HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA N K B A A G I UKUPNO
1 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
2 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 110 410
3 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 60 360
4 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 10 - 110 290
5 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 70 10 20 20 220
6 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 - 20 20 210
7 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 70 0 20 20 206
8 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 - - 180
8 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 10 - - 180
10 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
10 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 50 - 0 20 170
10 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
13 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 60 - - - 156
14 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
14 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
16 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
17 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
17 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 0 0 - 100
17 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
17 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 0 - 100
17 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
17 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
17 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 100
17 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
17 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
17 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
27 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
27 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
27 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - 0 0 96
27 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 50 - - - - 96
27 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 16 30 50 - - - - 96
32 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 16 30 40 - - - - 86
33 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 6 50 - - - - 72
34 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
34 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
36 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 16 30 0 - - - - 46
36 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 0 - - - - 46
36 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 - - - - - 46
36 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 16 30 0 - - - - 46
36 Adam Marjanović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 - - - 0 - 46
36 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 - - 0 - - 46
36 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - 0 - 46
43 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
43 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
45 Marko Ferk 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
45 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 16 - - - - - - 16
45 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 16 - - - - - - 16
45 Eugen Kundih 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
45 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 16 0 - - - - - 16
45 Matija Rebić 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
45 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 16 0 - - - - - 16
45 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
45 Luka Šemnički 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
45 Antonio Škrnjug 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16