HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P J P V H J P UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 15 15 110 310
3 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 15 110 295
4 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 3 15 - 188
4 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 3 15 - 188
6 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 15 - 185
7 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
7 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 - 0 - 130
7 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 30 - - - 130
7 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
7 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - 0 130
7 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
7 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
7 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
7 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
7 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
7 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
7 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
7 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 30 - - - 130
7 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
7 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 30 - 0 - 130
7 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
23 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - 15 - 115
23 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - 15 - 115
25 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
25 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
25 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
25 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
25 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
25 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
25 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
32 Vinko Bohnec 4 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 30 30 0 - - - 80
32 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 30 - - - 80
34 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 18 6 50 0 - - - 74
35 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 27 20 - - - - 65
36 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
36 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
36 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
39 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 0 - 0 - - - 20
39 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
39 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
39 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20