HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na HIO - vrednuje se 5 najboljih kola)
SREDNJE ŠKOLE / I. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 245 330 390 265 440 1715
2 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 255 310 295 335 410 1640
3 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 315 290 298 190 360 1553
4 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 330 320 140 350 280 206 1486
5 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 300 205 220 145 185 390 1300
6 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 235 210 180 295 170 290 1210
7 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 170 121 170 280 170 190 980
8 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 185 121 120 220 200 190 916
9 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 190 205 110 145 185 180 905
10 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 220 136 130 146 200 170 872
11 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 120 177 110 148 200 220 865
12 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 110 130 240 170 180 830
13 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 90 168 55 185 170 210 823
14 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 120 174 178 100 170 156 798
15 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 150 190 120 130 200 - 790
16 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 120 170 75 130 170 190 780
17 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 70 149 130 145 200 130 754
18 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 100 154 100 130 170 180 734
19 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin - 195 190 130 200 - 715
20 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 70 139 130 145 200 100 714
21 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 120 142 50 130 170 140 702
22 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 118 132 50 130 170 150 700
23 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 100 100 130 170 170 690
24 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 142 100 170 70 170 682
25 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 120 118 50 100 170 170 678
26 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 135 135 85 130 170 100 670
26 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 100 94 100 130 170 170 670
28 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 120 100 50 100 170 170 660
29 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 100 100 70 130 170 130 630
30 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 90 100 130 170 110 610
31 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 50 78 100 115 170 140 603
32 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 100 70 130 170 100 600
32 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 100 100 75 130 170 100 600
32 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 100 80 50 130 170 120 600
32 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 70 100 100 130 170 100 600
36 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 80 50 130 170 100 580
37 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb - 80 100 130 170 96 576
38 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 100 125 50 130 170 - 575
39 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 97 114 50 130 170 - 561
40 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 80 50 130 170 100 560
40 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 100 90 50 100 170 100 560
42 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 50 130 170 100 550
42 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 50 50 100 170 130 550
42 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 80 70 70 130 170 100 550
42 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 100 50 130 170 100 550
42 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 50 130 170 100 550
47 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 100 70 100 170 100 540
48 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 50 80 50 130 170 100 530
49 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 50 50 70 130 170 100 520
49 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 100 50 50 100 170 100 520
51 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka - 45 70 130 170 100 515
52 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 60 130 170 96 506
53 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 47 50 50 130 170 100 500
53 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 50 50 50 130 170 100 500
55 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 50 70 - 100 162 96 478
56 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 41 74 50 130 170 46 470
56 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 100 470
58 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 50 70 70 - 170 100 460
59 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 86 456
60 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 50 54 50 130 170 46 454
61 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 50 50 130 170 50 450
62 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 50 130 170 96 446
63 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 50 50 70 100 165 20 435
63 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 50 50 130 155 46 435
65 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 47 50 60 - 170 100 427
66 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 100 50 50 100 120 - 420
66 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 70 - 50 130 170 - 420
68 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 130 170 46 396
69 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 - 50 70 170 50 390
70 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 35 38 60 130 125 20 388
71 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 35 38 80 100 120 20 373
72 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 50 - 50 - 170 100 370
73 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 50 50 50 - 170 46 366
74 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 48 170 96 364
75 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 - 170 96 354
76 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 32 50 100 120 50 352
77 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 50 - 20 80 150 46 346
77 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 47 38 41 50 170 - 346
79 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 70 120 46 324
80 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 44 50 50 80 - 96 320
80 Ivan Petrović-Poljak 2 XV. gimnazija Zagreb - 100 50 - 170 - 320
82 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 50 - - 145 72 317
83 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 50 170 46 316
84 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 20 50 100 120 20 310
85 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 - 170 46 304
86 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega - 50 50 100 - 100 300
87 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 80 50 120 46 296
88 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 44 - - 76 170 - 290
