HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA N K B A A G I UKUPNO
1 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
1 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
1 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 110 440
5 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 110 410
6 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 110 390
6 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 110 0 110 390
6 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 60 390
6 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 110 50 60 390
10 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 20 60 360
11 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
11 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
11 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 50 20 350
14 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 0 60 340
15 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 110 20 20 320
16 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 110 - 20 300
17 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 70 10 - 110 290
17 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 50 60 290
19 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 10 50 - 230
20 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 70 10 20 20 220
21 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 - 20 20 210
22 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 70 0 20 20 206
23 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 10 - 20 200
23 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 10 - 20 200
25 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 16 30 50 70 10 - 20 196
26 Ivan Bevanda 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
26 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
26 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 0 20 190
26 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 20 190
26 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
26 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 0 0 20 190
26 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 20 190
26 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 20 190
34 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 50 70 - - 20 186
35 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 10 - - 180
35 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 10 20 20 180
35 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 10 - - 180
38 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 70 - 0 - 170
38 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 70 0 - - 170
38 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 70 0 0 0 170
38 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
38 Mihael Kardum 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 50 - - 20 170
38 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
38 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
38 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
38 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 0 - 170
38 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
38 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 50 - 0 20 170
38 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 50 - - 20 170
38 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
38 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
52 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 16 30 50 70 - - - 166
52 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica 16 30 50 50 0 - 20 166
54 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 40 0 - 20 160
54 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 60 - - 0 160
56 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 40 - - 20 156
56 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 60 - - - 156
58 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 10 0 0 150
58 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - 0 - 150
58 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 - 0 - 150
61 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 - 0 - 140
61 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 - - - 140
61 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 - 0 140
61 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 0 140
65 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
65 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
65 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - 0 - 130
65 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 30 0 - 0 130
65 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - 0 - 130
65 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 30 - - - 130
71 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 20 120
71 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - 0 120
71 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - 0 20 120
71 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - 120
71 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - 20 120
71 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - 20 120
71 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - 20 120
78 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 10 - - - 110
78 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - 110
78 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 20 30 50 10 - - - 110
81 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
81 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 0 100
81 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - 100
81 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 20 30 50 0 0 0 0 100
81 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
81 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
81 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - 0 - - 100
81 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 0 0 - 100
81 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
81 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
81 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 0 - - - 100
81 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - 0 - 100
81 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 0 - 0 100
81 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
81 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - - 100
81 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
81 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
81 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
81 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - 100
81 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
81 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 0 - 100
81 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
81 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
81 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
81 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
81 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - 0 - 100
81 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
81 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
81 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
81 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - 0 100
81 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - 100
81 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 0 0 0 100
81 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 0 0 0 100
81 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
81 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
81 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - 100
81 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 - - - - 100
81 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - 0 100
81 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 30 50 - - - - 100
81 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 0 - - 100
81 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 - - - - 100
81 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 - - - - 100
81 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
81 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina 20 30 50 - 0 - - 100
81 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - 100
81 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 0 - - 100
81 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - - - - 100
81 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 100
81 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 50 - - - - 100
81 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
81 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
81 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Lucija Udovčić 6 OŠ Josipovac 20 30 50 - - - - 100
81 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
81 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - - - 100
81 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
81 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 50 0 - 0 - 100
81 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
81 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
81 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - 100
81 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
81 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
81 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
153 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
153 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 0 0 0 0 96
153 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
153 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - 96
153 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - 96
153 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 16 30 50 - - - - 96
