HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
2 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
2 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
5 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 40 - 320
6 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 0 315
6 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 - 315
6 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 0 315
9 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
9 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 0 300
9 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
9 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 20 110 0 300
13 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 15 110 0 295
14 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 110 - 280
15 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 50 0 255
16 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 40 0 245
17 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 20 40 - 230
17 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 20 40 0 230
19 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 70 20 40 - 220
20 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - 40 - 210
20 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 110 0 - 210
22 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 27 10 - 207
23 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 35 0 - 205
23 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 - - 205
23 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 - - 205
26 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 35 20 40 - 195
27 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 - - 190
27 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 20 0 - 190
29 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 16 - 0 186
30 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 42 35 - 0 177
31 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 4 - - 174
31 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 4 - - 174
33 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
33 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
33 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
33 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
37 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 56 12 - - 168
38 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 42 20 - - 162
39 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 4 - - 160
40 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 24 40 42 31 - - 157
41 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 42 12 - - 154
42 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 49 - - - 149
43 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 42 - - - 142
43 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - 0 142
43 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 142
43 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 42 - 0 - 142
47 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 49 - - - 139
47 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 40 49 - 0 - 139
49 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 42 4 0 - 136
50 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
50 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
52 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 42 - - - 132
52 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 42 - - 0 132
54 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 30 49 - - - 129
55 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 40 35 - - - 125
56 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 21 - - - 121
56 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 21 - - - 121
58 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 20 - - 120
59 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 40 28 - - - 118
60 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 14 - - - 114
61 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - 20 - - 110
62 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 0 - - 107
63 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 35 - - - 105
64 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - 0 - 100
64 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
64 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - 0 - - 100
64 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
64 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
64 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
64 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
64 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
64 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
64 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
64 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
64 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
64 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
64 Ivan Petrović-Poljak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
64 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - 0 100
64 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
64 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - 0 - - 100
64 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
64 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
64 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
64 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
64 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
86 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 40 7 - - - 97
87 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 - - - - 94
88 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
88 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 40 - - - - 90
88 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 - - - - 90
88 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 - - - - 90
88 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
88 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - 90
94 Florijan Blažeka 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 30 - - - - 80
94 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
94 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 30 - - - - 80
94 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
94 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
94 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
94 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 30 - - - - 80
94 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 30 - - - - 80
94 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - 80
94 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - 80
94 Ivan Stanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
94 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
94 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 30 - - - - 80
107 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 18 40 - - - - 78
108 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 24 30 - 0 - - 74
109 Ivan Badrov 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - 0 - - 70
109 Marin Denić 2 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
109 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 - - - - 70
109 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 20 - - - - 70
109 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
109 Zvonko Lelas 4 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
109 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 20 - - - - 70
109 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
109 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 20 - - - - 70
109 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 20 - - - - 70
119 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 40 - - - - 66
120 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - 15 - - 65
121 Petar Kapec 3 V. gimnazija Zagreb 20 0 - 42 - - - 62
122 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 20 0 - - - 58
123 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 7 - - - 57
124 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 4 - - 54
125 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
125 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
125 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
125 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
125 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
125 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
125 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
125 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
125 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
125 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
125 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
125 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
125 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
125 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
125 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
125 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
125 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
125 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
125 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
125 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - 0 - - 50
125 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - 0 0 50
125 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - 50
125 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
125 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
125 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
125 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
125 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
125 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
125 Mak Terbovc 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
125 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
125 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
125 Martin Unterhofer 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
125 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
125 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
125 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
125 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
125 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
125 Davor Žic 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
173 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 6 20 - - - - 46
174 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 15 30 - - - - - 45
175 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 24 - - - - - 44
175 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 24 - - - - - 44
175 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - 44
175 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 24 0 - - - - 44
179 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin - - - 42 - - - 42
180 Rino Ćular 3 V. gimnazija Zagreb 15 24 - 0 - - - 39
181 Dario Adamović 1 III. gimnazija Osijek 20 18 - - - - - 38
181 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 18 0 - - - - 38
181 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
181 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
181 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
181 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 18 - - - - - 38
181 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 18 - - - - - 38
181 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 - - - - - 38
181 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek 20 18 0 - - - - 38
181 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik 20 18 - - - - - 38
181 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica 20 18 - - - - - 38
181 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
181 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 - - - 0 - 38
181 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
181 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
181 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 0 - - - - 38
197 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
197 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
197 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
200 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 12 - - - - - 32
200 Bruno Tonković 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 0 - - 0 - 32
200 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 12 - - - - - 32
203 Ivan Nevečerel 1 V. gimnazija Zagreb 10 18 - - - - - 28
204 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
204 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
204 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
204 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 20 6 - - - - - 26
204 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 6 - - - - - 26
204 Fran Lešković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 6 - 0 - - - 26
204 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
204 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
204 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
204 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 6 - - - - - 26
204 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
204 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 6 - 0 - - - 26
204 Elena Solina 2 Gimnazija Požega 20 6 - - - - - 26
204 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
204 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
204 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
204 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
204 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 6 - - - - - 26
204 Viktor Čakalić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 6 - 0 - - - 26
223 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 15 6 - - - - - 21
224 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
224 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
224 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 0 - - - - - 20
224 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
224 Jan Radoš 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
224 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
224 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
231 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 15 0 - - - - - 15
232 Daniel Batinić 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 0 0 0 - 0 0 0 0
232 Tino Jurlin 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 0 0 0 - - - - 0
232 Tin Leko 1 III. gimnazija Osijek 0 - - - - - - 0
232 Alen Pavlek 1 Krapinski informatički klub Krik - 0 - - - - - 0
232 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 - - - - - - 0