HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P C O E S S UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
2 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
2 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 - 390
5 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 40 - 320
6 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 0 315
6 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 - 315
6 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 110 0 315
9 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
9 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 0 300
9 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 110 - 300
9 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 20 110 0 300
13 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 15 110 0 295
14 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 110 - 280
15 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 50 0 255
16 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 40 0 245
17 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 27 40 0 237
18 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 20 40 - 230
18 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 20 40 0 230
20 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 70 20 40 - 220
21 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - 40 - 210
21 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 110 0 - 210
23 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 27 10 - 207
24 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 35 0 - 205
24 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 - - 205
24 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 35 - - 205
27 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 35 20 40 - 195
28 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 20 - - 190
28 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 20 0 - 190
30 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 16 - 0 186
31 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 42 35 - 0 177
32 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 4 - - 174
32 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 4 - - 174
32 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 4 - - 174
35 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
35 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
35 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
35 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
35 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
40 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 56 12 - - 168
41 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 42 20 - - 162
42 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 4 - - 160
43 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 24 40 42 31 - - 157
44 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 42 12 - - 154
44 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 42 12 - - 154
46 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 49 4 - - 153
47 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 35 16 - - 151
48 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 49 - - - 149
49 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 42 - - - 142
49 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - 0 142
49 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 142
49 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 42 - 0 - 142
53 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 12 - - 140
54 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 49 - - - 139
54 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 40 49 - 0 - 139
56 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 42 4 0 - 136
57 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
57 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 35 - - - 135
59 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 42 - - - 132
59 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 42 - - 0 132
61 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 30 49 - - - 129
62 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 28 - 0 - 128
63 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 40 35 - - - 125
64 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 21 - - - 121
64 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 21 - - - 121
66 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 20 - - 120
67 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 40 28 - - - 118
68 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 14 - - - 114
69 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 40 21 - 0 - 111
70 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - 20 - - 110
70 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - 20 - - 110
72 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 7 0 - - 107
73 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 35 - - - 105
74 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 4 - - 104
75 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 40 7 4 0 0 101
76 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - 0 - 100
76 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
76 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - 0 - - 100
76 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
76 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
76 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
76 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
76 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
76 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
76 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 - - - - 100
76 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
76 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
76 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
76 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
76 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
76 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
76 Ivan Petrović-Poljak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - 0 100
76 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - 0 - - 100
76 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
76 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
76 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
76 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
76 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
107 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 40 7 - - - 97
108 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 - - - - 94
109 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
109 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 40 - - - - 90
109 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 40 - - - - 90
109 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 - - - - 90
109 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 40 - - - - 90
109 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 - - - - 90
109 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 - - - - 90
109 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 0 - - - 90
109 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 0 - - 90
109 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - 90
109 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - 90
120 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 - - 0 0 88
120 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 50 0 0 - - 88
122 Florijan Blažeka 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 30 - - - - 80
122 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
122 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 30 - - - - 80
122 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
122 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - 80
122 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 - - - - 80
122 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
122 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 30 - - - - 80
122 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 30 - - - - 80
122 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 30 - - - - 80
122 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - 80
122 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - 80
122 Ivan Stanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
122 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 - - - - 80
122 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 30 - - - - 80
137 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 18 40 - - - - 78
138 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 24 30 - 0 - - 74
139 Ivan Badrov 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - 0 - - 70
139 Lukas Balbino 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
139 Marin Denić 2 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
139 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 20 - - - - 70
139 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 20 - - - - 70
139 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 - - - - 70
139 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 20 - - - - 70
139 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
139 Zvonko Lelas 4 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - 70
139 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 20 - - - - 70
139 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
139 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
139 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
139 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 20 - - - - 70
139 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 20 - - - - 70
154 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 18 30 - - - - 68
154 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 30 - - - - 68
154 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 30 - - - - 68
157 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 40 - - - - 66
158 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - 15 - - 65
159 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 20 - - - - 64
160 Petar Kapec 3 V. gimnazija Zagreb 20 0 - 42 - - - 62
161 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 20 0 - - - 58
161 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 20 - - - - 58
163 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 7 - - - 57
164 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 4 - - 54
165 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 18 20 - - - - 53
166 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
166 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
