HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M L K V S S S UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 10 400
3 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 0 390
4 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 110 - 330
4 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 50 110 - 330
6 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 70 20 310
7 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 110 - 290
8 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
8 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 70 - 280
10 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 0 - 220
10 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 0 - 220
12 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 35 - 215
13 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 0 20 200
14 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 50 - 10 190
14 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 0 10 190
16 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 10 - - 180
17 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 70 10 - - 178
18 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
18 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
18 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
21 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 35 - 165
22 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 30 10 0 10 150
23 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - 140
23 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 - - - 140
23 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - 140
26 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
26 Petar Knežević 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
26 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
26 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
26 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
26 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
32 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 20 0 - - 120
32 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
32 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
32 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 20 - - - 120
36 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 10 - - 110
36 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
36 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 10 - 0 - 110
36 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 - 110
36 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 10 0 - 110
41 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
41 Filip Borić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - 100
41 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
41 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
41 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
41 Hrvoje Dudjak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - 100
41 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
41 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
41 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
41 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
41 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 50 - - 100
41 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
41 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
41 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
41 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
41 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
41 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - 50 0 - 100
41 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - 0 - - 100
41 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
41 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
61 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 18 30 50 - - - - 98
62 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 0 40 - - - 90
63 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - 35 - 85
64 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 30 - 0 - 80
64 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 30 - - - 80
66 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 5 20 - - - 75
66 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - 75
66 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 0 - - - 75
69 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 20 - - - 70
69 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 20 - - - 70
69 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 20 - - - 70
69 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 - 20 - - - 70
69 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 20 - 0 - 70
69 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 0 20 0 0 0 70
69 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 20 - - - 70
69 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 20 - - - 70
69 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 20 - - - 70
69 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 20 0 - - 70
69 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - 20 - - - 70
80 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 18 30 - 20 - - - 68
81 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 5 10 - - - 65
82 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
82 Marin Hrvaćanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 10 - - 60
82 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 30 - 10 0 - - 60
82 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 10 - - - 60
82 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 - 10 0 - - 60
82 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 0 10 - - 60
82 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 10 0 0 - 60
82 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 10 - - - 60
82 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
82 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
92 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb 18 30 0 10 0 - - 58
93 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 27 - 10 - - - 57
94 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 5 0 - - - 55
95 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 - - - - 50
95 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
95 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
95 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
95 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 0 - - - 50
95 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - 0 - 50
95 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
95 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
95 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 - - - - - 50
95 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 0 - - - - 50
95 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
95 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
95 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 0 0 - - - 50
95 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
95 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
95 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Laura Gazzari 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
95 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
95 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 0 - - - 50
95 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 - 0 - - - 50
95 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 0 - - 50
95 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
95 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
95 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
95 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - 50
95 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
95 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 - - - - - 50
95 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
95 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 - - - - - 50
95 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
95 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 0 - - - 50
95 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
95 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
95 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 0 - - - 50
95 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
95 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
95 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
95 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
95 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
95 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
95 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
95 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
95 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
95 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
95 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - 0 - 50
95 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - 50
95 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
95 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
95 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
95 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
95 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
95 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
95 Ivan Petrović-Poljak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
95 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
95 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
95 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
95 Luka Pućo 2 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
95 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
95 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 0 - - - - 50
95 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Bruno Rogulj 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
95 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
95 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
95 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
95 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
95 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
95 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
95 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
95 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
95 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - 50
95 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - 50
95 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
95 Martin Unterhofer 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
95 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
95 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
95 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
95 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
95 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
95 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
95 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
95 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
95 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - 0 50
95 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
95 David Škrlec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
95 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
95 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
207 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 18 30 - - - - - 48
207 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 18 30 - - - - - 48
207 Ines Strapač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 18 30 - - - - - 48
210 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 27 - - - - - 47
210 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 27 - - - - - 47
210 Roko Ledenko 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 27 - - - - - 47
213 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 21 - - - - - 41
213 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 20 21 - - - - - 41
215 Luka Milošević 1 III. gimnazija Split 20 12 - 0 - - - 32
216 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 0 30 - - - - - 30
216 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica - 30 0 - - - - 30
218 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 9 - - - - - 27
219 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 20 0 0 - - - - 20
219 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
219 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
219 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
219 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
219 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
219 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
219 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
219 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
219 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
229 Niko Halužan 3 Krapinski informatički klub Krik 18 0 - - - - - 18
230 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 4 0 - - - - - 4
231 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
231 Mia Šagovac 3 V. gimnazija Zagreb 0 0 - - - - - 0