HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na HIO - vrednuje se 5 najboljih kola)
SREDNJE ŠKOLE / II. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 500 500 390 500 500 440 2440
2 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 410 390 400 500 500 340 2200
3 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 350 390 500 500 365 440 2195
4 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 280 390 170 376 390 390 1826
5 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 350 315 200 350 295 350 1660
6 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 320 300 280 310 265 440 1650
7 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 290 190 330 240 225 390 1475
8 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 170 207 280 295 250 390 1422
9 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 290 300 190 258 200 320 1368
10 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 250 300 215 188 185 350 1303
11 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 290 315 220 240 200 190 1265
12 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 170 295 165 255 170 290 1180
13 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 170 300 110 130 200 350 1150
14 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 290 230 130 188 170 - 1008
15 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 170 230 150 148 185 196 931
16 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 186 110 130 200 300 926
17 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 235 220 100 130 170 130 885
18 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 120 142 170 185 170 170 837
19 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 100 280 100 100 170 170 820
20 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 120 160 50 131 170 190 771
21 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 140 174 140 130 170 100 754
22 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 210 70 131 170 100 731
23 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 153 100 50 115 170 170 708
24 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 70 110 130 170 190 700
25 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 135 140 130 170 120 695
26 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 170 100 100 200 - 690
27 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 142 60 100 170 166 678
28 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica - 157 50 130 170 166 673
29 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 300 170 100 100 - - 670
30 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 100 139 75 130 170 130 669
31 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 132 50 130 165 140 667
32 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 120 162 100 100 170 110 662
33 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 100 100 115 185 130 650
34 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 120 100 120 130 170 100 640
34 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 120 100 100 130 170 120 640
36 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 120 120 100 100 190 - 630
37 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 100 129 90 100 170 110 609
38 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 107 100 130 170 100 607
39 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 80 90 60 130 170 100 570
39 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 70 100 60 130 170 100 570
41 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 100 100 65 130 170 - 565
42 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 50 100 100 110 155 96 561
43 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 50 97 50 130 170 96 543
44 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 80 80 70 130 170 50 530
45 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb - 50 68 130 170 100 518
46 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 50 70 50 100 170 120 510
46 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 41 50 60 130 170 100 510
48 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 50 50 50 130 170 100 500
49 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 50 50 50 130 170 96 496
50 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 50 70 50 100 170 100 490
51 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 60 130 145 100 485
52 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 50 80 50 130 170 - 480
53 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 50 44 50 100 170 100 470
53 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 100 470
55 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 47 44 50 100 170 100 467
56 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 57 - 130 170 100 457
57 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 86 456
58 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 50 50 50 130 170 46 450
58 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina - - 50 130 170 100 450
58 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina - - 50 130 170 100 450
58 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 50 50 50 130 120 100 450
58 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 100 100 120 130 - - 450
63 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 77 - - 100 170 100 447
64 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 50 50 70 100 170 50 440
65 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 32 50 50 130 170 20 432
66 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 100 80 50 100 - 100 430
67 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik - 50 50 80 130 100 410
67 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 80 100 - 130 - 100 410
69 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 190 205 - - - - 395
70 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 50 50 50 100 130 50 380
70 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 50 100 60 - 170 - 380
72 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 50 50 50 170 50 370
72 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 50 50 50 - 170 50 370
74 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 50 44 50 - 170 50 364
75 Ivan Bevanda 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - - 170 190 360
76 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik - 38 50 80 90 100 358
77 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 44 - 50 74 120 56 344
78 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 100 80 50 100 - - 330
78 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 50 130 - 100 330
80 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 58 50 - 170 - 328
81 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 155 170 - - - - 325
82 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 90 50 - 170 - 310
83 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 35 38 50 65 120 - 308
84 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 80 - 50 - 170 - 300
85 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 120 80 98 - - - 298
86 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb - 105 50 130 - - 285
87 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 38 26 50 - 120 50 284
88 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 50 50 50 - 120 - 270
89 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 50 65 50 100 - - 265
90 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 50 - - 100 - 100 250
90 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 100 100 50 - - - 250
90 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega - 50 50 50 100 - 250
93 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 50 26 - - 170 - 246
94 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 100 - - 130 - - 230
94 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 - - 130 - - 230
96 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 47 21 50 20 90 16 228
97 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 38 - - - 170 16 224
98 Marin Grković 3 III. gimnazija Split - - - 100 120 - 220
99 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 50 38 50 80 - - 218
100 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 100 100 - - - - 200
101 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin 150 42 - - - - 192
102 Lukas Baltas 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 190 - - - - - 190
103 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 26 90 16 188
103 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 26 90 16 188
105 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 20 90 16 182
106 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 80 50 - - - 180
107 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 26 90 16 178
107 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik - 38 50 - 90 - 178
109 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 47 130 - - 177
110 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 20 90 16 172
110 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 50 26 50 - - 46 172
110 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 20 90 16 172
113 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 70 90 - - - - 160
114 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 - - - - 150
114 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula - 100 50 - - - 150
116 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 90 50 - - - 140
117 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split - 38 50 50 - - 138
118 Petar Knežević 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 130 - - - 130
119 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 50 - - 70 - - 120
119 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 50 50 - - - 120
119 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 70 50 - - - 120
122 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 38 - - - - 118
123 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 50 66 - - - - 116
124 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - 57 - - - 107
125 Filip Borić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 100 - - - 100
125 Hrvoje Dudjak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 100 - - - 100
125 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - 50 - - - 100
128 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 50 46 - - - - 96
129 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb - 26 58 - - - 84
130 Florijan Blažeka 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec - 80 - - - - 80
130 Vinko Bohnec 4 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - 80 - - 80
130 Vice Sladoljev 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 80 - - - - - 80
130 Marko Stipić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 - - - - - 80
134 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 29 50 - - - - 79
135 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb - 20 50 - - - 70
135 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 20 - - - - 70
135 Zvonko Lelas 4 III. gimnazija Split - 70 - - - - 70
138 Petar Kapec 3 V. gimnazija Zagreb - 62 - - - - 62
139 Laura Gazzari 3 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
139 Denis Gregurović 3 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 50 50
139 Luka Karačić 3 V. gimnazija Zagreb 50 - - - - - 50
139 Miron Lončarić 3 Dom mladih Rijeka 50 - - - - - 50
139 Josip Marić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 - - - - - 50
139 Vedran Martinko 3 Gimnazija Velika Gorica 50 - - - - - 50
139 Dominko Milić 3 III. gimnazija Split 50 - - - - - 50
139 Niko Perica 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 50 - - - - - 50
139 Bruno Rogulj 3 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
148 Ines Strapač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 48 - - - 48
149 Marin Brkić 3 III. gimnazija Zagreb 47 - - - - - 47
149 Roko Ledenko 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - - 47 - - - 47
151 Rino Ćular 3 V. gimnazija Zagreb - 39 - - - - 39
152 Bruno Tonković 3 V. gimnazija Zagreb - 32 - - - - 32
153 Niko Halužan 3 Krapinski informatički klub Krik - - 18 - - - 18
154 Mia Šagovac 3 V. gimnazija Zagreb - - 0 - - - 0