153 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
153 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - - - 96
153 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 0 - 0 0 96
153 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 - 0 - - 96
153 Roko Pazinović 6 III. gimnazija Split 16 30 50 - - - - 96
153 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 50 - - - - 96
153 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 50 0 - - - 96
153 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 16 30 50 0 - - - 96
153 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 16 30 50 - - - - 96
168 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 16 30 40 - - - - 86
168 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 16 30 40 - - - - 86
170 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 6 50 - - - - 72
170 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 16 6 50 0 0 0 - 72
172 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 0 50 - - - - 70
172 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 50 - - - 0 70
172 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 50 - - - - 70
175 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 16 - 50 - - - - 66
176 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 16 0 40 - - - - 56
177 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
177 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 - - 0 - - 50
177 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
177 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
177 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - 0 - - 50
177 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
177 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
177 Denis Gregurović 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
177 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
177 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - 50
177 Iva Laštro 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 0 - - - 50
177 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
177 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - 50
177 Jakov Marodi 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
177 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 30 - - - - - 50
177 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - 50
177 Ivan Jakob Pavičić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
177 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 - - - - - 50
177 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - 50
177 Jan Runko 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
177 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
177 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 - - - - - 50
177 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - 50
177 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
177 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - 0 0 - 50
177 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
177 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 20 30 - - - - - 50
177 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
177 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
177 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
177 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
177 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
177 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 30 - - - - - 50
210 Damien Andrašec 4 Mladi informatičari Strahoninca 16 30 - - - - - 46
210 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 16 30 0 - - - - 46
210 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 16 30 0 - - - - 46
210 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 16 30 0 - - - - 46
210 Andro Klobučarić 4 Mladi informatičari Strahoninca 16 30 - - - - - 46
210 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 0 - - - - 46
210 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 16 30 - - - - - 46
210 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 16 30 - - - - - 46
210 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 0 - - - - 46
210 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 16 30 - - - - - 46
210 Neva Ladavac 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 - - - - 0 46
210 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 16 30 0 - - - - 46
210 Adam Marjanović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 - - - 0 - 46
210 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Lorena Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 - - - - - 46
210 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 16 30 - - 0 - - 46
210 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 16 30 - - 0 - - 46
210 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - 0 - 46
210 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 0 - 0 - - 46
210 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 16 30 - - - - - 46
210 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 - - - - - 46
238 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - 0 - - - - 20
238 Abel Baranašić 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
238 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
238 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
238 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - 20
238 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - 20
238 Martin Golub 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
238 Dorotea Jesih 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
238 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Niko Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
238 Petar Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
238 Mihael Lucijanić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
238 Petar Lukačević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
238 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 20 0 - - - - - 20
238 Ivano Matijević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
238 Matej Mihelec 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - 20
238 Luka Novinc 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Luka Obućina 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - 0 20
238 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 20 - - - - - - 20
238 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
238 Luka Ričković 7 RIK Popovača 20 - - - - - - 20
238 Vjekoslav Sesar 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Josip Sinković 1 Krapinski informatički klub Krik 20 0 0 - - - - 20
238 Fran Topolnjak 3 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
238 Marta Topolnjak 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 - - - - - 20
238 Luka Vlašić 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 - - - - - - 20
238 Dominik Vuković 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - 20
238 Rebeka Čačić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
238 Ena Špoler 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 0 0 0 - 0 20
271 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 16 0 - - - - - 16
271 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Hugo Darabuš 6 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Teo Faić 5 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Marko Ferk 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 16 - - - - - - 16
271 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 16 - - - - - - 16
271 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 16 - - - - - - 16
271 Marin Klojber 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Eugen Kundih 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 16 0 - - - - - 16
271 Leon Lepen 4 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 16 - - - - - - 16
271 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik 16 0 - - - - - 16
271 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Paulo Nomo Nemi 4 Mladi informatičari Strahoninca 16 0 - - - - - 16
271 Marko Nuli 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 16 0 - - 0 - - 16
271 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 0 0 - - - - 16
271 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 16 0 - - - - - 16
271 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 16 - - - - - - 16
271 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 16 - - - - - - 16
271 Matija Rebić 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 16 0 - - - - - 16
271 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb 16 0 - - - - - 16
271 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 0 - - - 0 - 16
271 Max Varga 4 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb 16 - - - - - - 16
271 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Fran Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca 16 - - - - - - 16
271 Luka Šemnički 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Antonio Škrnjug 2 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Jan Šlopar 1 Krapinski informatički klub Krik 16 - - - - - - 16
271 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 16 - - - - - - 16
313 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 12 - - - - - - 12
313 Vjekoslav Šešet 6 Mladi informatičari Strahoninca 12 - - - - - - 12
315 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 8 - - - - - - 8
315 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 8 - - - - - - 8
317 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 4 - - - - - - 4
318 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 0 - - - - - - 0
318 Toma Jambrošić 4 Mladi informatičari Strahoninca 0 - - - - - - 0