HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA N K B A A G I UKUPNO
1 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 10 - 20 200
2 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 0 20 190
3 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 50 70 - - 20 186
4 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
4 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
6 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 60 - - 0 160
7 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 40 - - 20 156
8 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - 20 120
9 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
9 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - - 100
9 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
9 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
9 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
14 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 - 0 - - 96
14 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 16 30 50 0 - - - 96
16 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 16 6 50 0 0 0 - 72
17 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 50 - - - 0 70
18 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 16 - 50 - - - - 66
19 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
19 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - 0 - - 50
19 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
19 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
19 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
24 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 16 30 - - - - - 46
24 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 16 30 - - 0 - - 46
24 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 0 - 0 - - 46
27 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 0 - - - - 20
27 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
27 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
27 Luka Vlašić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
31 Fran Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
32 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 8 - - - - - - 8