HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M L K V S S S UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 0 390
3 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 50 110 - 330
4 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 0 - 220
5 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 0 20 200
6 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 0 10 190
7 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
8 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 35 - 165
9 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 30 10 0 10 150
10 Petar Knežević 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
11 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 20 0 - - 120
11 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 20 - - - 120
13 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
13 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 - 110
15 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
15 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
15 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
15 Hrvoje Dudjak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - 100
15 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
15 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
21 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 18 30 50 - - - - 98
22 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 0 - - - 75
23 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 20 - - - 70
23 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 20 0 - - 70
23 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - 20 - - - 70
26 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 5 10 - - - 65
27 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
27 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 10 - - - 60
27 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
27 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
31 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb 18 30 0 10 0 - - 58
32 Laura Gazzari 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
32 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
32 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
32 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
32 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
32 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
32 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
32 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 - - - - - 50
32 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 - - - - - 50
32 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 0 - - - 50
32 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
32 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
32 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
32 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
32 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
32 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
32 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
32 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
32 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
32 Bruno Rogulj 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
32 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
32 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
32 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
32 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
32 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
32 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
32 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
32 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
32 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
32 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
32 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
32 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
32 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
32 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
66 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 27 - - - - - 47
66 Roko Ledenko 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 27 - - - - - 47
68 Niko Halužan 3 Krapinski informatički klub Krik 18 0 - - - - - 18
69 Mia Šagovac 3 V. gimnazija Zagreb 0 0 - - - - - 0