HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M L K V S S S UKUPNO
1 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
2 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 10 - - 110
3 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
3 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
3 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
6 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 20 - - - 70
6 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - 20 - - - 70
8 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 10 - - - 60
8 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - 10 - - - 60
10 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
10 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
10 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
10 Bruno Carević 7 OŠ Mokošica 20 30 - - - - - 50
10 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 0 - - - 50
10 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - 50
10 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - 0 - 0 - 50
10 Matija Luetić 7 OŠ Mokošica 20 30 - - - - - 50
10 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
10 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - 0 - 50
10 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
10 Jakov Rešetina 7 OŠ Mokošica 20 30 - - - - - 50
10 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 30 0 - - - - 50
10 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
10 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
10 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - 0 - 50
10 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 0 - - - - 50
10 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
10 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
29 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 18 30 - - - - - 48
29 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 0 - - - - 48
31 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 20 24 - - - - - 44
32 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 12 30 - - - - - 42
33 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 20 21 0 - - - - 41
34 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - 10 - - 30
35 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20