HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P J P V H J P UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
3 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 46 50 110 376
4 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 110 110 350
5 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 3 15 110 258
6 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 15 110 255
7 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - 110 240
7 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - 110 - 240
9 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 30 3 15 - 148
10 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 1 - - 131
10 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 1 0 - 131
12 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 30 - - - 130
12 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - 30 130
12 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 30 - 0 - 130
12 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
12 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
12 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
12 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
12 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
12 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
12 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 30 - 0 - 130
12 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
12 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 50 30 - - - 130
12 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
12 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
12 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
12 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
32 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 - 110
33 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 0 100
33 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
33 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
33 Marin Grković 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - 0 - 100
33 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
33 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
33 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
33 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
33 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
33 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
33 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
33 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
33 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - 0 - 100
33 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 - - - 100
47 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 30 - - - - 80
47 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 30 - - - - 80
49 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
50 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
50 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
50 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50