HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA N K B A A G I UKUPNO
1 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 10 50 - 230
2 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 10 - 20 200
3 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 70 0 0 0 170
3 Mihael Kardum 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 50 - - 20 170
3 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 50 - - 20 170
6 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 40 0 - 20 160
7 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 10 0 0 150
8 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 - - - 140
9 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 50 0 0 0 0 100
9 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - 0 - - 100
9 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
9 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - 0 - 100
13 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 0 0 0 0 96
13 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 16 30 50 - - - - 96
15 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 0 50 - - - - 70
15 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 50 - - - - 70
17 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
17 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
17 Ivan Jakob Pavičić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
17 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
17 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
22 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 - - - - - 46
23 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
24 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 16 - - - - - - 16
24 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 - - - - - - 16
24 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 16 - - - - - - 16