HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P J P V H J P UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
4 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 60 50 110 390
5 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 46 50 110 376
6 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 110 110 350
6 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 110 - 110 350
8 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 15 15 110 310
9 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 3 15 110 298
10 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 15 110 295
10 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 15 110 295
10 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 0 15 110 295
13 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 110 280
14 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 3 15 110 258
15 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 15 110 255
15 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - 15 110 255
17 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - 110 240
17 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - 110 240
17 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - 110 - 240
20 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - 110 220
21 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - 0 70 200
22 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 3 15 - 188
22 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 3 15 - 188
24 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 15 0 185
24 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 15 - 185
24 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 - 15 - 185
27 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
27 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
29 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 30 3 15 - 148
29 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 3 - 15 148
31 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 1 15 0 146
32 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - 15 - 145
32 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 15 - 145
32 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 15 - 145
32 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - - 15 145
32 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 15 - 145
32 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 30 - 15 - 145
38 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 50 30 1 0 0 131
38 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 1 - - 131
38 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 1 - - 131
38 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 1 0 - 131
42 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
42 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 30 - - - 130
42 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 30 - - - 130
42 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - 30 130
42 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
42 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 30 - - - 130
42 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
42 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 50 30 - - - 130
42 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
42 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 30 - - - 130
42 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
42 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - 0 130
42 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
42 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
42 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
42 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
42 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 30 - - - 130
42 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
42 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 30 - - - 130
42 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
42 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 - - - 130
42 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 0 - - 130
42 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 - - - 130
42 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - 0 130
42 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
42 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
42 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
42 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
42 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - 130
42 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
42 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
42 Roko Pazinović 6 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
42 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
42 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 30 - - - 130
42 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
42 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 30 0 0 - 130
42 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 30 - - - 130
42 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
42 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
42 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 50 30 - - - 130
42 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 0 - - 130
42 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
42 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - 130
42 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 30 - - - 130
42 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 30 - - - 130
42 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 0 - - 130
42 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 30 - - - 130
42 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 30 - - - 130
42 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 30 - 0 - 130
42 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 30 - - - 130
42 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
42 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
141 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 30 40 30 - - - 118
142 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - 15 - 115
142 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 15 - 115
142 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 15 - 115
142 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - 15 - 115
146 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 30 - - - 110
146 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 10 - - - 110
146 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 - 110
149 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
149 Lukas Balbino 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
149 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - 100
149 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 0 100
149 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
149 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
149 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
149 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 50 0 - - - 100
149 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
149 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
149 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
149 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
149 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Marin Grković 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - 0 - 100
149 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 30 20 30 - - - 100
149 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
149 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
149 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
149 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
149 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
149 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
149 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
149 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
149 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 30 - - - 100
149 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
149 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
149 Iva Laštro 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 30 - 0 - 100
149 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 30 - - - 100
149 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
149 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - 0 - 100
149 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 0 - - - 100
149 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
149 Luka Obućina 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 0 0 0 0 100
149 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
149 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
149 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
149 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 20 30 50 0 - - - 100
149 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
149 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
149 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
149 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 0 - - - 100
149 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
149 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
149 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
149 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 0 - - - 100
149 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 - - - 100
149 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
149 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
149 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
149 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
149 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 50 - - - - 100
149 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - 0 100
149 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - - 100
149 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
149 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - 0 - 100
149 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 - - - 100
149 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 30 50 0 - - - 100
219 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 18 30 50 - - - - 98
219 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 18 30 50 0 - - - 98
221 Ante Kralj 8 OŠ Mokošica 16 30 20 30 - - - 96
222 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 20 30 30 - - - - 80
222 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 20 30 30 - - - - 80
222 Vinko Bohnec 4 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 30 30 0 - - - 80
222 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 30 - - - 80
222 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 30 - - - - 80
222 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 0 - - - 80
222 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - 30 - - - 80
222 Neva Ladavac 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 30 - - - - 80
222 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 30 - - - - 80
222 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 30 - - - - 80
232 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 30 30 - - - - 78
232 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 30 30 0 - - - 78
234 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 16 30 30 0 - - - 76
235 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 18 6 50 0 - - - 74
236 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 20 - - - - 70
236 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
236 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 - - - - 70
236 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 0 - - - 70
236 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 20 0 - - - 70
236 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 20 0 - - - 70
236 Pavao Margetić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 20 0 - - - 70
236 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
236 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
236 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
236 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
236 Noa Zelenko 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
248 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 27 20 - - - - 65
249 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 14 30 20 - - - - 64
250 Damien Andrašec 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
250 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
250 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - 50
250 Hugo Darabuš 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Duje Dodig 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 0 - - - - 50
250 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 0 - - - - 50
250 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 0 0 - - - 50
250 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
250 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - - - - - 50
250 Andro Klobučarić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
250 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 0 - - - - 50
250 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
250 Mihael Lucijanić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
250 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
250 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
250 Jakov Marodi 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
250 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - 50
250 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - 50
250 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Lorena Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
250 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
250 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 30 0 - - - - 50
250 Marin Rođak 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Josip Sinković 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 0 - - - 50
250 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
250 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
250 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
250 Marta Topolnjak 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
250 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 0 - - - - 50
250 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - 50
250 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
250 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
250 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
250 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - 50
250 Jan Šlopar 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 0 - - - - 50
290 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 18 30 - - - - - 48
290 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 18 30 - - - - - 48
290 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 18 30 - - - - - 48
290 Rebeka Čačić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 30 - - - - - 48
294 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 10 30 - - - - - 40
295 Niko Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca 14 15 - - - - - 29
296 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Paulo Nomo Nemi 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 - - - - - 26
296 Ivan Jakob Pavičić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 6 - - - - - 26
296 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 6 - - - - - 26
296 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 6 - - - - - 26
296 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 20 6 - - - - - 26
304 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 6 - - - - - 24
304 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 18 6 - - - - - 24
306 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
306 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 0 - 0 - - - 20
306 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
306 Martin Golub 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
306 Toma Jambrošić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
306 Dorotea Jesih 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
306 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
306 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
306 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
306 Leon Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - 20
306 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - - 20
306 Max Varga 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
306 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
306 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - 20
306 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
306 Vjekoslav Šešet 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
322 Abel Baranašić 5 Mladi informatičari Strahoninca 18 0 - - - - - 18
322 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 - - - - - - 18
322 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 18 0 - - - - - 18
322 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca 18 - - - - - - 18
326 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 16 0 - - - - - 16
326 Jakov Rešetina 7 OŠ Mokošica 16 - - - - - - 16
326 Fran Topolnjak 3 Mladi informatičari Strahoninca 10 6 - - - - - 16
326 Luka Vlašić 7 Mladi informatičari Strahoninca 16 0 - - - - - 16
330 Petar Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca 14 - - - - - - 14
331 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 10 - - - - - - 10
332 Neda Grabrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 6 3 - - - - - 9
333 Borna Knez 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 8 - - - - - - 8
334 Leon Lepen 4 Mladi informatičari Strahoninca 0 - - - - - - 0
334 Nika Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 0 - - - - - - 0
334 Niko Senčar 5 Mladi informatičari Strahoninca 0 0 - - - - - 0