HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M L K V S S S UKUPNO
1 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 0 - 220
2 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
3 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
4 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
5 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 10 - - 110
6 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
7 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - 35 - 85
8 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 30 - 0 - 80
8 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 30 - - - 80
10 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 5 20 - - - 75
10 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - 75
12 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 20 - - - 70
12 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 20 - - - 70
12 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 20 - 0 - 70
12 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 0 20 0 0 0 70
12 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 20 - - - 70
12 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 20 - - - 70
18 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 10 - - - 60
18 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 10 0 0 - 60
20 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
20 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 0 - - - 50
20 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
20 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
20 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
20 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
20 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 0 - - - 50
20 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 - 0 - - - 50
20 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - 50
20 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
20 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
20 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
20 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
20 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
20 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - 0 - 50
20 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
20 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - 50
20 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
20 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
20 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
20 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
20 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
20 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
20 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - 50
20 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - 50
20 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
20 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
20 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
20 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
49 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 27 - - - - - 47
50 Luka Milošević 1 III. gimnazija Split 20 12 - 0 - - - 32
51 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
51 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
51 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
54 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 4 0 - - - - - 4
55 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0