HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA N K B A A G I UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
3 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 0 110 390
3 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 110 50 60 390
5 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
5 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
7 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 110 20 20 320
8 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 - 20 300
9 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 50 60 290
10 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 16 30 50 70 10 - 20 196
11 Ivan Bevanda 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
11 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
11 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 20 190
14 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
15 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - 0 - 130
16 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 20 120
16 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - 20 120
18 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
18 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
18 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
18 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
18 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
18 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
18 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
18 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
18 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
18 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
18 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - 100
18 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
18 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 50 - - - - 100
18 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
18 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
18 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
18 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
18 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
18 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
37 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - 96
37 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - 96
39 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 16 30 40 - - - - 86
40 Denis Gregurović 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
40 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
40 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - 50
40 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
40 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
40 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
40 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
47 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 16 - - - - - - 16