HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
Zbog greške u tekstu zadatka Po, donesena je odluka da će svi natjecatelji koji su sudjelovali u ovom kolu (tj. poslali barem jedno rješenje za neki zadatak) dobiti svih 70 bodova za taj zadatak.
Zadatak u obliku kao što je bio na natjecanju nije rješiv za dana ograničenja i nije moguće provjeriti niti točnost službenih primjera pa, samim time, niti točnost poslanih izvornih kodova na danim primjerima.
Iako idealnog rješenja ove situacije nema, smatramo da je ovaj način najpravedniji za sve učenike koji su sudjelovali u ovom kolu.
Još jednom se ispričavamo zbog greške.
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M P S P M P S UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 110 110 500
2 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 50 15 265
3 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 80 - - 250
4 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 20 - 190
5 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - 15 185
5 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - 15 185
7 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 70 - - - 170
7 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 - - - 170
7 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 70 - - - 170
7 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 20 30 50 70 - - - 170
7 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
7 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 70 - - - 170
7 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
7 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 50 70 - - - 170
7 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 50 70 0 0 - 170
7 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 70 0 - - 170
7 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 - 0 - 170
7 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 70 - - - 170
7 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 - - - 170
7 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 - - - 170
7 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
7 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 70 - - - 170
7 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
7 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
7 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
7 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 - - - 170
7 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 70 - 0 - 170
28 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 45 70 0 - - 165
29 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 10 70 - - - 130
30 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 70 - - - 120
30 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 0 70 - - - 120
32 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 20 0 - 70 - - - 90
32 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - 70 - - - 90
32 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - 70 - - - 90
32 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - 70 - - - 90
32 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - 70 - - - 90
32 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - 70 - - - 90
32 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 20 - - 70 - - - 90