HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M L K V S S S UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 10 400
3 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 0 390
4 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 110 - 330
4 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 50 110 - 330
6 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 70 20 310
7 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 110 - 290
8 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 110 - 280
8 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 70 - 280
10 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 0 - 220
10 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 50 0 - 220
12 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 35 - 215
13 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 0 20 200
14 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 50 - 10 190
14 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 0 10 190
16 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 10 - - 180
17 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 70 10 - - 178
18 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
18 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
18 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
21 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 35 - 165
22 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 30 10 0 10 150
23 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 10 35 - 145
24 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - 140
24 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 - - - 140
24 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - 140
27 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
27 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
27 Petar Knežević 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
27 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
27 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
27 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
27 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
34 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 20 0 - - 120
34 Mihael Kardum 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
34 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
34 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
34 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 70 - 0 - 120
34 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 20 - - - 120
40 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 10 - - 110
40 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
40 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 10 - 0 - 110
40 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 - 110
40 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 10 0 - 110
40 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 10 - - 110
46 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 50 0 - 0 0 100
46 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
46 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 0 0 - - 100
46 Filip Borić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - 100
46 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
46 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
46 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
46 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
46 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
46 Hrvoje Dudjak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - 100
46 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
46 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
46 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
46 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
46 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - 50 - - 100
46 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
46 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
46 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
46 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
46 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
46 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
46 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - 50 0 - 100
46 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - 0 - - 100
46 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
46 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
46 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
46 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
73 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 18 30 50 - - - - 98
74 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 0 40 - - - 90
75 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - 35 - 85
76 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 30 - 0 - 80
76 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 30 - - - 80
78 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 5 20 - - - 75
78 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - 75
78 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 0 - - - 75
81 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 20 - - - 70
81 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 20 - - - 70
81 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 20 - - - 70
81 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 20 - - - 70
81 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 20 - - - 70
81 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 - 20 - - - 70
81 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 20 - 0 - 70
81 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 0 20 0 0 0 70
81 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 20 0 0 - 70
81 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 20 - - - 70
81 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 20 - - - 70
81 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 20 - - - 70
81 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 20 0 - - 70
81 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - 20 - - - 70
81 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - 20 - - - 70
96 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 18 30 - 20 - - - 68
97 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 5 10 - - - 65
98 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
98 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 10 - - - 60
98 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 - - - - 60
98 Marin Hrvaćanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 10 - - 60
98 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 30 - 10 0 - - 60
98 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 10 - - - 60
98 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 - 10 0 - - 60
98 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - 0 10 - - 60
98 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 10 - - - 60
98 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 10 0 0 - 60
98 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 10 - - - 60
98 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - 10 - - - 60
98 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
98 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 10 - - 60
98 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 10 - - - 60
113 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb 18 30 0 10 0 - - 58
114 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 27 - 10 - - - 57
115 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 5 0 - - - 55
116 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 - - - - 50
116 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
116 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
116 Lukas Balbino 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Abel Baranašić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
116 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
116 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 0 - - - 50
116 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
116 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - 0 - 50
116 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
116 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
116 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
116 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 - - - - - 50
116 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 0 - - - - 50
116 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - 50
116 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Bruno Carević 7 OŠ Mokošica 20 30 - - - - - 50
116 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
116 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
116 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
116 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 0 0 - - - 50
116 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
116 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
116 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 0 - - - 50
116 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 0 0 - - - 50
116 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Laura Gazzari 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
116 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - 0 - - - 50
116 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
116 Martin Golub 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 0 - - - 50
116 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 - 0 - 50
116 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 - 0 - - - 50
116 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
116 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 0 - - 50
116 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - - - 50
116 Petar Hrkać 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
116 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
116 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - 50
116 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
116 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - 0 - 0 - 50
116 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - 50
116 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
