HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P J P V H J P UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
4 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 60 50 110 390
5 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 46 50 110 376
6 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 110 110 350
6 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 110 - 110 350
8 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 15 15 110 310
9 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 3 15 110 298
10 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 15 110 295
10 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 15 110 295
10 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 0 15 110 295
13 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 110 280
14 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 3 15 110 258
15 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 15 110 255
16 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - 110 240
16 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - 110 240
16 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - 110 - 240
19 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - 110 220
20 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 3 15 - 188
20 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 3 15 - 188
22 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 15 - 185
22 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 - 15 - 185
24 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
25 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 30 3 15 - 148
25 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 3 - 15 148
27 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 1 15 0 146
28 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - 15 - 145
28 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 15 - 145
28 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 15 - 145
28 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 15 - 145
32 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 1 - - 131
32 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 1 0 - 131
34 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
34 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 30 - - - 130
34 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 30 - - - 130
34 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - 30 130
34 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
34 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
34 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
34 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 30 - - - 130
34 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
34 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - 0 130
34 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
34 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
34 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
34 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
34 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 30 - - - 130
34 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
34 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 30 - - - 130
34 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
34 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 - - - 130
34 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 0 - - 130
34 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
34 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - 0 130
34 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
34 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
34 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
34 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
34 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
34 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
34 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
34 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
34 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 30 - - - 130
34 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
34 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 30 0 0 - 130
34 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 30 - - - 130
34 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
34 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
34 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 50 30 - - - 130
34 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 0 - - 130
34 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
34 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
34 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
34 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 30 - - - 130
34 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
34 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 30 - 0 - 130
34 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
34 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
34 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
108 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - 15 - 115
108 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 15 - 115
108 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - 15 - 115
111 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 10 - - - 110
111 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 - 110
113 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
113 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
113 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - 100
113 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 0 100
113 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
113 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
113 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
113 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
113 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
113 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
113 Marin Grković 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - 0 - 100
113 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 20 30 - - - 100
113 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
113 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
113 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
113 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
113 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
113 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
113 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
113 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
113 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
113 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - 0 - 100
113 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
113 Luka Obućina 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 0 0 0 0 100
113 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
113 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
113 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
113 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
113 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
113 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
113 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
113 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
113 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
113 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
113 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 - - - 100
113 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
113 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
113 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
113 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - 0 - 100
113 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 - - - 100
153 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 18 30 50 0 - - - 98
154 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 20 30 30 - - - - 80
154 Vinko Bohnec 4 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 30 30 0 - - - 80
154 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 30 - - - 80
154 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 30 - - - - 80
154 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
154 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - 30 - - - 80
154 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 30 - - - - 80
161 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 16 30 30 0 - - - 76
162 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 18 6 50 0 - - - 74
163 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 20 - - - - 70
163 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
163 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
163 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
163 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
168 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 27 20 - - - - 65
169 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
169 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
169 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
169 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
169 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
169 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
169 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
169 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
169 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
169 Josip Sinković 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
169 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
169 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
169 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
169 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
169 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
169 Jan Šlopar 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
185 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 18 30 - - - - - 48
186 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 10 30 - - - - - 40
187 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
187 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
187 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
187 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
187 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 6 - - - - - 26
192 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 6 - - - - - 24
193 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
193 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 0 - 0 - - - 20
193 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
193 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
193 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
193 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20