HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P J P V H J P UKUPNO
1 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 60 50 110 390
2 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 110 - 110 350
3 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 3 15 110 298
4 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 15 110 295
4 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 0 15 110 295
6 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - 110 240
7 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 - 15 - 185
8 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
9 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 3 - 15 148
10 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 15 - 145
10 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 15 - 145
12 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
12 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
12 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 30 - - - 130
12 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 - - - 130
12 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
12 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
12 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
12 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 0 - - 130
12 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
12 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 30 - - - 130
29 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
29 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
29 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
29 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
29 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
29 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
29 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
29 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 - - - 100
29 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
38 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 18 30 50 0 - - - 98
39 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 20 30 30 - - - - 80
39 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
41 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 16 30 30 0 - - - 76
42 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
42 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
44 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
44 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
44 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
44 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
44 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
44 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
44 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
44 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
52 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 18 30 - - - - - 48
53 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 10 30 - - - - - 40
54 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 6 - - - - - 24
55 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20