116 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
116 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 - - - - - 50
116 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
116 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 - - - - - 50
116 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
116 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
116 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 0 - - - 50
116 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
116 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
116 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
116 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
116 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - 0 - - - 50
116 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - 0 - 50
116 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
116 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - 0 - - - 50
116 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
116 Neva Ladavac 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Iva Laštro 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
116 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - 50
116 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 0 - - - 50
116 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
116 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
116 Matija Luetić 7 OŠ Mokošica 20 30 - - - - - 50
116 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - 0 - - 50
116 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
116 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
116 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
116 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
116 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
116 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
116 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
116 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
116 Jakov Marodi 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - 0 - 50
116 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 0 0 - - - 50
116 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - 50
116 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
116 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - 0 - - - 50
116 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 - - - - - 50
116 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
116 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
116 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - 0 - 50
116 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
116 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
116 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
116 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
116 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
116 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Ivan Petrović-Poljak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
116 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
116 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
116 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
116 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
116 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
116 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
116 Luka Pućo 2 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
116 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
116 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 0 - - - - 50
116 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Jakov Rešetina 7 OŠ Mokošica 20 30 - - - - - 50
116 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 30 0 - - - - 50
116 Bruno Rogulj 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
116 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - 50
116 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
116 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
116 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
116 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
116 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - 50
116 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
116 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
116 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 0 - - - - 50
116 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
116 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
116 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - 50
116 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - 50
116 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
116 Martin Unterhofer 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Max Varga 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
116 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
116 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
116 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
116 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 0 - 0 - 50
116 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 0 - - - - 50
116 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
116 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - 50
116 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - 50
116 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - 50
116 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - 0 50
116 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
116 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
116 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
116 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
116 David Škrlec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
116 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - 50
116 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 - 0 - - - 50
116 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
116 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
302 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 18 30 - - - - - 48
302 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 18 30 - - - - - 48
302 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 18 30 - - - - - 48
302 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 18 30 - - - - - 48
302 Lorena Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 - - - - - 48
302 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 0 - - - - 48
302 Ines Strapač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 18 30 - - - - - 48
309 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 27 - - - - - 47
309 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 27 - - - - - 47
309 Roko Ledenko 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 27 - - - - - 47
312 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 20 24 - - - - - 44
313 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 12 30 - - - - - 42
314 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 21 - - - - - 41
314 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 21 - - - - - 41
314 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 20 21 0 - - - - 41
314 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 21 - - - - - 41
314 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 20 21 - - - - - 41
319 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 18 21 - - - - - 39
320 Luka Milošević 1 III. gimnazija Split 20 12 - 0 - - - 32
320 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - 32
322 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 0 30 - - - - - 30
322 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - 10 - - 30
322 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica - 30 0 - - - - 30
322 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 18 12 - - - - - 30
326 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 9 - - - - - 27
326 Niko Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca 18 9 - - - - - 27
326 Petar Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca 18 9 - - - - - 27
329 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 3 - - - - - 23
330 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 20 0 0 - - - - 20
330 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
330 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik 20 - - - - - - 20
330 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
330 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
330 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
330 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
330 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
330 Paulo Nomo Nemi 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
330 Leon Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
330 Nika Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
330 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
330 Fran Topolnjak 3 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - 0 - - - 20
330 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
330 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
330 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
330 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
330 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 - - - - - - 20
348 Niko Halužan 3 Krapinski informatički klub Krik 18 0 - - - - - 18
348 Dorotea Jesih 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 - - - - - - 18
348 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 18 - - - - - - 18
348 Leon Lepen 4 Mladi informatičari Strahoninca 18 - - - - - - 18
348 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 18 - - - - - - 18
348 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca 18 0 - - - - - 18
354 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 0 - - - - - 16
355 Marin Klojber 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 14 - - - - - - 14
356 Borna Knez 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 12 - - - - - - 12
357 Toma Jambrošić 4 Mladi informatičari Strahoninca 8 0 - - - - - 8
358 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 4 0 - - - - - 4
359 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - - - - - - 0
359 Mia Šagovac 3 V. gimnazija Zagreb 0 0 - - - - - 0