HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Lara Semeš 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 110 135 165 250 192 952
2 Renato Krpan 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 106 100 114 124 165 160 769
3 Lina Krištić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 75 70 123 122 130 130 650
4 Bruno Kosmačin 8 Mladi informatičari Strahoninca / POU Varaždin 60 45 97 121 135 182 640
5 Luka Martinić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 94 70 94 121 140 112 631
6 Frane Baletić 8 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb 87 70 100 121 170 75 623
7 Jakov Biškup 8 Mladi informatičari Strahoninca 46 70 100 114 140 105 575
8 Luka Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 66 100 97 107 135 60 565
9 Dora Lendvaj 8 RIK Popovača 66 60 132 127 90 65 540
10 Jana Furdi 8 Mladi informatičari Strahoninca 80 60 88 114 135 50 527
11 Samuel Sobočan 8 Mladi informatičari Strahoninca 80 50 100 114 130 50 524
12 Luka Dakić 8 Mladi informatičari Strahoninca 60 50 94 94 75 70 443
12 Vedran Novaković 8 Mladi informatičari Strahoninca 80 50 69 84 100 60 443
14 Ingo Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 70 50 100 64 80 55 419
15 Ema Kolmanić 8 Prva gimnazija Varaždin 80 50 - 106 100 60 396
16 Petar Vinko 8 Mladi informatičari Strahoninca 50 50 94 70 75 50 389
17 Marin Topolnjak 8 Mladi informatičari Strahoninca 60 50 70 58 75 50 363
18 Fran Kolarić 8 Mladi informatičari Strahoninca 60 50 51 92 100 - 353
19 David Lang 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 70 40 - 51 99 90 350
20 Marin Protulipac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 66 50 96 - 135 - 347
21 Marin Rameša 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 60 50 73 30 38 85 336
22 Jakov Celin 8 Centar tehničke kulture Rijeka 46 40 70 69 110 0 335
23 Vito List 8 Mladi informatičari Strahoninca / III. OŠ Čakovec 38 46 70 64 65 50 333
24 Borut Patčev 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 87 40 94 50 30 - 301
25 Barbara Kelava 8 Prva gimnazija Varaždin 66 40 - 104 88 - 298
26 Luka Lukačević 8 Mladi informatičari Strahoninca 50 50 32 50 55 55 292
27 Vinko Bel 8 Mladi informatičari Strahoninca 50 50 70 36 - 50 256
27 Ivan Magdalenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 50 50 36 30 55 35 256
29 Tomo Hranilović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 66 40 - 84 59 - 249
30 Erik Mikšič 8 Centar tehničke kulture Rijeka 60 40 94 22 30 - 246
31 Matej Ban 8 Klub informatičara otoka Krka - - 94 50 50 50 244
32 Borna Janežić 8 Dom mladih Rijeka 50 40 69 - 44 40 243
33 Šimun Klarić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 42 50 94 - - 50 236
34 Roko Gulić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 46 36 57 28 23 - 190
35 Jan Pintar 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 50 25 44 - 50 169
36 Silvia Licul 8 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 70 55 - - - - 125
37 Janko Šeler 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 58 26 - 0 84
38 Roko Jović 8 Dom mladih Rijeka - 40 - - - 20 60
39 Goran Ivančić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 56 - - - - - 56
40 Toni Barišić 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 - - - - 50
41 Ivan Gabriel Šemper 8 Centar tehničke kulture Rijeka 46 - - - - - 46
42 Gabriel Bajčić 8 Klub informatičara otoka Krka - - - 20 - - 20