HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA N K B A A G I UKUPNO
1 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
1 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
5 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 110 410
6 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 110 390
6 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 0 110 390
6 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 60 390
6 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 110 50 60 390
10 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 60 360
11 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
11 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
11 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
14 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 60 340
15 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 110 20 20 320
16 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 - 20 300
17 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 10 - 110 290
17 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 50 60 290
19 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 70 10 20 20 220
20 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 - 20 20 210
21 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 70 0 20 20 206
22 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 16 30 50 70 10 - 20 196
23 Ivan Bevanda 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
23 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
23 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 20 190
23 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
23 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 0 0 20 190
23 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
23 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 20 190
30 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 - - 180
30 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 10 20 20 180
30 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 10 - - 180
33 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 - 0 - 170
33 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 0 - - 170
33 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
33 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
33 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
33 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
33 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
33 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 50 - 0 20 170
33 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
42 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 16 30 50 70 - - - 166
42 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 16 30 50 50 0 - 20 166
44 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 60 - - - 156
45 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 - 0 - 150
46 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 - 0 - 140
46 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 - 0 140
46 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 0 140
49 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
49 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
49 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - 0 - 130
49 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 30 0 - 0 130
49 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
49 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
55 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 20 120
55 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - 0 120
55 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - 0 20 120
55 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
55 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - 20 120
60 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 10 - - - 110
60 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
60 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 10 - - - 110
63 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
63 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
63 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - 100
63 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
63 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
63 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
63 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 0 0 - 100
63 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
63 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
63 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 0 - - - 100
63 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
63 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
63 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
63 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
63 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - 100
63 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 0 - 100
63 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
63 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
63 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
63 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - 0 - 100
63 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
63 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
63 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
63 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - 0 100
63 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
63 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 0 0 0 100
63 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
63 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - 100
63 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
63 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - - 100
63 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 0 - - 100
63 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
63 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
63 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 - 0 - - 100
63 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - 100
63 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 0 - - 100
63 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
63 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 100
63 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 50 - - - - 100
63 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
63 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
63 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
63 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
63 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
63 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
63 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
63 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
63 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
63 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
63 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
113 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
113 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
113 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - 96
113 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - 96
113 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
113 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
113 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - 0 0 96
113 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 50 - - - - 96
113 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 50 0 - - - 96
113 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 16 30 50 - - - - 96
123 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 16 30 40 - - - - 86
123 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 16 30 40 - - - - 86
125 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 6 50 - - - - 72
126 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 16 0 40 - - - - 56
127 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - 0 - - 50
127 Denis Gregurović 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
127 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
127 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
127 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
127 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - 50
127 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
127 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
127 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
127 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - 0 0 - 50
127 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
127 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
127 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
140 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 16 30 0 - - - - 46
140 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 16 30 0 - - - - 46
140 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
140 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 16 30 0 - - - - 46
140 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 0 - - - - 46
140 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 16 30 - - - - - 46
140 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 0 - - - - 46
140 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 - - - - - 46
140 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 16 30 0 - - - - 46
140 Adam Marjanović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 - - - 0 - 46
140 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
140 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
140 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 - - 0 - - 46
140 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - 0 - 46
140 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
155 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
155 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
155 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Petar Lukačević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
155 Ivano Matijević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Matej Mihelec 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
155 Luka Novinc 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Luka Obućina 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - 0 20
155 Vjekoslav Sesar 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Josip Sinković 1 Krapinski informatički klub Krik 20 0 0 - - - - 20
155 Dominik Vuković 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
155 Ena Špoler 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 0 0 0 - 0 20
170 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 16 0 - - - - - 16
170 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
170 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
170 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
170 Marko Ferk 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 16 - - - - - - 16
170 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 16 - - - - - - 16
170 Eugen Kundih 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 16 0 - - - - - 16
170 Marko Nuli 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 16 0 - - 0 - - 16
170 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
170 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 16 - - - - - - 16
170 Matija Rebić 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 16 0 - - - - - 16
170 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
170 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
170 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Luka Šemnički 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Antonio Škrnjug 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Jan Šlopar 1 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
170 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 16 - - - - - - 16
193 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 8 - - - - - - 8