HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M L K V S S S UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 10 400
2 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
2 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 70 - 280
4 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 35 - 215
5 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
6 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 - - - 140
6 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - 140
8 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
9 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 10 - 0 - 110
10 Filip Borić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - 100
10 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
10 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
10 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
10 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
10 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
16 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 0 40 - - - 90
17 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 18 30 - 20 - - - 68
18 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 - 10 0 - - 60
18 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 0 10 - - 60
20 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 27 - 10 - - - 57
21 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 - - - - 50
21 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
21 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
21 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - 0 - 50
21 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 - - - - - 50
21 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 0 - - - - 50
21 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
21 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 0 0 - - - 50
21 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
21 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
21 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
21 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
21 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
21 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
21 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
21 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
21 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 0 - - - - 50
21 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
21 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - 0 50
40 Ines Strapač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 18 30 - - - - - 48
41 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
41 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
41 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
41 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
41 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
41 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20