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
22 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - 90
26 Florijan Blažeka 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 30 - - - - 80
26 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 30 - - - - 80
26 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
29 Zvonko Lelas 4 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
29 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 20 - - - - 70
31 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
31 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
31 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
31 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
31 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
36 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 6 20 - - - - 46
37 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin - - - 42 - - - 42
38 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 18 0 - - - - 38
38 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 18 - - - - - 38
40 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
40 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
40 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
43 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
43 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
43 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
43 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
47 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 15 6 - - - - - 21
48 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 0 - - - - - 20