89 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 47 80 115 46 288
90 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 50 50 100 - - 280
91 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 26 48 70 114 20 278
92 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 26 50 50 120 16 266
93 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica - 44 50 - 170 - 264
94 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik - 26 50 50 120 16 262
95 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb - 20 50 50 120 16 256
96 Luka Obućina 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - 100 120 20 240
97 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik - 26 50 50 90 16 232
98 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 29 26 27 50 90 16 222
99 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 26 - 24 120 - 220
100 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 47 - 50 - 120 - 217
100 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 71 - 48 98 - - 217
102 Josip Sinković 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 50 145 20 215
103 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 - - 110 - 50 210
104 Dario Adamović 1 III. gimnazija Osijek - 38 - - 170 - 208
105 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - 20 20 26 120 16 202
106 Fran Lešković 2 XV. gimnazija Zagreb - 26 - - 170 - 196
107 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 32 26 4 - 120 8 190
108 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 35 50 50 - - 46 181
109 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 - 50 100 - - 170
110 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 80 15 50 20 - - 165
111 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek - 38 - - - 120 158
112 Jan Šlopar 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 50 90 16 156
113 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 50 - - - - 100 150
114 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica 80 38 30 - - - 148
115 Ivan Badrov 2 XV. gimnazija Zagreb 70 70 - - - - 140
115 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 50 - 40 - 50 140
115 Ena Špoler 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - 120 20 140
118 Marko Ferk 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - 120 16 136
118 Marko Nuli 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 120 16 136
118 Luka Šemnički 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - 120 16 136
121 Filip Havidić 2 V. gimnazija Zagreb 20 - - - 114 - 134
122 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 50 26 50 - - - 126
123 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 50 50 - - - 120
123 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb - - 50 70 - - 120
125 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 0 20 41 50 - - 111
126 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 0 20 - 90 - 110
127 Marin Hrvaćanin 2 XV. gimnazija Zagreb 47 - 60 - - - 107
128 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 32 - 50 - - 102
129 Martin Unterhofer 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 50 - - - 100
129 Svebor Vasić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - 100
131 Slobodan Popović 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 90 - 90
132 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 0 38 50 - - - 88
133 David Škrlec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 35 - 50 - - - 85
134 Ivan Stanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 80 - - - - 80
135 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 26 - 26 - - 72
136 Marin Denić 2 III. gimnazija Split - 70 - - - - 70
136 Kristijan Gašpar 2 Gimnazija Požega 70 - - - - - 70
136 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - 50 - - 70
136 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split - - 50 20 - - 70
136 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 50 - - - - 70
136 Davor Žic 2 III. gimnazija Zagreb 20 50 - - - - 70
142 Petar Božanović 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
142 Luka Gugić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
142 Pavao Knez 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
142 Jakov Maroševac 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
142 Luka Pućo 2 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
142 Mak Terbovc 1 V. gimnazija Zagreb - 50 - - - - 50
148 Filip Ileković 1 Gimnazija Bjelovar 47 - - - - - 47
149 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 30 - - 16 46
149 Adam Marjanović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 46 46
149 Elena Solina 2 Gimnazija Požega 20 26 - - - - 46
152 Ivan Perić 2 III. gimnazija Split 41 - - - - - 41
153 Marko Majstorović 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 38 - - - - - 38
154 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik - - 20 - - 16 36
155 Sven Brlek 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 32 - - - - - 32
155 Luka Milošević 1 III. gimnazija Split - - 32 - - - 32
157 Ivan Nevečerel 1 V. gimnazija Zagreb - 28 - - - - 28
158 Viktor Čakalić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 26 - - - - 26
159 David Iličić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
159 Luka Janošić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
159 Petar Lukačević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
159 Ivano Matijević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
159 Matej Mihelec 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
159 Luka Novinc 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
159 Dora Petričević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
159 Jan Pocrnčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - 20
159 Jan Radoš 1 Gimnazija Velika Gorica - 20 - - - - 20
159 Lucija Ravlić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
159 Vito Rokić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - 20
159 Vjekoslav Sesar 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
159 Dominik Vuković 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
159 Antonio Zulim 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
159 Josip Čaljkušić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
174 Eugen Kundih 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
174 Matija Rebić 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
174 Antonio Škrnjug 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
177 Daniel Batinić 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - 0 - - - - 0
177 Ela Jandrić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 0 - - - - - 0
177 Tino Jurlin 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - 0 - - - - 0
177 Tin Leko 1 III. gimnazija Osijek - 0 - - - - 0
177 Mihaela Nosić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - 0
177 Alen Pavlek 1 Krapinski informatički klub Krik - 0 - - - - 0
177 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - 0 - - - 0
177 Luka Čipin 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 0 - - - - - 0
177 Luka Štivić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - 0