166 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
166 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
166 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
166 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
166 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
166 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
166 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
166 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
166 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
166 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
166 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
166 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
166 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - 0 - 50
166 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
166 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
166 Neva Ladavac 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
166 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - 0 50
166 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
166 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
166 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
166 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
166 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
166 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
166 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
166 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
166 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
166 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
166 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
166 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
166 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - 0 - - 50
166 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - 0 0 50
166 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - 50
166 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
166 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
166 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
166 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
166 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
166 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Mak Terbovc 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
166 Martin Unterhofer 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
166 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
166 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Noa Zelenko 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
166 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
166 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
166 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Natan Štifanić 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
166 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
166 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
166 Davor Žic 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
166 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
242 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 6 20 - - - - 46
243 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 15 30 - - - - - 45
244 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 20 24 - - - - - 44
244 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 0 - - - - 44
244 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 24 - - - - - 44
244 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 24 - - - - - 44
244 Jakov Marodi 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 24 - - - - - 44
244 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 24 - - - - - 44
244 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - 44
244 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 24 0 - - - - 44
252 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin - - - 42 - - - 42
253 Rino Ćular 3 V. gimnazija Zagreb 15 24 - 0 - - - 39
254 Dario Adamović 1 III. gimnazija Osijek 20 18 - - - - - 38
254 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 18 0 - - - - 38
254 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
254 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
254 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
254 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 18 - - - - - 38
254 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 0 - - - - 38
254 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 18 - - - - - 38
254 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
254 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 - - - - - 38
254 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek 20 18 0 - - - - 38
254 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 20 18 - - - - - 38
254 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik 20 18 - - - - - 38
254 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica 20 18 - - - - - 38
254 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
254 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
254 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 0 - - - - 38
254 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 - - - 0 - 38
254 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - 38
254 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
254 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 18 - - - - - 38
254 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
254 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 18 - - - - - 38
254 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 18 - - - - - 38
254 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 0 - - - - 38
279 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
279 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
279 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 10 - - - - 36
282 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 15 18 - - - - - 33
283 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 12 - - - - - 32
283 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 12 - - - - - 32
283 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 12 - - - - - 32
283 Marin Klojber 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
283 Ante Kralj 8 OŠ Mokošica 20 12 - - - - - 32
283 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 12 - - - - - 32
283 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 12 - - - - - 32
283 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
283 Bruno Tonković 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 0 - - 0 - 32
283 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 12 - - - - - 32
283 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 20 12 - - - - - 32
294 Ivan Nevečerel 1 V. gimnazija Zagreb 10 18 - - - - - 28
295 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 15 12 - - - - - 27
296 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 - - - - - 26
296 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
296 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
296 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
296 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 20 6 - - - - - 26
296 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 6 - - - - - 26
296 Fran Lešković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 6 - 0 - - - 26
296 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
296 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 20 6 - - - - - 26
296 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 6 - - - - - 26
296 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
296 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 6 - - - - - 26
296 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 6 - - - - - 26
296 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 6 - 0 - - - 26
296 Elena Solina 2 Gimnazija Požega 20 6 - - - - - 26
296 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 6 - - - - - 26
296 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 0 - - - - 26
296 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
296 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 6 - - - - - 26
296 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 6 - - - - - 26
296 Viktor Čakalić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 6 - 0 - - - 26
296 Rebeka Čačić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
322 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 10 12 - - - - - 22
322 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 10 12 - - - - - 22
322 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 10 12 - - - - - 22
325 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 15 6 - - - - - 21
325 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 15 6 - - - - - 21
327 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
327 Petar Hrkać 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - 20
327 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
327 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 0 - - - - - 20
327 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
327 Leon Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
327 Nika Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
327 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
327 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 0 - - - - 20
327 Jan Radoš 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
327 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
327 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
327 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
327 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 0 - - - - 20
327 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
342 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 10 6 - - - - - 16
342 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 10 6 - - - - - 16
344 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 15 0 - - - - - 15
345 Pavao Margetić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 10 0 - - - - - 10
345 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 10 0 - - - - - 10
345 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 10 - - - - - - 10
348 Daniel Batinić 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 0 0 0 - 0 0 0 0
348 Dorotea Jesih 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - 0
348 Tino Jurlin 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 0 0 0 - - - - 0
348 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 0 - - - - - - 0
348 Tin Leko 1 III. gimnazija Osijek 0 - - - - - - 0
348 Alen Pavlek 1 Krapinski informatički klub Krik - 0 - - - - - 0
348 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 - - - - - - 0